שעת וידוי

עמית@

New member
תראי.. אני לא מתלוננת כשכותבים פה

על תיאבון בריא ועל הפסקת הבחילות בשבוע 14. את רוצה להתחלף? תקיאי יום יום 4-5 פעמים עד הלידה, עלי

liat ליאת

New member
טוב. די קשה להחליט עכשיו ../images/Emo22.gif

שתי האופציות לא ממש נראות נעימות
אפשר חבר טלפוני

liat ליאת

New member
דווקא 50/50 יכול יותר להתאים ../images/Emo6.gif

טוב. אני את שלי סיימתי כרגע. לא רואה את עצמי שוב בסיטואציה של אישה בהריון. אולי בעתיד הרחוק. רק המחשבה על כך שמא זה יהיה בן ואצטרך לעבור יום של ברית מורידה אותי מהמחשבה של ילד נוסף

naamamushki

New member
גם אני מסורבלת...

שבוע 30 - כבר קשה קצת לקום, ללכת מהר, ועוד... אבל זה הרי מבשר על התקדמות ממשית בהריון... אז לא נשאר עוד הרבה זמן...

ashlaya

New member
היום מתחילה 8

כבר חודש שלא יכולה לשים לק ברגליים או לגזור ציפורניים אז או החי עושה את זה או אמא שלי גם גרביים אין סיכוי שאצליח ללבוש או להוריד אז אני צריכה להחליט בבוקר לפני שהוא יוצא ...

אתיש

New member
בדיוק כמוך!!!!!!!!!!!!!!!!

שבוע 26 - לא מסוגלת לנעול נעליים, ללבוש תחתונים, בקושי לנשום הכל הודות לבטן שיצאה לי "לתפארת מדינת ישראל" - ולתוספת של 10 ק"ג - בלי להתחיל שליש שלישי.

עודליל

New member
אז אני במצב יחסית טוב

מצליחה לגזור ציפורניים ברגלים ולא מוותרת על הלק אני יושבת על הריצפה עם רגלים פתוחות לצדדים (כן כמו בלידה, רק בלי להישען לאחור). הביאוס היחידי שאני כבר לא רואה את משולש הערווה הקטן שלי אלא רק עם התכפפויות שמועכות את הבטן או מול המראה.

דורלין

New member
../images/Emo6.gif ענק השרשור הזה ואני חשבתי

שרק אני כבר לא רואה מה קורה לי מתחת הבטן
( שבוע 33 ) האמת די צפיתי את מה שיהיה, אז כשעוד ראיתי מה נעשה שם דאגתי לעשות טיפול 10,000 ועכשיו אני רק מתחזקת את המקום על עיוור. ואת הציפורניים בעלי גוזר לי, גם את ריץ רץ של המגף ( ביום טוב כשנכנסת לי כף הרגל ) הוא סוגר לי, את התחתונים אני עוד מצליחה איכשהו בעמידה ללבוש, בקיצור לא פשוט בכלל לבצע דברים מינימליים עם בטן מכובדת שבוע טוב וחודש טוב ונפלא לכולנו דור

marcyg

New member
אשת דייג היקרה...

מה שאת מתארת נשמע לי מצב לא רגיל. האם את בדקת המוגלובין? לחץ דם? אני ממליצה לך להתיעץ עם הרופא. תרגישי טוב!

EventHorizon 2

New member
בוקר אור חברי'ה...../images/Emo6.gif

איזה קטע...אני עכשיו בשבוע 33 ובידיוק עכשיו סיימתי לשים לק ברגליים אחרי ש20 דק' אני מנסה לבצע פה על המיטה אקרובטיה...

gudat

New member
ומה עם הסכרת??

אני דקרתי את עצמי כל השבוע רק כדי לגלות, כמו שחשבתי שכל התוצאות תקינות, גם כשחרגתי מהדיאטה. עכשיו אני צריכה להמשיך לדקור- אבל הרבה פחות ויש לי אישור רשמי לחרוג מהדיאטה...

עדי 5

New member
הרגת אותי,דייגת מתוקה שלי

אני שמתי לק בשבוע בו ילדתי. גזרתי ציפורניים ועשיתי כמעט הכל.

למעלה