שירשור הרגעים הגדול - האח הגדול 2

שוגי38

New member
נכון. מה שצודק צודק. חודדה היתה עושה סלט

מגואל ואני לא רוצה אפילו לדמיין מה היה קורה לאלירז...

הרגע שאותו אני הכי אזכור

זה כמובן הריב של סער עם אלירז שגרם לפיצול הבית ל-2 מחנות. רגעים מרגשים- השיחות של אלין ואלירז בעיקר. אני לא אשכח שהיא אמרה לאלירז שהיא באמת חושבת שאוהבים אותו בחוץ ורק המחשבה על זה עושה לה טוב. והיא אמרה זאת בלי שום אינטרס או קנאה אלא בגלל שככה היא באמת מרגישה. עוד רגע שאני לא אשכח- המשימה הסודית של אלירז כשהיה את משימת השוטרים-גנבים (המשימה שלא הייתה בעצם
) רגע נוסף- ההדחה הפיקטיבית של אלירז. הראיון שלו עם ארז ואסי והתגובות של הדיירים בבית להדחה.. רגע ענק ללא ספק..

ועוד רגע:

*המחנה של המקובלים מנצח במשימת הצלילה ומקבל פרס- לראות את הפרומואים של החנונים. אני בחיים לא אשכח את הרעל שנזרק שם באווייר ואת הצביעות הנוראית, וכמובן- הלינץ' שסער ביצע בהילה בעקבות כך. *עוד רגע- הריב של אלירז-אביב-סער במשימת התרנגולים. *רגע מצחיק- אלין ואלירז הורגים את בנצי הדג.

רזלה2

New member
לגבי ההדחה הפיקטבית, דן שילון ציטט את אשתו

שאמרה שזה היה רעיון גאוני של ההפקה

omer719

New member
ריב התרנגולים ../images/Emo118.gif

של אביב, אלירז, סער ויוסף. אצלי זה רגע ממש מצחיק, כי נרדמתי כבר, וערוץ 20 היה פתוח, ופתאום ב-3 ומשהו אני מתעורר מהצעקות
למי ששכח - אביב היה על האופניים של המשימה, ובכוונה עשה הרבה רעש בשביל להעיר את הבית. הוא היה בטוח שזה מה שיקנה את הקהל שאוהב את השטויות שלו, ובסוף הודח בהדחה הקרובה. לסער ואלירז היה ריב מאוד קולני, ויוסף דפק לאביב מונולוג על כמה שהוא אגואיסט. קטע חזק לדעתי.

ayaliar

Well-known member
הבוקר שלמחרת

סער יושב זעוף בגינה, אלירז ניגש אליו בלי מילים ומושיט לו יד. נראה לי שזה הרגע שהבנתי סופית שעל הצ'ק צריך להיות כתוב "אלירז שדה"

XXXRONXXX

New member
הרגעים המצחיקים

טופ 10: 10. אלין קמה מהמקלחת. 9. קליפ הכניסה של אלין לבית - "לענות?". 8. כל מיני יציאות של אלירז ואלין שמאוד קשה לזכור, בסתם שיחות ביניהם בערוץ 20. 7. אלין בוידוי על מעיין ומוטי מהשבוע הראשון. 6. אלין, אלירז והילה במשחקי קשירות למיניהם. 5. אלין, אלירז והילה שוברים את האקווריום של בנצי הדג. 4. כל הקטע של אלין ובירדי (לא רק מצחיק, פשוט חמודה הילדה הזאת). 3. אלין סופרת הצבעות (כנ"ל). 2. ארז חוקר את הדיירים במשימת השוטרים והגנבים. 1. אלירז מנסה להיזכר איך שרים את שיר ראשות הבית של שרה, גואל ופותנה.

XXXRONXXX

New member
עוד רגעים

קודם כל 3 ששכחתי: 1. אלין ואלירז בקטע של ה"נה נה נה נה נה". 2. אלין, אלירז וגואל עם המכונית הפרוותית. 3. אלין והביצה סוזי שהתאבדה. ועכשיו, הרגעים היפים: 10. אחרי הדירוג - אלין מבקשת סליחה מאלירז על זה שהיא כל הזמן בוכה לו. 9. אלין, אלירז וגואל מדברים על השינוי שעברו. 8. אלין ובירדי (כולל הקטע של לפני). 7. אלין סופרת הצבעות. 6. האח הגדול שם לאלין את יסמין (הקטע ששודר בערוץ 20). 5. חצאי השיחות של אלין ואלירז אחרי הריב עם פותנה: אלין אומרת לאלירז שאם לא היה גבר הייתה מחבקת אותו, אלין אומרת לאלירז שהוא היחידי שהיא יכולה להגיד עליו שהוא מושלם כמעט. 4. אלין ואלירז מדברים על האי של אלין. 3. השיחה של אלין וגואל בה אלין מדברת על המחשבה שיש מישהו שבחר להשאיר אותה בבית. 2. ההדחה המדומה - התגובה של אלין, התגובה של אלירז, החזרה... 1. השיחה הראשונה של אלין ואלירז אחרי הריב של אלין ופותנה. ועוד כמה: הלילה עם הדג, ליל הקשירות (לשניהם מגיע מקום ברשימה פשוט יותר מתאימים לרגעים המצחיקים), פותנה, אלין ואלירז בשיחה, קצת לפני כניסת הדיירים החדשים לבית (אני יודע שלאף אחד אין מושג לאיזו שיחה אני מתכוון), איילה וסער בראיון אצל אלירז הדינוזאור, אלין מנסה לנחם את אלירז הדינוזאור, אלין מעמידה במקום את יוסף, אלין מעמידה במקום את איילה, אלין מעמידה במקום את סער, אלין ואלירז יוצאים אל יוסף הבוכה, הסרטון של אלין מהמשפחה, אלין באה אל גואל המצוברח ואומרת לו שהיא אוהבת אותו. לא יודע אם שמתם לב, אבל אלין הפייבוריטית שלי
. חפרתי, אבל זה רק כי הייתי ממש מכור לתוכנית הזאת.

../images/Emo45.gifאני אוהבת את הרגעים שבחרת..

ואלין היא ללא ספק אחת הדמויות החזקות בבית (יחד עם אלירז).

למעלה