שירשור הפרק היומי - ugly betty s02e04

omer719

New member
../images/Emo41.gif שירשור הפרק היומי - ugly betty s02e04 ../images/Emo41.gif

נא לסמן ספוילרים לפחות עד השידור החוזר למקרה שאנשים פיספסו, אבל בכל מקרה מי שלא ראה אז של ייכנס להודעות בשירשור זה, תודה ומקווה שתשתפו פעולה

omer719

New member
תמונות מהפרק+ תקציר ../images/Emo58.gif

*בתרגום חופשי שלי מהאתר הרישמי של בטי המכוערת ב- ABC* בפרק 4 בטי מחליטה לקחת צעד אחד קדימה את חלומה להיות כותבת, ונרשמת לחוג סופרים עם מורה קשוח מאוד, שנותן להם משימה לכתוב סיפור על החיים שלהם, והיא מקריאה סיפור שנשלח למערכת של מוד של אישה שנתקפה ע"י דוב, ולזה היו תוצאות הרסניות. אלכסיס חוזרת לעבודה כאשר היא עדיין לא זוכרת שעברה שינוי מין או איך להתנהג כאישה. דניאל מקבל אולטימטום מאחד המפרסמים שלו, לפטר את אחותו בשביל שהם ימשיכו לפרסם אצלם. ובזמן שאמנדה מנסה למצוא את אביה האמיתי היא מצליחה לגלות סוד אפל מעברה של ווילימינה. מוזמנים לשרשר דיעות על הפרק לכאן.

Orel ICE

New member
../images/Emo58.gif

לפי חוקי הספוילרים, חובה לשים רק ספויילר בכותרת
פרק נחמד, מצחיק, אהבתי

omer719

New member
פרק מעולה ../images/Emo58.gif

אני זוכר שאחרי הפרק הזה סוף סוך הבנתי שהם מצליחים להתעלות על העונה הראשונה שהייתה כ"כ טובה, וזה באמת קשה לעשות את זה. אבל הפרק עצמו באמת מעולה, נורא הצחיק אותי כל העיניין הזה עם הסיפור שהיא גנבה, ואז היא הגיעה למשרד והראתה לה את האוזן שלה
וגם אמנדה שגילתה על איך שוויליהמינה הייתה פעם, החלק הזה היה קצת לא ברור, אבל מבינים יותר טוב בהמשך.

דורדור4

New member
גם אני נקרעתי מזה../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif ../images/Emo58.gif

לא הבנתי באמת מה היא גילתה שם, זה מוזר, אבל אל תגלה לי!!!@!@#!@ חחחחח אני אראה כבר, אני פשוט רואה בקצב של יס. פרק ענקי, אני פשוט חולה על מארק

NevaEva

New member
חח כן, היה פרק מצחיק. ../images/Emo58.gif

לקח לי כמה זמן להבין מה באמת היא גילתה שם, ואז כשויליהימינה ראתה אותה, הבנתי שזה ויליהימינה פעם. XD שאגב נראת כמו גבר מרחוק XD

omer719

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif זה היה קורע ../images/Emo58.gif

וגם היה לה שם אחר מצחיק כזה ששכחתי פתאום... וונדה? (כאילו וויליהמינה זה שם רגיל לגמריי
)

Orel ICE

New member
../images/Emo45.gif זה היה קורע ../images/Emo58.gif

כדי לא לשבור רצף בעיקר

למה מסמנים ספוילר../images/Emo35.gif../images/Emo9.gif

חשבתי שאם הפרק כבר שודר עם תרגום גם ביס וגם בהוט מותר לכתוב בלי הסימן לא
בכל מקרה,כדי לדבר על הפרק אני צריכה לראות אותו עכשיו..אני אפילו לא זוכרת מה עשיתי לפני דקה.
אניאוי,הזכרתם לי קצת
הקטע שבטי ניסתה להסתיר את האוזן שלה כששאלו את ההוא בטלפון אם הוא כבר ראה את האוזן..היה מצחיק.
והקטע שהיא יצאה מהחדר של העורך ההוא והוא אמר לה:"הבטן שלך.היא נמוכה (
) יש לך בן.
משהו כזה.נשמע עילג אבל נו.. ואממ מה נהיה מג'סטין
אוף כל כך אהבתי אותו קודם.:-\

omer719

New member
זה בינתיים,../images/Emo58.gif

נכון טכנית אפשר בלי, אבל יש פה הרבה שלא ראו, אז כתבתי בחוקים שאם יש אנשים שמבקשים אפשר לסמן ספוילר, ואני מכין אתכם כבר למה שיהיה כשעונה השלישית תצא ונעשה דיונים לפי השידורים בארה"ב
אוי נכון שכחתי בכלל את החלק שהוא חושב שהיא בהריון, ענקי XD ג'סטין? מה יש לו? זה הקטע שהוא משתנה כזה? (אני פשוט ראיתי באינטרנט מזמן, ובדר"כ אני רואה שוב עם הוט אבל השבוע פיספסתי)

NevaEva

New member
כע, שהוא משתנה..

ג'סטין הישן היה יותר מצחיק.. כבר סיימת לראות את העונה השנייה באינטרנט?

omer719

New member
אההה חחח ../images/Emo58.gif

נכון, הוא היה יותר מצחיק, אבל חכו תראו
וכן סיימתי כבר לראות, זה נגמר כבר לפני דיי הרבה זמן בארה"ב, בסוף מאי.

דורדור4

New member
גם אני שונאת אותו ככה..

אבל קראתי בתקצירים שעוד יקרה איתו משהו, אז אל תדאגי

omri1124

New member
עכשיו זה העונה השניה או השלישית?

זאת העונה השניה לא? לא ידעתי בכלל שיש עונה שלישית מה שיש בהוט 3 זה השנייה..?

omer719

New member
כן בהוט זה השנייה,

השלישית עוד לא התחילה, היא בצילומים שלה בימים אלה ככול הנראה, בטח תגיע לקראת החורף.

למעלה