שרשור הכוונה ומודיעין 17/7

מצב
הנושא נעול.

olli3

New member
מנהל
לא נסעתי בו עדיין במסלול החדש...
אבל גם אם לוקח לו רק שעה ו-10 דקות זה עדיין לא משתלם. אל תשכח שגם 470 עמוס בימי ראשון והזמן שחישבתי הוא ללא המתנה בירושלים.
שאלתי כי חשבתי שבראשון יש משהו שונה
זה שזה לא משתלם עקב הנסיעה הארוכה מחיפה וההמתנה לא שכחתי :)

בת מזל 5

New member
יהיה עומס על כל קווי תל אביב באר שבע
אופציות העומדות לרשותכם. רכבת עד תחנת רכבת מרכז בת"א. משם מהמסוף הצמוד לתח תחנת הרכבת (יציאת ת"א) קו 380 בשיטת מתמלא יוצא ואחד בא אחריו (כך מטרופולין פועלת בזמנים שהרכבות מושבתות). 380 הינו קו ישיר. אופציה נוספת אך מיותרת לטעמי היא להמשיך עם הרכבת עד ת"א ההגנה ומהמרכזית הסמוכה (5דקות הליכה או נסיעה בקו 16 של תחנה אחת) ומקומה 6 370 ישיר לבאר שבע אף הוא בשיטת מתמלא, נוסע, ועוד אחד נכנס לרציף. לא הייתי ממליץ על הדבר הבא אלא אם כן יהיה לכם אישור לכך מאחד מחברי הפורום שמבינים בזה. 960 או 940 מאחת המרכזיות בחיפה לירושלים ומשם 470 ישיר לבאר שבע. לפחות עומס לא יהיה אבל אין לי מושג כמה זמן הנסיעה הזאת תיקח. שוב, חשוב!!!! אין לי מושג כמה זמן זה ייקח ואם זה כדאי בכלל. אני לא נוסע ביום ראשון מת"א לב"ש ואין לי מושג מה קורה שם בהשבתת רכבות, כמו כן אין לי מושג על זמן הנסיעה דרך ירושלים. מבאר שבע 30/130 של אגד תעבורה לצאלים. לידע כללי באם חוזרים מצאלים למרכז או באים מהמרכז לצאלים בשעות אחה"צ-ערב קיימת אופציה מהירה ללא מעבר בב"ש. קו 14א מצאלים למועצה אזורית אשכול ומשם 379 במהיר לת"א. לשים לב שלא בכל השעות 14 נכנס למחנה צאלים!!! כך שאם בודקים זאת כאופציה לחזור, יש לבדוק נכון ולוודא שאכן יש נסיעה בשעה הרצויה מבסיס צאלים ושיש חלופה מתאימה של 379 מהמועצה.
תודה גם לך!

mister K

New member
מירושלים למסמיה, יום ראשון
היי - אתר אגד לא עולה (יש בעיה ?) בימי ראשון - מה הלו"ז של הקווים שעוצרים בצומת / מחלף מסמיה/ראם ? תודות תודות
אתר אגד תמיד עמוס במוצאי שבת...
נסי יותר מאוחר לבדוק את הלו"ז של קווים 437, 438 ו-446. בעיקרון מדובר בשלושה קווים שהתדירות המשותפת שלהם סבירה בהחלט, כך שאפילו לא חייבים לבדוק מראש.

olli3

New member
מנהל
נסי יותר מאוחר לבדוק את הלו"ז של קווים 437, 438 ו-446. בעיקרון מדובר בשלושה קווים שהתדירות המשותפת שלהם סבירה בהחלט, כך שאפילו לא חייבים לבדוק מראש.
+443 נסיעה אחת ביום ב16:20
ניתן לראות את זמני הנסיעות גם באתר otobusim.co.il, בדקתי עכשיו וזה נותן את שעות כל קווי ירושלים>מסמיה.

Rebeccan

New member
תודה, עדיין אי אפשר להכנס לאתר שלהם

אורי404

New member
הרצליה - באר שבע
מהי הדרך המהירה ביותר להגיע מחר (הבנתי שאין רכבות) מהרצליה לבאר שבע לפני השעה 9 בבוקר? תודה.
תגיעי עם הרכבת או קווים 501/502 של "אגד"
למסוף 2000 בתל אביב ומשם קו 380 של "אגד תעבורה" או "מטרופולין". אני הייתי מגיע לתל אביב לפני 07:00 לטווח ביטחון כדי להגיע לפני 09:00 בניחותא. מה גם, שאני מניח שהאוטובוסים מתמלאים במהרה, כך שגם אם מגיעים ב 07:00 לא מובטח, שיהיה מקום ויהיה צריך להמתין לאוטובוס הבא.

mister K

New member
למסוף 2000 בתל אביב ומשם קו 380 של "אגד תעבורה" או "מטרופולין". אני הייתי מגיע לתל אביב לפני 07:00 לטווח ביטחון כדי להגיע לפני 09:00 בניחותא. מה גם, שאני מניח שהאוטובוסים מתמלאים במהרה, כך שגם אם מגיעים ב 07:00 לא מובטח, שיהיה מקום ויהיה צריך להמתין לאוטובוס הבא.
לא חייבים דווקא למסוף 2000.
אפשר לרדת מקווים 501/502 במסוף 2000 ואפשר להמשיך איתם עד התחנה המרכזית ומשם לקחת 370 לב"ש. שני הקווים יהיו עמוסים מחר בצורה נוראית, אבל אני הייתי הולך על 370 (בתמח"ת בדרך כלל יש פחות בלאגן ואם מתייאשים אפשר גם לעלות על 369).

olli3

New member
מנהל
יש לציין שמסוף 2000 נמצא בפתח תחנת הרכבת
ת"א מרכז, לא כולם יודעים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה