שמות

• פותח הנושא AY1
  • פורסם בתאריך

AY1

New member
../images/Emo41.gif צריכה את עזרתכן בשמות ל ../images/Emo68.gif

לפני שאני משתגעת מבן זוגי שקוטל כל שם שאני מציעה מבקשת את עזרתכן. התנאים הם : שם שמתאים רק לבת 2 הברות לפחות עדיפות לשמות שמתחילות באותיות א , י או נ תודה בנות

ר פ ו ש

New member
../images/Emo41.gifשם ל"מר בחור"../images/Emo41.gif

טוב בנות... במסגרת המחשבות העולות לגבי שמו של העולל עלו במוחי השמות הבאים: אדיר,הראל,לירן,אביעד,אליעד,אלעד,יהל,ינאי,מתן,נמרוד,עידן,עידו, עילי,פלד ושגיא הייתי שמח לשמוע את דעתכם על 5 השמות המובילים ועל הפייבוריט שבהם! אודה על שיתוף הפעולה מצפה לשירשור ארוך וחביב המשך יום מקסים

אלינה12

New member
שאלה על שם חיבה

שלום בנות, רק לא מזמן גיליתי את הפורום וחבל, כי אני כבר בשבוע 34. יש לי שאלה, אנחנו בחרנו שם לבן בועז ואני לא ממש שלמה עם זה, כי אני לא מוצאת שם חיבה לשם בועז.יש לכן רעיונות?

קטנציק1

New member
איזה שם אתן יותר אוהבות -

גיא, אייל, נדב, עומרי או עידו???? זה מה שעולה לי כרגע בראש- בעלי די סגור על אחד מהשמות הנ"ל (אסור לגלות בינתיים...) וזה דווקא השם שאני פחות אוהבת - אז מעניין אותי מה דעתכן...

עוד שאלת שמות.

רובכן מכירות אותי בשם אחר. אני פעילה בפורום כבר הרבה זמן ולא התביישתי לשאל עד עכשיו שאלות הכי אינטימיות שיכולות להיות ,אבל בקטע של השם פתאום מביך אותי לשאול. אז מתנצלת ומשתמשת בשם חדש לשם שאלה הזו. הנה השמות שברשימה שלנו. - איתי - טל - עידו - נאור - שני - אלמוג השם מיועד כמובן לבן. רק תגידו מה אתן אוהבות. ועוד שאלה .האם יש פירוש לשמות איתי ועידו?

ענתש

New member
מה הבעיה ?

נגה הכי יפה
וגם נעמי, נעמה, נילי. איה, אלה, יערה, יעל.

uti

New member
......

עידו מתן יהל אלו השמות שאני אוהבת מהרשימה. אני לא מתחברת לשמות ארוכים יותר לבנים כמו הראל ואליעד...

new mermaid

New member
איתי היה אחד מגיבורי דוד ה../images/Emo47.gif

ונמצא גם ברשימה שלנו. שם מקסים, גם אם קצת נפוץ...

Babushka1

New member
משרשרת לך תמונה מהממת: ../images/Emo68.gif

שופונא על המדהימה בתמונה
זוהי קטנצ'יקית שלנו, חושפת בפומבי בטנונה משגעת וחתיכית להפליא של חודש תשיעי!!! דוגמנית זו לא מילה. סחתיקה!

קטנציק1

New member
תודה רבה לבבושקה על העזרה

ובעיקר על המחמאות!!!! עוד שבוע וחצי הוא בחוץ... היום מודיעים לי מתי...

Babushka1

New member
בכיף ../images/Emo24.gif

במחשבה שלישית, אני מצטערת ששירשרתי אותה, כי יחד עם כל שרשור השמות הזה, התמונה המקסימה שלך קצת הלכה לאיבוד...
איפה בחרת ללדת?

למעלה