שירשור הרגעים הגדול - האח הגדול 2

תודה ../images/Emo9.gifוחבל לי שאת לא רואה שאלירז גם כזה

חמוד ונפלא למרות חסרונותיו...... אבל בטח את חושבת לעצמך כלפיי אותו דבר רק הפוך...........

די כבר עם הטיעון הצולע הזה של הימורים..אלירז

שיחק בבורסה כמו הרבה טובים אחרים,מה הבעיה.? אתה יודע מה.. בוא אני אומר לך מה הבעיה.. הבעיה שאתם יודעים כמה אלירז חזק ובעיקר אהוב..אז אתם נטפלים ,באופן מתחסד, לענין ה"הימורים"..באמת ת'קדמו...!!!

רקלוש

New member
טיעון דבילי של אנשים גזענים וחסרי חיים

כל משקיע בוול סטריט הוא מהמר? כל משקיע בבורסה הוא מהמר? מבחינתם בחור בגבעת אולגה שלא מגיע מהרקע הנכון שמשקיע בבורסה הוא מהמר.. מתי הגזענות והסטיגמות המטומטמות האלה יחלפו ממדינה הפרובינציאלית הזו???!!

XXXRONXXX

New member
המלצה בקשר לשרשור

למחוק כל הודעה שיש בה קללה, גם אם הקלה ביותר. שיהיה שרשור אחד נקי לחלוטין. גם את ההודעה הזאת אפשר למחוק.

שלי.הרגע הכי מביך כשאיילה השתתחה על הרצפה

בתחנונים ברגלי סער שיסלח לה.זה היה רגעעעעעעעעעעע

שוגי38

New member
../images/Emo47.gif../images/Emo47.gifכפרה עליהם!! אילה וסער מלך ומלכה

וארז האח הקטן הנסיך

שוגי יה אהבלה את מוכנה להיות "כפרה" עליהם?

זו אינה סגידה זו טפשות והתאפסות בפני שני אפסים אך אם את מתעקשת אז יאלה תהיי כפרה עליהם והמשמעות היא שאת תמו... במקומם . אולי את א מבינה את המשמעות של המילה ??? !!!

שוגי38

New member
אבחנה דקה- אתה תת תרבות בושה למין האנושי

אין פלא - סגנון כמו שלך אלו הם התומכים של אליערס אליערס מצא את מינו בתוך הבית והאוהדים בחוץ תת תרבות בדיוק כמוהו. אין פלא שהוא אהוד עליהם... תגיד מי חבריך נדע מי אתה

lolibror

New member
לא ככה! גם באימרות קצרות את מתבלבלת???

"אמור לי מי חבריך ואומר לך מי אתה" נסי שוב.

lolibror

New member
די!!!! תבדוק אותי 3 חודשים אחורה ותראה. וגם

אני רשומה כבר שנים לתפוז בלי פירוט הודעות אחרונות. איך עושים שיהיה פירוט? בכל מקרה לא תמצא הודעה אחת שלי בפורום בחודשים של התוכנית שלא תומכת באלירז המלך.

למעלה