שירשור היום הולדת לאנסטסיה

MiSs DiNaMiTt

New member
שלום לכוולם ממצב???

נעים מאוד אני רותם בת 16 וחצי מכפר סבא!ראיתי תהודעה בהתחלה וממש הייתי חייבת להתיחס! אני מתה על אנסטסיה היא זמרת פשוט מדהימה!! אין מילים לתאר!! אז אני רוצה לאחל לה המון המון המון מזל טוב!
והמון אושר והצלחה !!
וככה שאלה! יש מצב שהיא מוציאה דיסק??

FreakOfNature

New member
כנסי רגע../images/Emo26.gif

אנסטסיה עתידה להוציא דיסק לקראת סוף 2003 או בתחילת 2004. נכון לעכשיו אין חדש איתה כ"כ, אבל אנחנו מזמינים איתך להישאר בפורום... אנחנו מידי פעם משרשרים תמונות ועורכים דיונים, ואנחנו רוצים שהוא ייגדל... ואני אומר לך
בשם אנסטסיה...

MiSs DiNaMiTt

New member
../images/Emo9.gif

בטח שאני אשאר בפורום! זה אחלה פורום! על אחלה זמרת! אני מבטיחה להכנס שוב ושוב ושוב!
אפילו אם ימאס לכם ממני
(סתם סתם! מקווה שאני לא אמאס עליכם!)

FreakOfNature

New member
אז ברוכה הבאה../images/Emo70.gif

שמחים לקבל אותך
וקצת על עצמי: אני אהיה בן 16 בעוד חודש וקצת, אני מפתח-תקווה אני אוהב מוסיקת דאנס-פופ ולטינית הזמרות האהובות עליי הן Anastacia ו- Jlo וזהו... ברוכה הבאה

פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אין עליך נשמה אני ויגאל דיברנו עם הנהלת הפורומים וכרגע יש בעיה סוריי

היי רותם../images/Emo26.gif

אני עודד בן 14 מתלאביב
מת על אנסטסיה והמוזיקה שלה מחכה לסינגלים שאמורים לצאת בקרוב.... וזהו אני שמח שהצטרפת לפורום ושתהני פו איתנו

FreakOfNature

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo70.gif

אנסטסיה החליפה קידומת
(את הברכה שלנו כבר שלחנו במייל...)

../images/Emo41.gifמתחיל../images/Emo41.gif

יום אחד אמלא קנתה דיסק צרוב של להיטי אם טי וי לצערנו התמכרנו לשיר של מיס ספירס ואז החלטנו לתת לדיסק לזרום בלי להחזיר את השיר של מיס ספירס ואז הגיע השיר פייד מי דוז אני אחי אמא שלי ואחותי הקטנה התמכרנו כל יום פשוט שמענו בלי סוף את השיר נכנסתי לאתר הרשמי שלה עד שמצאתי את אתר בעברית (שנבנה בבום) וגיליתי שיש לה עוד המון קליפים (היום אני יודע שהם מהאלבום NTK) הורדתי אותם ותאהבתי בה הגיע הקיץ והלכתי לישון כמה ימים אצל סבתא שלי בעפולה העברתי לגיא פינס בזמן השהיה אצל סבתלא (תאמינו לי כל מה שיש אצל סבתא שלי לצפייה בסלון יותר טוב מקולנוע) והוא סיפר על הקליפ החדש של אנסטסיה והתחיל להראות אותו התאהבתי בה
לאחר כמה זמן שיצא הקליפ BOOM ללא ספק הבנתי שאני מעריץ בעטתי את אמא שלי לחנות הדיסקים הקרובה ביותר לקנות לי את הדיסק ואמא שלי שמעה אותו אחרי שאני שמעתי ודרשה שהצרוב לה לקומקפט של המטבח והמשפחה התאהבה באנסטסיה אח שלי כמובן היה שמוע איתי עד שהגיע הקליפ יול נאור בי אלון גם אח שלי (גוש שומן בן 11) הבין שהוא מעריץ שלה

|כוכב| הסיפור שלי|כוכב|

אני פעם ראיתי זמרת חמודה ובלונדינית בבגדים אדומים ורקע ירוק שרה בערוץ וי.אייץ'.וואן. הייתי קטן ותמים(
...) ולא זכרתי את השיר או את השם הארוך(
) של מי ששרה אותו. אקיצקוצים, זכרתי ממנו רק שורה אחת שלא הפסיקהל התנגן לי בראש: SET ME FREE. אז חיפשתי באיימש (לפני שהיה לי ק*זה
)ומצאתי!!! ושמעתי כל הזמן רק את השיר הזה. לבסוף נכנעתי וקניתי את הדיסק הראשון ולאט לאט, כמו עם דוד, שמעתי את שאר השירים. אבל אז אנסטסיה הייה בשבילי רק הזמרת מ"I'm Outta love". אח"כ הכרתי את הקליפים החדשים שרצו בערך באותו הזמן וקניתי את השני במהדורה המוגבל.
אבל ההערצה שלי דעכה אליה עם התמכרותי לאגילרה, שהחלטתי שסתם עושה פוזות בסופו של דבר, על אף הקול המדהים שלה. ואז הצטרפתי לפורום ואני חי באושר ועושר...
עוד מעט אני מתחיל בשרשור המיוחד שלי
*חכו...*

חחחחחח

גם הערצה שלי דאכה לאנסטסיה ע שפתחתי לה פורום אבל אני מעריץ א אנסטסיה בדיוקקקקקקקק כמו שאני מעריץ את כריסטינה אגילרה אני מאוהב ב2 המלכות הללו

למעלה