שרשור הכוונה ומודיעין 22/6

מצב
הנושא נעול.

Image of me

New member
מהתחנה המרכזית החדשה?

מראשון לרעננה
אני צריכה לקחת אוטובוס מראשון [תחנה מרכזית.] לרעננה, התחנה הכי קרובה לאמפיפארק, על איזה קו אני צריכה לעלות?
מהתחנה המרכזית החדשה?
אם את יוצאת אחרי 20:25, אפשר לקחת 174 של אגד או 314 של קונקס (314 יותר מהיר) מהתחנה המרכזית ראשון לתחנה המרכזית ת"א, ולהחליף שם ל-501 של אגד. בשאר השעות - קו 173 עד עזריאלי ומשם 501 או 502, או קו 163 עד התחנה המרכזית ת"א ומשם 501 או 502. סה"כ זמן הנסיעה - שעה וחצי עד שעתיים פלוס, תלוי בזמני ההמתנה ובפקקים.

noynav

New member
שעה וחצי-שעתיים? 0_ס

מהתחנה המרכזית החדשה?
אם את יוצאת אחרי 20:25, אפשר לקחת 174 של אגד או 314 של קונקס (314 יותר מהיר) מהתחנה המרכזית ראשון לתחנה המרכזית ת"א, ולהחליף שם ל-501 של אגד. בשאר השעות - קו 173 עד עזריאלי ומשם 501 או 502, או קו 163 עד התחנה המרכזית ת"א ומשם 501 או 502. סה"כ זמן הנסיעה - שעה וחצי עד שעתיים פלוס, תלוי בזמני ההמתנה ובפקקים.
שעה וחצי-שעתיים? 0_ס
אוקיי, תודה רבה! :)

AmiTutiT14

New member
אוטובוס לחוף הצוק בתל אביב../images/Emo73.gif

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
אוטובוס לחוף הצוק בתל אביב

אני מגיעה לתחנה המרכזית בתל אביב בעזרת אוטובוס. איזה אוטובוס/ים אני צריכה לקחת משם כדי להגיע לחוף "הצוק" שאם אני לא טועה נמצא בצפון תל אביב? (אבל תקנו אותי אם אני טועה!!!) תודה רבה ושבת שלום!

Image of me

New member
מאיפה את מגיעה ובאיזה יום ושעה?

אוטובוס לחוף הצוק בתל אביב

אני מגיעה לתחנה המרכזית בתל אביב בעזרת אוטובוס. איזה אוטובוס/ים אני צריכה לקחת משם כדי להגיע לחוף "הצוק" שאם אני לא טועה נמצא בצפון תל אביב? (אבל תקנו אותי אם אני טועה!!!) תודה רבה ושבת שלום!
מרוב המקומות בארץ לרוב היעדים בתל אביב איך צורך לעבור דרך התחנה המרכזית.

AmiTutiT14

New member
אני רוצה לצאת לכיוון תל אביב מירושלים ביום

מרוב המקומות בארץ לרוב היעדים בתל אביב איך צורך לעבור דרך התחנה המרכזית.
ראשון בין השעות 14:00-15:00 בערך.

Image of me

New member
את יכולה לקחת 480 מירושלים למסוף ארלוזורוב

ראשון בין השעות 14:00-15:00 בערך.
בת"א. ממסוף ארלוזורוב יש קו 29 של דן, שהשעות האחרונות שלו הן 14:10, 14:45, 15:30, 16:00, 16:40, 17:10, 17:50 . הוא מגיע לסי אנד סאן ולקרית חינוך - שזה ממש ליד חוף הצוק. אפשר גם להגיע לתחנה המרכזית ת"א בקו 405, לצאת לשדרות הר ציון ולקחת משם את 26 של דן. התדירות שלו גבוהה לאורך כל היום, אבל זמן הנסיעה בדרך הזאת נראה לי הרבה יותר ארוך.

AmiTutiT14

New member
תודה רבה! ושאלה נוספת-

בת"א. ממסוף ארלוזורוב יש קו 29 של דן, שהשעות האחרונות שלו הן 14:10, 14:45, 15:30, 16:00, 16:40, 17:10, 17:50 . הוא מגיע לסי אנד סאן ולקרית חינוך - שזה ממש ליד חוף הצוק. אפשר גם להגיע לתחנה המרכזית ת"א בקו 405, לצאת לשדרות הר ציון ולקחת משם את 26 של דן. התדירות שלו גבוהה לאורך כל היום, אבל זמן הנסיעה בדרך הזאת נראה לי הרבה יותר ארוך.
תודה רבה! ושאלה נוספת-
אוטובוס מחוף הצוק לירושלים (או לתחנה המרכזית של תל אביב) בין השעות 20:00-22:00 (מתישהו שם), איזה קווים לקחת? (הכל באותו יום כמובן)

AmiTutiT14

New member
אה ועוד משהו-

תודה רבה! ושאלה נוספת-
אוטובוס מחוף הצוק לירושלים (או לתחנה המרכזית של תל אביב) בין השעות 20:00-22:00 (מתישהו שם), איזה קווים לקחת? (הכל באותו יום כמובן)
אה ועוד משהו-
כתבת: "אפשר גם להגיע לתחנה המרכזית ת"א בקו 405, לצאת לשדרות הר ציון ולקחת משם את 26 של דן". איפה זה שדרות הר ציון? אני לא תל אביבית לכן אני לא ממש מבינה.. איך מגיעים לשם ואיפה זה?

תשובה

אה ועוד משהו-
כתבת: "אפשר גם להגיע לתחנה המרכזית ת"א בקו 405, לצאת לשדרות הר ציון ולקחת משם את 26 של דן". איפה זה שדרות הר ציון? אני לא תל אביבית לכן אני לא ממש מבינה.. איך מגיעים לשם ואיפה זה?
תשובה
יורדים לקומה 3, והולכים לאורך המדרשוק עד שיוצאים מהתחנה המרכזית, וממשיכים עוד ללכת ישר עד שיוצאים לרחוב הר ציון, פונים מיד ימינה והתחנה של קו 26 של דן תהיה לפניך..

Image of me

New member
29 אין בשעות כאלה, אבל 26 האחרון יוצא

תודה רבה! ושאלה נוספת-
מקרית חינוך ב-22:05. אחר כך יש לו עוד שתי נסיעות שיוצאות מאזורי חן. 26 עוצר במרחק 3 דקות הליכה מהתחנה המרכזית.

Image of me

New member
ועוד דרך היא להגיע לצומת גלילות (15 דקות

מקרית חינוך ב-22:05. אחר כך יש לו עוד שתי נסיעות שיוצאות מאזורי חן. 26 עוצר במרחק 3 דקות הליכה מהתחנה המרכזית.
הליכה), ומשם יש מספר קווים של אגד שמגיעים גם למסוף ארלוזורוב (ומשם 480) וגם לתחנה המרכזית (ומשם 405). מצורפת מפה של האיזור עם הרחובות שבהם עוברים הקווים.

Image of me

New member
קווי אגד הם 501 ו-601.

הליכה), ומשם יש מספר קווים של אגד שמגיעים גם למסוף ארלוזורוב (ומשם 480) וגם לתחנה המרכזית (ומשם 405). מצורפת מפה של האיזור עם הרחובות שבהם עוברים הקווים.
קווי אגד הם 501 ו-601.
ויש גם 90 של דן שמגיע רק למסוף ארלוזורוב.

idos2

New member
הגעה מנתניה לפתח תקווה בשבת

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
מישהו יודע אם יש מוניות שירות בקו הנ"ל? במידה ולא - אפשר אולי דרך תל אביב?

Image of me

New member
אפשר דרך תל אביב.

מישהו יודע אם יש מוניות שירות בקו הנ"ל? במידה ולא - אפשר אולי דרך תל אביב?
אפשר דרך תל אביב.
יש מוניות שירות מנתניה לת"א. יורדים בעזריאלי, חוצים את הכביש, ולוקחים מונית שירות 51 (אפשר גם להחליף בארלוזורוב עם קצת הליכה). עד כמה שאני זוכר, מוניות 51 לא מתמלאות בתחנה המרכזית, אבל אם אתה לא רוצה לקחת את הסיכון שאני טועה - אפשר להחליף בתחנה המרכזית. מארלוזורוב יש גם מוניות שירות 66 - לפחות כמה פעמים ראיתי אותן נוסעות לאורך רחוב ארלוזורוב ולא כמו קו 66 דרך פינקס.

ביום ראשון,

ביום ראשון,
מכפר סבא לאזור התעשייה בהרצליה (ליד מחלף יורדי הסירה)

Image of me

New member
אני לא בטוח שיש קשר בין מחלף הסירה

ביום ראשון,
מכפר סבא לאזור התעשייה בהרצליה (ליד מחלף יורדי הסירה)
אני לא בטוח שיש קשר בין מחלף הסירה
לבין יורדי הסירה... בכל אופן, קו 29 של אגד אמור לעשות את העבודה.

Image of me

New member
הקו דווקא מתחיל בחוף הים.

תודה, אבל בכיוון ההפוך
ראיתי שהקו לא עובר שם לאא מתחיל בתחנה מרכזית הרצליה? יש קו שמחבר ביניהם?
הקו דווקא מתחיל בחוף הים.
יכול להיות שחיפשת במערכת המידע הישנה של אגד? היא לא מציגה את כל המסלול, אלא רק את הקטע מהתחנה המרכזית. נסה את החדשה: http://mslworld.egged.co.il/msl בחר את היום המבוקש, כתוב "הרצליה" בתיבה העליונה, סמן "חיפוש על פי קו", כתוב 29 ולחץ "חפש", ואז בחר את תחנת המוצא של קו ואת תחנת היעד של הקו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה