שירי השבוע!

Dorin555

New member
פםפםפם

מהו שיר השבוע של ס"פ שלכם? WIWU מהו שיר השבוע לא של ס"פ שלכם? אממ לאדעת. היו הרבה. מהו דיסק/להקת השבוע שלכם? Bowling For Soup מהו קליפ השבוע שלכם? - מהו ציטוט השבוע שלכם? אממ זה הולך ככה: *המורה שלנו אביבה עושה לנו שיחה על חצ'קונים
* אביבה: דורין למה אינלך זמן? ספיר: היא צריכה לפוצץ את החצ'קונים שלה דורין: מה?! לא נכון. אינלי חצ'קונים. ספיר: נוו כבר פוצצת אותם !!! בעע זה היה מצחיק
ישלי רעיון לעוד שאלה.. סמיילי השבוע ! (נוו מה? רק לי יש אחד כזה?) שלי-
ותמונה
זה כי אני נורא מוכשרת.

double O S

New member
יה בייבי../images/Emo96.gif

מהו שיר השבוע של ס"פ שלכם? אממ, Perfect- live
מהו שיר השבוע לא של ס"פ שלכם? או יש כלמיני Josh Groban- Mi Morena עברי לידר- חורף עברי לידר- מרי לנצח עברי לידר- לאונרדו אביב גפן- מקסיקו Elvis Crepso- Suavemente Sum 41- In Too Deep נגיד שזהו
מהו דיסק/להקת השבוע שלכם? אמ אמ, עברי לידר\אוונסנס! מהו קליפ השבוע שלכם? זכיתי לאהוב של עברי לידר, כי נזכרתי בו והוא הקליפ הכי עצוב בעולם
מהו ציטוט השבוע שלכם? Teenage Dirtbag(H)

Beautiful Scar

New member
למי בא לתת בעיטה בתחת לשמוליק?

|שיהיה| כבר נתתי אחת? מה עם החלק הקדמי *חושבת*

נראלי שאני פשוט אקפוץ לביקור קצר

בויקיפדיה
ואעתיק משם הכל
אוח אבוי, לא מצאתי, אבל שימו לב למשהו מעניין אחר .. מתוך ויקיפדיה
סגנונות ריקוד הבי מטאל גיטרת אוויר (תנועות נגינה בגיטרה דמיונית) הד באנגינג (Head Banging, נענוע נמרץ של הראש מטה ומעלה לקצב המוזיקה) פוגו (ריקוד קבוצתי אלים הכולל דחיפות וקפיצות) גלישת קהל (התקדמות במצב מאוזן, בהגבהה על גבי ידי הקהל הצפוף המורמות) צלילת במה (קפיצה מהבמה אל ועל הקהל) XD

double O S

New member
אוקיי אז אני אסביר../images/Emo12.gif../images/Emo96.gif

אמממ פנטגרם זה לא כת השטן או משו, כמו שכולם חושבים:[ זה סמל רגיל, כוכב עם 5 קודקודים, יש גם אחד עם 6 [שזה מגן דוד], ועם 7,8ו-9 ולכל קודקוד יש צאלמנט שקשור אליו בדר"כ, והעליון הוא הנפש פנטגרם לא הפוך, כמו זה שבמה ששלחתי, מסמל את נצחון הנפש על הגוף, והשתמשו בו בשימוש של כשפים טובים פנטגרם הפוך, שמסמל רשע ואת נצחון הגוף על הנפש, משמש לכישופים רעים, והנצרות קישרה אותו לכת השטן, כמו בערך 99% מכל הסמלים שהשתמשו בהם לכישופים ^^

Beautiful Scar

New member
תודה לאל!!!!1 עכשיו אני יגיד לבוריס

ולא רק אתה יודעעעעעעע!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! כי הוא שר לי "ורק אני יודע ורק אני יודע
" חחחחחחחחח!!!

double O S

New member
הייתי בהופעה שלו לפני שבוע../images/Emo96.gif

ההופעות חורף שלו שוות

../images/Emo129.gifוופי

מהו שיר השבוע של ס"פ שלכם?wtml מהו שיר השבוע לא של ס"פ שלכם chop suey של סיסטם מהו דיסק/להקת השבוע שלכם? דיסק אינלי. ובלהקה סיסטם מהו קליפ השבוע שלכם? אה..פרפקט מהו ציטוט השבוע שלכם? "מה כותנה זה לא שעועית?" איזה סתום אחד ו"איזה מושלםםםם" משו שאמרתי הרבה השבוע ועדיין אני לא יכולה להעלות תמונות!

Noa Tsror

New member
שלי ../images/Emo9.gif

מהו שיר השבוע של ס"פ שלכם? מהו שיר השבוע לא של ס"פ שלכם? Sum 41 - Pieces עשה קאמבק
מהו דיסק/להקת השבוע שלכם? בהחלט דה יוזד..., חרשתי עליהם... מהו קליפ השבוע שלכם? נממ...דונט פיר של הרסמוס מהו ציטוט השבוע שלכם? בועז: "נו.. איך קראו למה שהזמנתי..." המלצרית: "לי קוראים רעות" חחחחחחחח

בטלקאפ

New member
להלה

מהו שיר השבוע של ס"פ שלכם?WTML מהו שיר השבוע לא של ס"פ שלכם?If You Don't, Don't -Jimmy Eat World מהו דיסק/להקת השבוע שלכם?המ,סתם אחד כזה שהביאו לי ליומולדת
מהו קליפ השבוע שלכם?אין מהו ציטוט השבוע שלכם? "כוסשללההההההה" אתם מוזמנים לצרף תמונה כרצונכם

למעלה