שלום יש לי אלה בשבלכם אם אפשר

אופס..................

יש לי לארגן לך משהו נחמד.... מקווה שיצא לפועל . אני אדבר איתך לא כאן .
שיט , לא התכוונתי לסמיילי הזה.....

ROCKr

New member
אם אתה מדבר עליי אז הפורד הוא שלי

ולא קשור בשום אופן לאונוע שאני מחפש איך לקנות ולהחזיק ברשיונות כתוב שהוא שוקל כמעט טונה וחצי יבש (לא זוכר בדיוק) אני אבדוק ואנסה לצלם אבל בכל זאת תתנו לי רעיונות עשה זאת בעצמך

darkstar

New member
מישהו אמר

ערס? (לא אני לפחות) בואנה בנאדם יש לך אסקורט! תפנים אסקורט! בלי להעליב או משהו כן? no hard feelings אבל אסקורט זה לא רכב ספורטיבי ולהדביק עליו כל מיני פסים שחורים כוענסי אויר ומדבקות של no fear לא יוסיפו אלא רק יכערו ויגרמו לאנשים או: א)לצחוק עליך ב)לחשוב שאתה ערס. אז רד מזה. ורק דבר אחד רציתי להבין. למה אתה מתכוון שאתה רוצה לעשות טמבון ספורט

sronis

New member
זה טונה וחצי רטוב. מאוד רטוב ../images/Emo3.gif

כתוב לך ברישיון המשקל הכולל. כלומר המשקל המקסימלי שהרכב יכול לשקול עם מטען מלא. תוריד מזה איזה 400 קילו לפחות ותקבל את המשקל היבש. רוני

וואלה רוני? אז ה205 שוקלת

500 ק"ג? כי ברשיון היה כתוב משהו כמו 890 ק"ג. לא כל כך הגיוני לי מה שכתבת...

sronis

New member
תבדוק. אם ברישיון כתוב משקל כולל

אז לא הגיוני שהוא יהיה 890... אולי פעם כתבו את המשקל היבש... רוני

Slow Sprinter

New member
אתה טועה הפעם - 205 שוקלת יותר

אם רישיון ביד - בוודאות אני אומר לך - משקל כולל של 205 הוא 1220 ק"ג.

Slow Sprinter

New member
יאשה, יש פה איזה אי הבנה..

תשמע, בגלל לשאחרונה הופעתי ב-CF אני יודע בדיוק איזה אסקורט/אריקה יש לך, והדגם של ROCKr הוא הדור הבא, שהתחיל ב-91' אם אני לא טועה... אני לא כל כך מתמצא בדורות שלפני, אבל דווקא הדור של 91'-96' הוא לא כל כך מוצלח... כמובן שכשהביאו את ה-ZETEC לא איפשהו באמצע התקופה, 16V וכו' - זה השתפר, אבל בדגמים הראשונים מדובר בראשי מנוע מפלדה, בעיות עם קורוזיה, חלקים חשובים גלויים מלמטה ובטיחות סופר לקויה.. להשתולל עם רכב כזה לא הייתי רוצה.. יחד עם זאת - רציתי כזאת, דווקא לנסיעות רגועות, 1600, נראה לי רכב סולידי כזה, לא הצעצועים שכל בני ה-18 בעלי הרכב כמוני נוסעים עליהם... היו בפורד מחזיקי כוסות, המון מרחב, וממש אהבתי, אבל לא מצאתי אחד שהוא בסדר - אז יומיים אחרי שסרבתי לקנות פורד כזה - כבר לקחתי לבדיקה את הפג'ו 205 שיש לי היום.. אני סוטה מהנושא - לשפר את האסקורט של שנות ה-80 שיש לך זה משהו אחד, ואת זה שיש ל-ROCKr זה משהו אחר לגמרי.

roy306

New member
אוח, איזה כיף לקרוא את זה.

אם הייתם יודעים עם מי אתם מדברים הייתם קולטים כמה הדיון הזה עם יאשה מצחיק. נקודה אחת לגבי שיפור אריקה. בתור מישהו שנסע על כמה רכבים מטומטמים (חלקם גם ביומיום). אני ירדתי מהגרוטאה הזאת עם דופק של 180 ורעידות. 100 כ"ס על השילדה הזאת זה די והותר. אני לא מאמין שמישהו מכם ישתלט על הרכב אם יהיה לו יותר כוח.

sronis

New member
אני עדיין מחכה לסיבוב על הגרוטאה

מי היה מאמין שאני ארצה לעלות על אסקורט ישנה
גם על הגרוטאה שלך לא עליתי אפילו - ואתה הבטחת לקחת אותי להדגמה... רוני

האסקורט קטינה....

כולה בת 14 וכבר אתה רוצה לעלות עליה..... קבל -
שיט... לא יצא קריצה . בכל מקרה אל תקשיב למקורימאוטו רועי... לכל העולם הוא מבטיח דברים . אני לא כמוהו , רק לחצי פורום...
( מה חשבת שאני לא אקרוץ... )

ROCKr

New member
ודרך אגב עוד שאלה ../images/Emo13.gif נא לעזור

ללא קשר לחיצוניות של הרכב גם שמתי מערכת ורציתי לדעת אם היא בככל בסדר רדיו דיסק MP3 של PROSOUND של PERLEES 45X4 רמקולים 130 WATS ONE WAY של PIONEER וטוויטר של 200 WATS (קדימה) רמקולים 4 WAY של PERLEES הם 400 WATS מאחור האם זה נחשב בסדר או סתם דרק ?
? תודה

ROCKr

New member
כן בטוח. כראתי את כל הדברים הללו

ואמרתי גם שחיפשתי איך ואם אפשר לבנות אחד איך המערכת אגב

sronis

New member
אתה בטוח שאתה רוצה לדעת? ../images/Emo8.gif

סתם, אם אתה מרוצה מהצליל שלה - תהנה. רוני

ROCKr

New member
אני מרוצה אז סבבה