שרשור הכוונה ומודיעין 13/3

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
אחרון ב-22:00 מהאוניברסיטה.

קודם כל תודה! ושאלה נוספת
אם אני צריכה לחזור בשעות הערב מרמת אביב לראשל"צ יש לך מושג עד איזה שעה האוטובוס עושה את המסלול הזה? ושוב המון תודה מראש!!!
אחרון ב-22:00 מהאוניברסיטה.

סנוביש

New member
פיקוד צפון

שרשור הכוונה ומודיעין 13/3

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
פיקוד צפון
בצפת. איך מגיעים לצפת ברכבת? או למקום מסויים בצפון ומשם לקחת אוטובוס לצפת. זה מאוד דחוף היות ומחר אני צריכה להתייצב שם בבוקר.... תודה.

mister K

New member
רכבת לצפת?

פיקוד צפון
בצפת. איך מגיעים לצפת ברכבת? או למקום מסויים בצפון ומשם לקחת אוטובוס לצפת. זה מאוד דחוף היות ומחר אני צריכה להתייצב שם בבוקר.... תודה.
רכבת לצפת?
מה הבעייה, יש רכבת מהירה כל שעה מתל אביב... את באמת רצינית??? ועכשיו ברצינות, עד שתהיה רכבת לצפת (כרגע אין אפילו בתכנון) סעי ברכבת לעכו ומשם בקו 361 שעוצר מול תחנת הרכבת ומגיע עד לתחנה המרכזית בצפת. משם עם קו 3 הפנימי עד הפיקוד.

סנוביש

New member
חחח אוקיי לא ידעתי :)

רכבת לצפת?
מה הבעייה, יש רכבת מהירה כל שעה מתל אביב... את באמת רצינית??? ועכשיו ברצינות, עד שתהיה רכבת לצפת (כרגע אין אפילו בתכנון) סעי ברכבת לעכו ומשם בקו 361 שעוצר מול תחנת הרכבת ומגיע עד לתחנה המרכזית בצפת. משם עם קו 3 הפנימי עד הפיקוד.
בקיצור, אפשר להגיע לשם גם מחיפה? פשוט עכו מפחידה אותי מעט.

mister K

New member
אין מה לפחד מעכו עיר הפשע...

בקיצור, אפשר להגיע לשם גם מחיפה? פשוט עכו מפחידה אותי מעט.
פשוט יוצאים מהרכבת, חוצים את הכביש והתחנה של 361 מול העיניים שלך. אם בכל אופן את רוצה דרך חיפה, רדי מהרכבת בתחנת לב המפרץ ותעלי שם על קו 361. אבל קחי בחשבון שזה יכול להאריך לך את הדרך בחצי שעה.

סנוביש

New member
אוקיי תודה

פשוט יוצאים מהרכבת, חוצים את הכביש והתחנה של 361 מול העיניים שלך. אם בכל אופן את רוצה דרך חיפה, רדי מהרכבת בתחנת לב המפרץ ותעלי שם על קו 361. אבל קחי בחשבון שזה יכול להאריך לך את הדרך בחצי שעה.
אוקיי תודה
יש אולי אוטובוס ישיר מתחנה מרכזית חדשה ת"א אולי? :)

mrngin

New member
תיבנה לאלתר רכבת לצפת !!

רכבת לצפת?
תיבנה לאלתר רכבת לצפת !!
לתכנן על ניירות - אין בעיה בכלל, בישראל אנחנו גדולים בזה. אם יתממש קו רכבת לכרמיאל ואם בינתיים ימשיכו לבנות את קו A1 ואם יבנו את תחנת בנייני האומה בעומק 80 מ' בסלע ואם יש כבר קבלן עם ציוד חציבה לעומק רב ואם תסתיים בהצלחה החציבה לתחנת בנייני האומה אפשר לעשות קו מתון מכרמיאל לצפת ובאזור של תחנה מרכזית צפת לבנות תחנת רכבת בעומק 250 מ' חציבה בסלע כדי להפגש עם המסילה שתגיע במנהרה מכיוון מירון אחרי קו A1, הכל כבר קטן עלינו

מצב
הנושא נעול.
למעלה