שרשור הכוונה ומודיעין 2.5.2010

מצב
הנושא נעול.

olli3

New member
מנהל
בתוך ת"א.
יוצאת מיהודה המכבי פינת ועידת קטוביץ', צריכה להגיע לעזריאלי. מהי הדרך המהירה ביותר בשעה 18:00 היום? יש חופשי חודשי ככה שלא בעייתי להחליף אוטובוסים. חשבתי לקחת קו 5 עד רכבת מרכז ושם לעלות על 51/54/40/42 וכיו"ב. הגיוני?
ממש ליד מדרך נמיר פינת יהודה המכבי
קו 27 דן בתדירות של כל 10 דקות. באם יש חופשי חודשי גם לקוו אגד אז מגוון קווים כגון: 74א/86/274/501 ועוד כמה שפעילים בשעות האלו.

svety

New member
ממש ליד מדרך נמיר פינת יהודה המכבי
קו 27 דן בתדירות של כל 10 דקות. באם יש חופשי חודשי גם לקוו אגד אז מגוון קווים כגון: 74א/86/274/501 ועוד כמה שפעילים בשעות האלו.
שכחתי מהקו הזה, תודה

ShirFe

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 2.5.2010
איך מגיעים לקרית עתידים?
איך אני מגיעה מאחת מתחנות הרכבת של תל אביב לקרית עתידים? הבנתי שיש מעזריאלי קו 40 ו-42, אבל השאלה אם הם מביאים אותי עד למקום, או שאני צריכה להתחיל לחפש את עצמי שם? אני צריכה להגיע לבניין של "נס", אם זה עוזר. תודה

scooby5

Member
איך מגיעים לקרית עתידים?
איך אני מגיעה מאחת מתחנות הרכבת של תל אביב לקרית עתידים? הבנתי שיש מעזריאלי קו 40 ו-42, אבל השאלה אם הם מביאים אותי עד למקום, או שאני צריכה להתחיל לחפש את עצמי שם? אני צריכה להגיע לבניין של "נס", אם זה עוזר. תודה
לעתידים =>
קווים 40/42 של דן מרכבת מרכז (עדיף 42, מעט מהיר יותר). כמו כן, בחלק משעות היום קווים 75א ו-76א של אגד. עדיף, לרדת בתחנת בני ברק ומשם לקחת קו 20/57 של דן. כל הקווים מסיימים במסוף עתידים, ממש בסמוך למגדל של NESS.

לעתידים =>
קווים 40/42 של דן מרכבת מרכז (עדיף 42, מעט מהיר יותר). כמו כן, בחלק משעות היום קווים 75א ו-76א של אגד. עדיף, לרדת בתחנת בני ברק ומשם לקחת קו 20/57 של דן. כל הקווים מסיימים במסוף עתידים, ממש בסמוך למגדל של NESS.
וגם בחלק משעות היום 141 ו-524 של אגד כל היום.

מצב
הנושא נעול.
למעלה