שרשור הכוונה ומודיעין 22/7

מצב
הנושא נעול.

דניאל 130

New member
הגעה לקניון איילון משני מקומות
1. מהבורסה 2. מביח בילינסון וכן הלכתי פעם אחת ברגל מהבורסה עד לאיילון זה יותר מדי הליכה אז אל תגידו לי ללכת
ומביה"ח בילינסון
כמובן הקו האהוב עלי-92 עד לקניון איילון-ממש ממש עד הפתח של השער של הקניון.

ומביה"ח בילינסון
הוא לא אהוב עליך- גם הנהג הזה אוהב אותו
דרך אגב הנהג הזה לצערי עובד בקו 66 היום, ובלי קשר לכתבה, הוא ממש מגעיל לנוסעים, ולא רק לחרדים חח

mister K

New member
ומביה"ח בילינסון
לא 92 !!!
זו כבר הפעם הרביעית אולי שאתה ממליץ על קו 92 להגעה מפתח תקוה לקניון איילון/רכבת בני ברק. אתה אולי אוהב את הקו הזה (לא ברור לי למה) אך זו ממש אבל ממש לא הדרך המומלצת! נסיעה בכל קו של דן הנוסע מפתח תקוה לת"א, ירידה במכון מור והחלפה לכל קו שעובר בשד' בן גוריון עד קניון איילון, היא דרך הרבה יותר מהירה מטיול בבני ברק עם קו 92. יש שעות בהן בני ברק כל כך עמוסה, שבהן אפילו אם הולכים ברגל ממכון מור עד קניון איילון, מגיעים לפני האוטובוס בקו 92...

הגעה לקניון איילון משני מקומות
1. מהבורסה 2. מביח בילינסון וכן הלכתי פעם אחת ברגל מהבורסה עד לאיילון זה יותר מדי הליכה אז אל תגידו לי ללכת
מהבורסה בר"ג גם 42,20 של דן
מבילינסון- לא ממליץ בכלל על 92 אלא אם בא לך להכיר את כל בני ברק על פקקיה וסמטותיה. מומלץ מבילינסון לנסוע בקווי דן- 50,51,66,82,38,166,150 עד גשר פרדס כץ, ומשם ברגל את רחוב אבו חצירא עד הסוף, לעבור את מרכז הקניות ומולך קניון איילון. זמן הליכה: כ-10-12 דקות מגשר פרדס כץ עד שם. אפשרות נוספת- עם כל הקווים שציינתי עד מכון מור, ומשם לגשת לרחוב בן גוריון ולעלות על כל קו של דן שעובר שם: 7,40,57,92,192,292 וגם 137 של קווים

olli3

New member
מנהל
עדכון נוסף
חבר הודיע שהוא מגיע מצומת קוקה קולה איזה קו יהיה לו טוב?
בין שני המקומות מחבר קו 7
אני לא ממליץ עליו כי הוא עושה סיבוב בבני ברק של חצי שעה ואף יותר. אפשרות נוספת היא 618 של נתיב אקספרס הוא מחבר בין שני המקומות אבל אין לי מושג אם הוא מבצע הורדה בקניון איילון או רק איסוף, מה גם שהלו"ז שלו מאד מצומצם. 64/70 דן ו68 קווים לז'בוטינסקי פינת בן גוריון ומשם כמו שנרשם מעליי על דרכי ההגעה לממכון מור. במחשבה שנייה אולי זה יקח זמן די דומה כמו נסיעה בקו 7 ואז אולי עדיף קו 7.

mister K

New member
בין שני המקומות מחבר קו 7
אני לא ממליץ עליו כי הוא עושה סיבוב בבני ברק של חצי שעה ואף יותר. אפשרות נוספת היא 618 של נתיב אקספרס הוא מחבר בין שני המקומות אבל אין לי מושג אם הוא מבצע הורדה בקניון איילון או רק איסוף, מה גם שהלו"ז שלו מאד מצומצם. 64/70 דן ו68 קווים לז'בוטינסקי פינת בן גוריון ומשם כמו שנרשם מעליי על דרכי ההגעה לממכון מור. במחשבה שנייה אולי זה יקח זמן די דומה כמו נסיעה בקו 7 ואז אולי עדיף קו 7.
גם 618 עושה סיבוב בבני ברק.
האופציה השלישית היא המומלצת: קווים 68/69/64/70/350 עד מכון מור ומשם ברגל או החלפה ל-7ב/40/57/92 וכו'. בנוסף אם במקרה מגיע קו 137, אזי שזהו הקו הטוב ביותר מאחר והוא מגיע עד קניון איילון. הבעיה היא שיש לו נסיעות ספורות ביום ולא כדאי לחכות לו במיוחד.

דניאל 130

New member
מפ"ת למכון אדם מילא בת"א
זה נמצא ברחוב תבואות הארץ איך מגיעים? תודה למי שיעזור.
במקרה זה לא אמליץ על 92
יש לנסוע עם קו 51 ולרדת ברחוב ז'בוטינסקי פינת בן גוריון. מרחוב בן גוריון ניתן לעלות על קו 40 ולרדת ברחוב פנחס רוזן סמוך לפינת תבואות הארץ.

sapir1000

New member
במקרה זה לא אמליץ על 92
יש לנסוע עם קו 51 ולרדת ברחוב ז'בוטינסקי פינת בן גוריון. מרחוב בן גוריון ניתן לעלות על קו 40 ולרדת ברחוב פנחס רוזן סמוך לפינת תבואות הארץ.
רק 51 מגיע לשם?
66 נגיד לא? או 50? כי אמרו לי לקחת 50 עד רכבת מרכז ומשם 40/42.. אבל מה כדי, 51? ותודה!

רק 51 מגיע לשם?
66 נגיד לא? או 50? כי אמרו לי לקחת 50 עד רכבת מרכז ומשם 40/42.. אבל מה כדי, 51? ותודה!
כל קווי פ"ת-ת"א עוצרים שם:150,50,66,166,51
350,82,38,251 (בקיצור כל הקווים לת"א חוץ מ-49). ובאמת 50 או 150 יותר מומלצים כי הם קצת יותר מהירים אבל קיימים רק בבוקר תרדי במכון מור, משם תצעדי ברגל לתחנה של רחוב בן גוריון שמובילה לכיוון קניון איילון, וקחי 40. רק שימי לב שה-40 הוא רגיל ולא חלופה של 40 (שלא כתוב בבריסטול הלבן בשמשה הקדמית משהו, או שאין בריסטול לבן). גם קו 7 של דן עובר בתחנה זו וייתכן שהוא גם יכול לעזור לך- אבל שאלי את הנהג אני לא בטוח בזה בכלל. מי אמר לך עד רכבת מרכז? בדן? אם כן אז זה ממש לא יפה זה לסחוט עוד כסף. עד רכבת מרכז עולה 9.50, במקום זאת את נוסעת עד מכון מור ומשלמת 5.80 ומשם גם 5.80 (במקום 9.50 ועוד 5.80)

sapir1000

New member
כל קווי פ"ת-ת"א עוצרים שם:150,50,66,166,51
350,82,38,251 (בקיצור כל הקווים לת"א חוץ מ-49). ובאמת 50 או 150 יותר מומלצים כי הם קצת יותר מהירים אבל קיימים רק בבוקר תרדי במכון מור, משם תצעדי ברגל לתחנה של רחוב בן גוריון שמובילה לכיוון קניון איילון, וקחי 40. רק שימי לב שה-40 הוא רגיל ולא חלופה של 40 (שלא כתוב בבריסטול הלבן בשמשה הקדמית משהו, או שאין בריסטול לבן). גם קו 7 של דן עובר בתחנה זו וייתכן שהוא גם יכול לעזור לך- אבל שאלי את הנהג אני לא בטוח בזה בכלל. מי אמר לך עד רכבת מרכז? בדן? אם כן אז זה ממש לא יפה זה לסחוט עוד כסף. עד רכבת מרכז עולה 9.50, במקום זאת את נוסעת עד מכון מור ומשלמת 5.80 ומשם גם 5.80 (במקום 9.50 ועוד 5.80)
הצבא אמר לי חחח
וזה נסיעות חינם אז לא אכפת לי..
ותודה לכם!

eran2020

New member
רק 51 מגיע לשם?
תשובה :
אין צורך לנסוע עד רכבת מרכז כשיש אפשרות לרדת בתחנה יותר קרובה. מפתח תקווה אפשר לנסוע לא רק בקו 51, אפשר לנסוע גם עם קווים 66, 82 ו-38 של דן ולרדת בתחנה במכון מור ברחוב ז'בוטינסקי. כשאת יורדת מהאוטובוס תלכי שמאלה עד הצומת, תפני ימינה, זה רחוב בן גוריון ובמספר 27 יש תחנה של קו 40 של דן, התחנה הסופית שלו היא עתידים.

rigidid

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 22/7
ר"ג, פנחס רוטנברג 87--> ת"א, יגאל אלון 96?
ההודעה הקודמת הייתה בשרשור הישן. אני צריך להגיע מר"ג, פנחס רוטנברג 87 (מכללת רמת גן) לת"א, יגאל אלון 96 (בית חולים אסותא). מה הדרך הכי מהירה?

אוהד11

New member
ר"ג, פנחס רוטנברג 87--> ת"א, יגאל אלון 96?
ההודעה הקודמת הייתה בשרשור הישן. אני צריך להגיע מר"ג, פנחס רוטנברג 87 (מכללת רמת גן) לת"א, יגאל אלון 96 (בית חולים אסותא). מה הדרך הכי מהירה?
ממכללת ר"ג 60/61 עד רכבת ארלוזרוב ומשם עם
7 עד יגאל אלון

מצב
הנושא נעול.
למעלה