שימו לב שימו לב

mishmish25

New member
../images/Emo41.gif שימו לב שימו לב../images/Emo41.gif

תחרות הצילומים שלנו מתחילה היום. אנחנו נתחיל בתחרות המשתתפים שלא מאפרים. שליחת התמונות תתחיל היום ותתאפשר עד יום שלישי. לכל משתתף יש את האופציה לשלוח עד 3 תמונות שהוא או איפר או מאופר בעצמו. מותר להוסיף מלל לתמונה ולהסביר למה נבחרו הצבעים ואיך אבל!!!!!! לא להעביר את התמונות בפוטו שופ תנו לנו לראות את האמת כמו שהיא. שיטת ההצבעה תהיה כך. כל מי שמאפר מקצועי ייתן את דעתו בהוספת תגובה אחרי התמונה ששלחו המשתתפים. נא לציין בהודעה למי אתם מצביעים כי לפעמים ההודעות קופצות למקומות שלא התכוונו. ציינו מה אהבתם בתמונה ומה לא בעדינות בבקשה ובהתחשבות אחד בשני. רק למאפרים מותר להגיב על התמונות לשאר המשתתפים תהיה האופציה לעשות את זה כשהמאפרים יתחרו. שיהיה בהצלחה לכולם

אוקי אז אני אצרף תמונת איפור

סילחו לי על האיכות. אז כך, מכיוון שלבשתי שמלה אדומה אז החלטתי ללכת על שפתיים אדומות בולטות (זה היה בחורף אז זה גם הלך יפה) . מה ששמתי פה זה מייק אפ, פודרה , סומק (בסיס) צללית חומה בצבע טבעי איליינר פסבעיניים למטה מסקרה תוחם שפתיים אדום ואודם אדום בולט.. ושוב...סליחה על האיכות

mishmish25

New member
שימי תמונה של פנים ויותר ברורה

ניסיתי בכל כוחי לראות ולא הצלחתי אופפפפפ

faceman

New member
בחירה מעולה של האודם!

מצא חן בעיניי שבחרת להתאים את האודם לצעיף ולא לשמלה. התאמת האודם לשמלה, שלכאורה זה מתבקש, היה נותן מראה מאד אחיד ומשעמם אז לדעתי מעולה. יש תמונת תקריב?

girl111

New member
לדעתי האישית

נראה לי שכל אודם שתשימי יראה עליך טוב, את פשוט יפיפייה

דובי מצאתי משהו..

אבל זה גם באיכות לא מי יודע מה... שלא לדבר שיצאתי פה קצת..
אבל בכול זאת

עוד תמונה..

שהיא יותר על מראה טבעי.. אני בד"כ מתמקדת אצלי בשפתיים..כי העיניים שלי קטנות והשפתיים בולטות הרבה יותר.. אז מה שיש פה..זה מייק אפ, פודרה, מעט סומק אילייינר עפרון עיניים קצת צללית שחורה ושפתיים בגוון טבעי וטיפונת עפרון גבות

iditush11

New member
וואווו את פשוט ילדה יפייפיה!!!../images/Emo2.gif

הכוונה היא לילדת תות, את מהממת ויש לך יופי טבעי מדהים כזה.

SIGAL3333

New member
יאללה .. בואי נריב .. סתם ממי ...

תודה , לדעתי את ממש יפה.... וגם האיפור...

שתיכן מדהימות!!! באמת...

נראה לי שזאת תחרות מלכת היופי כאן... כולכן יפות כולכן חכמות ומבחינתי כולכן זוכות:)

אוקי תמונה ראשונה שלי

אוקי תמונה זו מלפני חצי שנה פחות או יותר בה אני מאופרת ע"י עצמי :) לקראת יציאה וזהו...דרגו :)

אוקי תמונה ראשונה שלי

אוקי תמונה זו מלפני חצי שנה פחות או יותר בה אני מאופרת ע"י עצמי :) לקראת יציאה וזהו...דרגו :)

למעלה