שרשור הכוונה ומודיעין 12/12

מצב
הנושא נעול.

olli3

New member
מנהל
מת.מ באר שבע למחנה צאלים? מחר בבוקר בבקשה..
יכול להיות שאין צורך להגיע דווקא מב"ש לצאלים
בכל מקרה ממרכזית ב"ש למחנה צאלים קווים 30 ו130 של אגד תעבורה. הקווים האלו די עמוסים, בעיקר ביום ראשון. אם מגיעים מהמרכז אני יכול להמליץ על קו 379 של אגד תעבורה שיוצא ממרכזית ת"א בתדירות יפה ומסיים את מסלולו במועצה איזורית אשכול ממסוף האוטובוסים במועצה איזורית אשכול קווים 14/14א (שיוצאים זמן קצר לאחר הגעת 379 למסוף) עד למחנה צאלים. זאת הדרך המהירה ביותר להגעה למחנה צאלים אם באים מגוש דן צפונה. זמן הנסיעה בקו 379 עומד על כשעה ורבע ומשם נסיעה ב14/14א בין 20-30 דקות. נסיעה דרך ב"ש תיקח יותר גם עקב אי הסנכרון בין האוטובוסים והרכבות לקווים 30/130 וגם עקב התדירות הלא גבוהה ממש של 30/130. כל הפרטים הרלוונטים באתר אגד.

Ma†an

New member
בכל מקרה ממרכזית ב"ש למחנה צאלים קווים 30 ו130 של אגד תעבורה. הקווים האלו די עמוסים, בעיקר ביום ראשון. אם מגיעים מהמרכז אני יכול להמליץ על קו 379 של אגד תעבורה שיוצא ממרכזית ת"א בתדירות יפה ומסיים את מסלולו במועצה איזורית אשכול ממסוף האוטובוסים במועצה איזורית אשכול קווים 14/14א (שיוצאים זמן קצר לאחר הגעת 379 למסוף) עד למחנה צאלים. זאת הדרך המהירה ביותר להגעה למחנה צאלים אם באים מגוש דן צפונה. זמן הנסיעה בקו 379 עומד על כשעה ורבע ומשם נסיעה ב14/14א בין 20-30 דקות. נסיעה דרך ב"ש תיקח יותר גם עקב אי הסנכרון בין האוטובוסים והרכבות לקווים 30/130 וגם עקב התדירות הלא גבוהה ממש של 30/130. כל הפרטים הרלוונטים באתר אגד.
כל כך תודה לך !

olli3

New member
מנהל
כל כך תודה לך !
לא שמתי לב שכתבת בבוקר
בבוקר אין דרך אחרת מלבד נסיעה דרך ב"ש, אבללידע כללי ואם זה מסתדר לך בחזור זה יכול לעזור, השילוב של קווים 14/14א עם 379 כי זאת הדרך הכי מהירה שיש.

Ma†an

New member
לא שמתי לב שכתבת בבוקר
בבוקר אין דרך אחרת מלבד נסיעה דרך ב"ש, אבללידע כללי ואם זה מסתדר לך בחזור זה יכול לעזור, השילוב של קווים 14/14א עם 379 כי זאת הדרך הכי מהירה שיש.
חח חתימה גדולה

mister K

New member
379 לא מומלץ בימי ראשון בבוקר!!!!!
נסה לעלות על האוטובוס של 9:00 מת"א ביום ראשון וגם על זה של 12:45 ונראה מה תגיד אז. בדר"כ צריך ללכת מכות כדי לעלות על הקו הזה ביום ראשון בבוקר ובניגוד ל-370 שיוצא כל 10 דקות, פה אין עוד אוטובוס. אמנם מדובר בקו טוב ומהיר וגם המסלול שלו נחמד אך בימי ראשון בבוקר תאמין לי שעדיף לנסוע דרך באר שבע. ואני אומר את זה מידיעה מאחר והייתי נוסע באופן קבוע בקו 379 בזמן השירות הסדיר. גם אף פעם לא לוקח לו שעה ורבע. מינימום שבמינימום שעה ו-20 דקות וגם זה רק בשעות שאין הרבה נוסעים, הכבישים ריקים ועם נהג טייס. לרוב הנסיעה לוקחת בסביבות השעה וחצי ובשעות פקוקות אפילו יותר.

mister K

New member
מהוד השרון/כפ"ס לקרית אונו
שלום, מהי הדרך הטובה ביותר להגיע מהוד השרון/כפ"ס לקרית אונו? תודה!
מכפר סבא קו 567 עד צומת גהה ומשם 68.
מהוד השרון קווים 551/561/571 עד ת.מ פתח תקוה ומשם קו 76.

מהוד השרון/כפ"ס לקרית אונו
שלום, מהי הדרך הטובה ביותר להגיע מהוד השרון/כפ"ס לקרית אונו? תודה!
אם יש צורך להגיע לצפון קרית אונו
קרוב לתל השומר, אפשר לקחת בבוקר (6:30, 6:45 או 9:00 בערך) את 564 שנוסע לתל השומר, ולרדת בתחנה הראשונה שלו אחרי הפניה לתל השומר. לאזור צפון קרית אונו זה מספיק קרוב.

elad1905

New member
שבוע טוב לכולם!
צריך עזרה דחופה בקשר לקו 51 מוניות. אני מתכנן להגיע לתחנת עזריאלי ברכבת, קצת אחרי אחת בלילה. רציתי לדעת האם יש מונית שירות שאמורה לעבור שם לכיוון פ"ת. תודה רבה מראש!

שבוע טוב לכולם!
צריך עזרה דחופה בקשר לקו 51 מוניות. אני מתכנן להגיע לתחנת עזריאלי ברכבת, קצת אחרי אחת בלילה. רציתי לדעת האם יש מונית שירות שאמורה לעבור שם לכיוון פ"ת. תודה רבה מראש!
היום בלילה יש קו לילה - 466 של דן כל חצי שעה
החל מ-01:00 ועד 03:30 (שעות היציאה ממסוף רדינג).

Or942

New member
הגעה מחיפה לסופרלנד בראשון לציון
ביום שני אני מתכנן לנסוע עם חברים לסופרלנד בראשון לציון. מהי הדרך הכי טובה להגיע לשם? האם לקחת רכבת מחיפה עד תחנת ראשונים ומשם אוטובוס או מונית? או לקחת רכבת מחיפה עד ת''א ומת''א אוטובוס? תגידו לי מה מגיע הכי קרוב ואם באוטובוס אז אילו קווים צריך לקחת.

olli3

New member
מנהל
הגעה מחיפה לסופרלנד בראשון לציון
ביום שני אני מתכנן לנסוע עם חברים לסופרלנד בראשון לציון. מהי הדרך הכי טובה להגיע לשם? האם לקחת רכבת מחיפה עד תחנת ראשונים ומשם אוטובוס או מונית? או לקחת רכבת מחיפה עד ת''א ומת''א אוטובוס? תגידו לי מה מגיע הכי קרוב ואם באוטובוס אז אילו קווים צריך לקחת.
רכבת או אוטובוס (אבל עדיף רכבת מבחינת מהירות)
עד לרכבת מרכז (סבידור) בת"א ומהמסוף הסמוך של אגד קו 83 עד לצות של הסופרלנד, משם בהליכה זה 15 דקות. לשאול את הנהג היכן לרדת על מנת להגיע לסופרלנד.

Or942

New member
רכבת או אוטובוס (אבל עדיף רכבת מבחינת מהירות)
עד לרכבת מרכז (סבידור) בת"א ומהמסוף הסמוך של אגד קו 83 עד לצות של הסופרלנד, משם בהליכה זה 15 דקות. לשאול את הנהג היכן לרדת על מנת להגיע לסופרלנד.
מוצא ויעד
אני רוצה לבדוק מתי יש קו 83 ובאתר של אגד אני צריך לבחור מוצא ויעד. מה לבחור לקו 83?

olli3

New member
מנהל
מוצא ויעד
אני רוצה לבדוק מתי יש קו 83 ובאתר של אגד אני צריך לבחור מוצא ויעד. מה לבחור לקו 83?
ראשל"צ לקו 83
בכל מקרה התדירות של הקו טובה, אם אני א טועה התחנה הכי קרובה שלו נמצאת על שדרות משה דיין, אבל אני לא יודע בוודאות ולא יודע היכן בדיוק. בכל מקרה, שאל את הנהג, כל נהג יודע.

Or942

New member
ראשל"צ לקו 83
בכל מקרה התדירות של הקו טובה, אם אני א טועה התחנה הכי קרובה שלו נמצאת על שדרות משה דיין, אבל אני לא יודע בוודאות ולא יודע היכן בדיוק. בכל מקרה, שאל את הנהג, כל נהג יודע.
היכן מקום היציאה של הקו?
כאשר יוצאים מהרכבת איך מגיעים למסוף ששם נמצא הקו?

olli3

New member
מנהל
היכן מקום היציאה של הקו?
כאשר יוצאים מהרכבת איך מגיעים למסוף ששם נמצא הקו?
או ששואלים כי כולם יודעים או שכך
יוצאים וישר קופצים כמה נהגי מוניות עוברים אותם עד שמצד ימין יש עמדת מודיעין גדולה יחסית, אחריה יש מחסום חשמלי למסוף האוטובוסים של דן ואגד, הרציפים שיותר קרובים הם של דן והרחוקים יותר של אגד. קו 83 יוצא מהרציף השני מהסוף אם אני לא טועה.

חן המלך2

New member
ראשל"צ לקו 83
רגע
בערך כמה זמן הליכה זה ממושה דיין לסופרלנד?אין מוניות שירות או משהו שיכולות להוריד אותנו ממש בסופרלנד? כמה תעלה מונית ספיישל מהתחנה המרכזית הישנה\החדשה לסופרלנד?

מצב
הנושא נעול.
למעלה