שרשור הכוונה ומודיעין 21/8

מצב
הנושא נעול.

W0NDERW0MAN

New member
הגעה לאזור התעשייה בחולון במוצ"ש
שלום אילו קווים מגיעים (מוצ"ש) לאזור התעשייה בחולון (בקרבת רחוב המלאכה)? (כל קו מחולון/ת"א/ראשל"צ שמגיע לשם יהיה טוב לי) תודה

אוהד11

New member
מת"א לרחובות, לא דרך רכבת
בעיקרון מת"א באחד העם פינת הרצל, אבל אפשר גם מאחד העם פינת אלנבי --> לרחובות (הרצל) תודה!
מת"מ ת"א 201/301/371 לרחובות, מאלנבי אפשר
עם 129 עד מרכז ראשל"צ ומשם 164/201/301/371

down under

New member
מת"א לרחובות, לא דרך רכבת
בעיקרון מת"א באחד העם פינת הרצל, אבל אפשר גם מאחד העם פינת אלנבי --> לרחובות (הרצל) תודה!
ומה בדיוק הסיבה שאינך רוצה רכבת לרחובות?
הרכבת לרחובות מהירה יותר, בטוחה יותר ונוחה יותר מאוטובוס. בכל מקרה מהמקום שאתה ציינת (ליד מגדל שלום בת"א) אין אוטובוס אחד לרחובות כך שתצטרך להחליף. דבר שרק מגדיל את יתרון הרכבת. הליכה של 3 דקות לאלנבי ומשם קו 16 (הן באוטובוס והן במונית שירות) לתחנת ההגנה ומשם ברכבת לרחובות.

niromy

New member
ומה בדיוק הסיבה שאינך רוצה רכבת לרחובות?
הרכבת לרחובות מהירה יותר, בטוחה יותר ונוחה יותר מאוטובוס. בכל מקרה מהמקום שאתה ציינת (ליד מגדל שלום בת"א) אין אוטובוס אחד לרחובות כך שתצטרך להחליף. דבר שרק מגדיל את יתרון הרכבת. הליכה של 3 דקות לאלנבי ומשם קו 16 (הן באוטובוס והן במונית שירות) לתחנת ההגנה ומשם ברכבת לרחובות.
כי אז ברחובות אצטרך עוד אוטובוס
כדי להגיע למרכז העיר ואין לי כוח להטרטר עם 3 אוטובוסים/רכבות, פלוס זה יותר יקר מאוטובוס.. תודה על התשובות

FDA

New member
כי אז ברחובות אצטרך עוד אוטובוס
כדי להגיע למרכז העיר ואין לי כוח להטרטר עם 3 אוטובוסים/רכבות, פלוס זה יותר יקר מאוטובוס.. תודה על התשובות
הגיוני לצערנו
גם אני כרחובותי הרבה פעמים מוותר על הרכבת כי צריך אוטובוס נוסף ,בתל אביב אפשר לקחת קו של מטרופולין ועולה כמה שקלים פחות מאגד 129 -לא מומלץ כי הוא נוסע לראשון דרך חולון הוא עובר במערב ראשון לפני שהוא מגיע למרכז ראשון ניסיתי אותו פעם לרחובות וזה סיוט עדיף כבר בת"א לרכבת או לתחנה מרכזית ומשם ישירות לרחובות

מוניות שירות בשבת
היי :) אני יודעת שיש מוניות שירות שעובדות היום, אני לא מוצאת את מספר הטלפון שלהם. אני רוצה לדעת אם יש מונית מחולון (אזור ג'סי כהן) לתחנה המרכזית בתל אביב. אשמח למספר טלפון או מי שיודע יותר פרטים על מוניות מחולון-ת"א אודה מאוד. שבת שלום

mister K

New member
מוניות שירות בשבת
היי :) אני יודעת שיש מוניות שירות שעובדות היום, אני לא מוצאת את מספר הטלפון שלהם. אני רוצה לדעת אם יש מונית מחולון (אזור ג'סי כהן) לתחנה המרכזית בתל אביב. אשמח למספר טלפון או מי שיודע יותר פרטים על מוניות מחולון-ת"א אודה מאוד. שבת שלום
אין מוניות שירות בתוך חולון. רק ספיישל.

קינלי2

New member
מבנימינה לבאר שבע
או אם יש אופציה מבנימינה לבסיס חצרים. מסלול כולל רכבת ואוטובוסים מבימינה לבאר שבע, שיגיע בסביבות 23:00-23:40 לתחנה מרכזית באר שבע. קיים כזה דבר? תודה לעונים

mister K

New member
מבנימינה לבאר שבע
או אם יש אופציה מבנימינה לבסיס חצרים. מסלול כולל רכבת ואוטובוסים מבימינה לבאר שבע, שיגיע בסביבות 23:00-23:40 לתחנה מרכזית באר שבע. קיים כזה דבר? תודה לעונים
רכבת לת"א מרכז ומשם קו 380 לב"ש כל 20 דקות.

אלון 58

New member
מבנימינה לבאר שבע
אם מדובר על ימי ראשון...,
יש רכבות בוקר כמעט ישירות מבנימינה לבאר-שבע ללא צורך בהחלפה,ב-05:21 וב-06:49,להמשיך עד תחנת באר-שבע/מרכז,לעבור לתחנה המרכזית הסמוכה,ולקחת את קו 031 של אגד-תעבורה לחצרים.

mister K

New member
אם מדובר על ימי ראשון...,
יש רכבות בוקר כמעט ישירות מבנימינה לבאר-שבע ללא צורך בהחלפה,ב-05:21 וב-06:49,להמשיך עד תחנת באר-שבע/מרכז,לעבור לתחנה המרכזית הסמוכה,ולקחת את קו 031 של אגד-תעבורה לחצרים.
אין מחר רכבות לבאר שבע!
ונראה לי שהשאלה מכוונת להיום, קרי מוצ"ש, ולא ליום ראשון.

mister K

New member
שלום אני צריכה להגיע מרחובות למוזאון הארץ
חשבתי לקחת רכבת עד האוניברסיטה ומשם איזה קו לקחת? תודה על העזרה
מרכבת אוניברסיטה קווים 7 ו-45 מהמסוף המערבי..
וגם קו 27 בעדיפות שנייה. אפשר גם לצאת לשד' רוקח וללכת ברגל עד המוזיאון, כ-15-20 דקות הליכה. אבל זה לא הכי סימפטי בחום הזה. כמו כן, אפשר גם לנסוע בקו 274 של אגד שמגיע מרחובות ממש עד שער המוזיאון.

Shade m

New member
מרכבת אוניברסיטה קווים 7 ו-45 מהמסוף המערבי..
וגם קו 27 בעדיפות שנייה. אפשר גם לצאת לשד' רוקח וללכת ברגל עד המוזיאון, כ-15-20 דקות הליכה. אבל זה לא הכי סימפטי בחום הזה. כמו כן, אפשר גם לנסוע בקו 274 של אגד שמגיע מרחובות ממש עד שער המוזיאון.
תודה רבה

הגעה מירושלים לשער ראשון בצריפין- היום
היי, אני צריך להגיע היום מירושלים לשער ראשון של מחנה צריפין. קו 433 מגיע, לצערי, רק עד שער יפו. מה הדרך המהירה ביותר בה אוכל להגיע לשער ראשון? אולי לרדת בתחנה מאוחרת יותר של 433 ומשם לתפוס אוטובוס אחר? תודה רבה!

מצב
הנושא נעול.
למעלה