שרשור הכוונה ומודיעין 16/11

מצב
הנושא נעול.
שרשור הכוונה ומודיעין 16/11
מרכבת ההגנה אל בנין דייסקונט (לילינבלום 26)
יש קו אוטובוס שמגיע מהתחנה עצמה (ללא צורך להיכנס לתחנה המרכזית) אל היעד? מאיזה צד לקחת את האוטובוס צד התחנה או לחצות את מעבר הולכי הרגל? אני מגיע ביום שישי ברכבת של 8:28 מאשקלון ואמור להיות שם ב 9:00 הדבר אפשרי? תודה מראש לעונים

מרכבת ההגנה אל בנין דייסקונט (לילינבלום 26)
יש קו אוטובוס שמגיע מהתחנה עצמה (ללא צורך להיכנס לתחנה המרכזית) אל היעד? מאיזה צד לקחת את האוטובוס צד התחנה או לחצות את מעבר הולכי הרגל? אני מגיע ביום שישי ברכבת של 8:28 מאשקלון ואמור להיות שם ב 9:00 הדבר אפשרי? תודה מראש לעונים
קו 16 של דן מגיע לאלנבי ומשם כ-5 דקות הליכה
יש לחצות את מעבר הולכי הרגל.

scooby5

Member
קווים פנימיים בבינימינה
לא מוצאת באתר של נתיב אקספרס. מישהו יכול להגיד לי מתי מסתיימת התחבורה בבינימינה?
אם אני לא טועה
ה"קווים הפנימיים" בבנימינה הם הקווים מבנימינה ואליה שמבצעים איסוף והורדה בישוב. מאיפה ולאיפה את צריכה להגיע?

אורי404

New member
קווים פנימיים בבינימינה
לא מוצאת באתר של נתיב אקספרס. מישהו יכול להגיד לי מתי מסתיימת התחבורה בבינימינה?
היכנסי לאתר "נתיב אקספרס". במידע
להיכנס לאשכול "נתניה-חדרה" ושם לבדוק את קו 70 ואחרים, שעוברים בבנימינה.

scooby5

Member
כרגע זאת שאלה תאורטית. מהרכבת למרכז בנימינה
למשל. או מתחנה מרכזית למרכז.
אין תחנה מרכזית בבנימינה
כל האוטובוסים עוברים דרך הרכבת. חלקם חוצים את בנימינה לאורך הרחוב הראשי (כביש 652 נדמה לי, בין זכרון לפרדס חנה) וחלקם עוברים בצד המערבי של הרכבת וחוצים את בנימינה לרוחב, לכיוון אור עקיבא. לכן זה מאוד תלוי, ועל שאלה תאורטית שכזו, קצת קשה לענות במדויק.

אין תחנה מרכזית בבנימינה
כל האוטובוסים עוברים דרך הרכבת. חלקם חוצים את בנימינה לאורך הרחוב הראשי (כביש 652 נדמה לי, בין זכרון לפרדס חנה) וחלקם עוברים בצד המערבי של הרכבת וחוצים את בנימינה לרוחב, לכיוון אור עקיבא. לכן זה מאוד תלוי, ועל שאלה תאורטית שכזו, קצת קשה לענות במדויק.
הרעיון הוא לבדוק אם יהיה לי איך להגיע
מהרכבת הביתה בשעות המאוחרות, בודקת אופציה לגור שם, וזה הולך להיות המכשול העיקרי לדעתי.

אורי404

New member
הרעיון הוא לבדוק אם יהיה לי איך להגיע
מהרכבת הביתה בשעות המאוחרות, בודקת אופציה לגור שם, וזה הולך להיות המכשול העיקרי לדעתי.
בגלל מבצר שוני עברת לבנימינה
?
סתם, סתאם. בסך הכל בנימינה הוא יישוב קטן, שחלק גדול מן האזורים שבו, קרובים אפשריים בהליכה. מה עוד, שבנימינה מישורית, אז אפשר ביתר קלות באופניים להגיע ממקום למקום. על כל פנים, בבנימינה פועלים קו 70 וקווים נוספים של "נתיב אקספרס", שניתן למצוא באתר החברה תחת אשכול "נתניה-חדרה". פועלים גם קווי "אגד" שונים, כמו 872 וקווי 2XX (אאל"ט 222 ו-202).

scooby5

Member
בגלל מבצר שוני עברת לבנימינה
?
סתם, סתאם. בסך הכל בנימינה הוא יישוב קטן, שחלק גדול מן האזורים שבו, קרובים אפשריים בהליכה. מה עוד, שבנימינה מישורית, אז אפשר ביתר קלות באופניים להגיע ממקום למקום. על כל פנים, בבנימינה פועלים קו 70 וקווים נוספים של "נתיב אקספרס", שניתן למצוא באתר החברה תחת אשכול "נתניה-חדרה". פועלים גם קווי "אגד" שונים, כמו 872 וקווי 2XX (אאל"ט 222 ו-202).
אכן - ההליכה/אופניים הכי מומלצים
הקווים חוצים את בנימינה במקביל למסילת הרכבת פחות או יותר. לכן, רק אם תגורי ממש לאורך הכביש הראשי הם יהיו שימושיים. עדיף באמת, שתבדקי באתרים שאורי ציין למעלה, ביחס לכתובת רלוונטית. את מוזמנת גם להתרשם מהמרחקים באתרי מפות שונים, כמו EMAP או וואלה מפות וכו'.

olli3

New member
מנהל
מרח' מנחם בגין בפ"ת לרח' הסיבים 18
בעקרון 98 של חברת קווים
מחבר בין שתי המקומות במרחק ההליכה הקצר ביותר. יש לרדת איתו בז'בוטינסקי פינת הסיבים (זה תחילת רחוב סיבים - הסיבים 1), משם יש ללכת על רחוב הסיבים עד מספר 18 כ4-6 דקות הליכה. ניתן לקחת גם קו 92 של דן ולרדת בז'בוטינסקי פינת שנקר (צומת אחת אחרי הסיבים), לחזור אחורה מרחק הליכה של 1-2 דקות, להיכנס לרחוב הסיבים וכאמור למעלה. תדירות קו 98 כל חצי שעה (נראה לי ברוב היום), זמנים באתר קווים. תדירות קו 92 משתנה בשעות היום, לרוב כל 25-30 דקות. זמנים באתר דן.

down under

New member
מחיפה לספארי בר``ג, איך מגיעים?
עדיף באוטובוס, מישהו יודע בערך כמה זמן הנסיעה? תודה!
מה הסיבה להעדפת אוטובוס למסלול שהוא יותר מאשר
קלאסי לרכבת? רכבת מחיפה לת"א סבידור מרכז (ארלוזורוב). לצאת לרח' על פרשת דרכים ומשם קו 55 של קווים. הוא עוצר כ-7 דקות הליכה מהכניסה לספארי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה