שרשור הכוונה ומודיעין 14/9

מצב
הנושא נעול.

svety

New member
מר"ג ליד אליהו ת"א.
היי, מה הדרך המהירה והנוחה ביותר להגיע מרח ז'בוטינסקי בר"ג [מהתחנות שמול שוארמה שמש] לשכונת יד אליהו בת"א, בשעה 20:00? או לחלופים - מרח' אבא הילל לשכונת יד אליהו. ברור לי שנסיעה כוללת שני אוטובוסים, אבל אני לא מצליחה לבנות מסלול הגיוני כי אני לא מכירה קווים לאזור. האישה שאני מבררת עבורה אמרה לי שעוברים לה ליד הבית קווים כגון 9, 35, 36, 37, 52, 43... איך הכי נוח לסוע? איפה מומלץ להחליף אוטובוס? תודה רבה

אוהד11

New member
מר"ג ליד אליהו ת"א.
היי, מה הדרך המהירה והנוחה ביותר להגיע מרח ז'בוטינסקי בר"ג [מהתחנות שמול שוארמה שמש] לשכונת יד אליהו בת"א, בשעה 20:00? או לחלופים - מרח' אבא הילל לשכונת יד אליהו. ברור לי שנסיעה כוללת שני אוטובוסים, אבל אני לא מצליחה לבנות מסלול הגיוני כי אני לא מכירה קווים לאזור. האישה שאני מבררת עבורה אמרה לי שעוברים לה ליד הבית קווים כגון 9, 35, 36, 37, 52, 43... איך הכי נוח לסוע? איפה מומלץ להחליף אוטובוס? תודה רבה
מר"ג עם 40/68/51/54 עד רח' המסגר או בית מעריב
ולהחליף ל- 9. אפשר גם לרדת ברחוב המסגר/לה גווארדיה ולהחליף ל- 35/36/37

svety

New member
מר"ג עם 40/68/51/54 עד רח' המסגר או בית מעריב
ולהחליף ל- 9. אפשר גם לרדת ברחוב המסגר/לה גווארדיה ולהחליף ל- 35/36/37
תודה

האמת שעליתי על זה לפני כמה דקות לבד, אבל עדיין תודה, אתם תמיד עוזרים, זה מדהים!

מיודפת לתל אביב
אני יודעת שיש בבוקר קו 846 מצומת יודפת לת"א, אבל זה לא רלוונטי. אילו עוד דרכים יש? בדקתי אפשרות של רכבת. אם אני לא טועה, חוצות המפרץ הינה התחנה הכי קרובה ליודפת. אם כך, איך מגיעים מהצומת לתחנת הרכבת? בעיקרון, היעד הסופי הוא על יד כפר סבא, אבל אני משערת שכל הקווים הקיימים עוברים דרך ת"א.

mister K

New member
מיודפת לתל אביב
אני יודעת שיש בבוקר קו 846 מצומת יודפת לת"א, אבל זה לא רלוונטי. אילו עוד דרכים יש? בדקתי אפשרות של רכבת. אם אני לא טועה, חוצות המפרץ הינה התחנה הכי קרובה ליודפת. אם כך, איך מגיעים מהצומת לתחנת הרכבת? בעיקרון, היעד הסופי הוא על יד כפר סבא, אבל אני משערת שכל הקווים הקיימים עוברים דרך ת"א.
קרית מוצקין היא התחנה הכי קרובה ליודפת.
האופציה היחידה היא בטרמפים משער היישוב. לפחות עד החודש הבא.

scooby5

Member
מיודפת לתל אביב
דרך יצירתית=>
קו 28/28א של חברת הנסיעות והתיירות נצרת עד צומת גולני ומשם קווים 830/835/842/845 של אגד עד תל אביב(יש לבדוק איזה מהם עובר ראשון וללכת לתחנה המתאימה). זה במידה ואין טרמפים. שימי לב שקו 28 וקו 28א עושים את אותו מסלול טבעתי אך בכיוונים מנוגדיםף 8 דרך צומת מנדא ו-28א דרך סח'נין מע'אר והלאה. לוז מלא באתרי החברות או באתר של משרד התחבורה.

mister K

New member
דרך יצירתית=>
קו 28/28א של חברת הנסיעות והתיירות נצרת עד צומת גולני ומשם קווים 830/835/842/845 של אגד עד תל אביב(יש לבדוק איזה מהם עובר ראשון וללכת לתחנה המתאימה). זה במידה ואין טרמפים. שימי לב שקו 28 וקו 28א עושים את אותו מסלול טבעתי אך בכיוונים מנוגדיםף 8 דרך צומת מנדא ו-28א דרך סח'נין מע'אר והלאה. לוז מלא באתרי החברות או באתר של משרד התחבורה.
מצומת יודפת לצומת גולני רק 28א.
עם 28 אפשר להגיע לצומת המוביל או לנצרת. עם זאת, הקווים פועלים בתדירות נמוכה וקשה לנחש מתי הם מגיעים לאור המסלול הארוך.

scooby5

Member
מצומת יודפת לצומת גולני רק 28א.
עם 28 אפשר להגיע לצומת המוביל או לנצרת. עם זאת, הקווים פועלים בתדירות נמוכה וקשה לנחש מתי הם מגיעים לאור המסלול הארוך.
אכן. 28 אפשרי למוביל ומשם 845, אך פחות כדאי

אוהד11

New member
בבקשה ממש דחוף
איך אני מגיע מאשדוד למרינה באשקלון באוטובוס? כמה זמן נסיעה סה"כ? בבקשה זה דחוף עד 8 וחצי אני צריך להיות שם... תודה מראש
מאשדוד לאשקלון קו 15, לפי אתר משרד התחבורה
הוא עובר על יד המרינה. במידה שלא - קווים פנימיים 4/5

olli3

New member
מנהל
מאשדוד לאשקלון קו 15, לפי אתר משרד התחבורה
הוא עובר על יד המרינה. במידה שלא - קווים פנימיים 4/5
קו 15 לא מגיע למרינה וגם לא 4/5
אין לי מושג למה אתר משרד התחבורה וגם אתר אגד נותנים את האופציה הזאת (אולי הם מתכוונים למרינה אחרת). הקו היחיד שמגיע עד למרינה הינו קו 3. כמו כן קו 6 שנוסע על דרך הטייסים הסמוכה וקו 2 שמגיע לדרך הטייסים פינת בר כוכבא.

olli3

New member
מנהל
בבקשה ממש דחוף
איך אני מגיע מאשדוד למרינה באשקלון באוטובוס? כמה זמן נסיעה סה"כ? בבקשה זה דחוף עד 8 וחצי אני צריך להיות שם... תודה מראש
קווים 15/16 של ויאולה לאשקלון
בשעה 20:00 יוצא קו 6 האחרון ממרכזית אשקלון. קו 6 מביא אותך לדרך הטייסים (מרחק של 4-5 דקות הליכה מהמרינה). תשאל היכן לרדת. אופציה אחרת אך איטית יותר היא לרדת מקו 15/16 בקניון חוצות, ללכת לכיוון הקניון, שם יש שתי תחנות (האחת מול השנייה). תמתין שם לקו 3 בכיוון הנסיעה למרינה (נוסע קודם לשוק). הקו מבצע סיבוב די ארוך עד שהוא מגיע לתחנתו הסופית שהיא המרינה עצמה. אפשר לקחת גם קו 2 בכיוון הנסיעה לשכונת ברנע מהתחנה המרכזית (האחרון יוצא ב20:30 - זמן משוער) ולרדת בהטייסים פינת בר כוכסא ומשם להמשיך ברגל.

hila cami

New member
שלום, איך מגיעים מפתח תקווה לשדות ים?
אני צריכה להגיע לשדות ים מחר בסביבות שבע וחצי בערב אפילו לפני קצת אם זה אפשרי. אני יודעת שאין קווים ישירים לשם, והעדפה היא לאוטובוס ולא לרכבת. בתודה מראש, הילה

אוהד11

New member
שלום, איך מגיעים מפתח תקווה לשדות ים?
אני צריכה להגיע לשדות ים מחר בסביבות שבע וחצי בערב אפילו לפני קצת אם זה אפשרי. אני יודעת שאין קווים ישירים לשם, והעדפה היא לאוטובוס ולא לרכבת. בתודה מראש, הילה
מחדרה קו 76 של נתיב אקספרס לשדות ים בלו"ז
מצומצם ביותר. פרטים באתר החברה. במידה שאין אוטובוס מתאים אפשר לקחת את הקו לאור עקיבא ומשם עם מונית בנסיעה מיוחדת לקיבוץ

מצב
הנושא נעול.
למעלה