שרשור הכוונה ומודיעין 13/7

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
רק שלקו 029 לוקח 40 דקות אם אין תנועה!
ומעל שעה ורבע אם יש פקקים מעט קשים מהרגיל. במקרים של פקקים קשים זה כמעט שעה ו-45 דקות. אתה לא מאמין? שאל את אורי (אורי404). לא מומלץ בדרך הזו.
הוא צריך לרעננה, לא לכפר סבא.

אורי404

New member
מרמת פולג/אודים לרעננה
איך אפשר להגיע מרמת פולג או מהתחנה של אודים שעל כביש החוף - לרעננה? הלוך בסביבות 8:00 חזור בסביבות 18:00 תודה!
היכן ברעננה? ברמת העיקרון:
בשעות הבוקר יש קו 640 של "אגד" מתחנה מרכזית נתניה לרמת פולג והמשך בכביש 553 עם תחנה באזור אודים. אינני יודע מהי תפוסת האוטובוס בקטע זה. אני משער, שיש עדיין מקום לשבת ולא אוטובוס מלא, שכבר לא ניתן להיכנס אליו. מוטב לוודא מראש. קו 640 עם תחנה בצומת כפר סבא-רעננה-צפון ועם תחנה במסוף, שממנו קווים לאזורים שונים. באופן כללי לדעתי הוא כדאי וצריך רק לוודא אם יש מקום, הן בשעות הבוקר והן בשעות אחרי הצהרים/ערב חזרה. אפשרות נוספת היא של קו 618, בחלק משעות היום לתחנה מרכזית הרצליה וממנה קווי "אגד" שונים למרכז רעננה או קו 48 של "דן" לאזור לב הפארק. האופציה של קו 601 והחלפה היא לדעתי פחות כדאית, אלא אם אין ברירה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור ההכוונה בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון - זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
מרחובות...
היי תוכלו בבקשה להגיד לי איך אני מגיע מרחובות לתל אביב רחוב בן יהודה? יש אוטובוס ישיר שעובר שם או איזו תחנת רכבת קרובה? בשעות הצהריים תודה

lorley boy

New member
מרחובות...
היי תוכלו בבקשה להגיד לי איך אני מגיע מרחובות לתל אביב רחוב בן יהודה? יש אוטובוס ישיר שעובר שם או איזו תחנת רכבת קרובה? בשעות הצהריים תודה
תלוי איזה מספר אתה צריך בבן יהודה..
אם אתה מעוניין במספרים נמוכים אז סע עד תחנת ההגנה ומשם קו 16 ואם אתה מעוניין במספרים הגבוהים לך (כ5 דקות בערך) עד התחנה המרכזית ומשם קו 4..

תלוי איזה מספר אתה צריך בבן יהודה..
אם אתה מעוניין במספרים נמוכים אז סע עד תחנת ההגנה ומשם קו 16 ואם אתה מעוניין במספרים הגבוהים לך (כ5 דקות בערך) עד התחנה המרכזית ומשם קו 4..
בן יהודה 40 ומשהו או 50 ומשהו לא זוכר..

Image of me

New member
מרחובות...
למספרים הגבוהים של בן יהודה אפשר להגיע ישירות
מרחובות בקו 174. בבוקר בלבד.

spoop

New member

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור ההכוונה בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון - זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
לאצטדיון ר"ג מבת ים, הולכת לפתיחת המכביה

איך הולכים בדרך הכי פשוט ומהירה? אני גרה באנה פרנק. וגם דרך חזור אני צריכה, אבל תדרך הכי טובה בהתחשב במה שילך שם היום...

mister K

New member
לאצטדיון ר"ג מבת ים, הולכת לפתיחת המכביה

איך הולכים בדרך הכי פשוט ומהירה? אני גרה באנה פרנק. וגם דרך חזור אני צריכה, אבל תדרך הכי טובה בהתחשב במה שילך שם היום...
קווים 40 ו-42.
בחזור אפשר לנסוע בקו 99 שיופעל לתחנה המרכזית ומשם בקו 46 לבת ים. זאת במידה והסיום יהיה בשעה מאוחרת (40/42 מפסיקים לפעול בסביבות 21:30).

spoop

New member
קווים 40 ו-42.
בחזור אפשר לנסוע בקו 99 שיופעל לתחנה המרכזית ומשם בקו 46 לבת ים. זאת במידה והסיום יהיה בשעה מאוחרת (40/42 מפסיקים לפעול בסביבות 21:30).
יש עוד רעיון לחזור?בלי לעבור בתחנה מרכזית?

mister K

New member
יש עוד רעיון לחזור?בלי לעבור בתחנה מרכזית?
אפשר עם 18 מרכבת מרכז...
אבל הוא עושה סיבוב גדול במרכז ת"א. גם קו 86 של אגד פועל עד מאוחר בתדירות נמוכה, הוא טוב רק אם את צריכה לקצה הדרומי של אנה פרנק.

spoop

New member
אפשר עם 18 מרכבת מרכז...
אבל הוא עושה סיבוב גדול במרכז ת"א. גם קו 86 של אגד פועל עד מאוחר בתדירות נמוכה, הוא טוב רק אם את צריכה לקצה הדרומי של אנה פרנק.
רגע... השאלה איך אני מגיעה לרכבת מרכז?
משם אני כבר אקח 140

spoop

New member
נכון! שכחתי את 140.
לרכבת מרכז תגיעי עם קו 99 המיוחד שיופעל ע"י דן.
במיוחד לרגל המכביה? מאיפה הוא יוצא 99?
והם הקווים 531 ו525 גם קרובים לאצטדיון? אפשר הכוונה מדוייקת אני אחת שתלך לאיבוד אם לא תהיה לי תוכנית...

spoop

New member
והם הקווים 531 ו525 גם קרובים לאצטדיון? אפשר הכוונה מדוייקת אני אחת שתלך לאיבוד אם לא תהיה לי תוכנית...
הבנתי גם שיש רכבת מת"א לבני ברק, שהתחנה שלה
בבני ברק זה בעצם קניון איילון...שמאחורי אצטדיון רמת גן.

mister K

New member
קו 525 עוצר ברחוב ששת הימים מול קניון איילון.
סביר שגם קו 99 יצא משם (עד כמה שידוע לי, שטח המסוף יהיה סגור לתנועה).

מצב
הנושא נעול.
למעלה