שאלת BIND

DMoR

New member
../images/Emo41.gif שאלת BIND ../images/Emo70.gif

שלום לכולם וערב טוב! הרמתי שרת ממש יפה של DHCP + TFTP SERVER, ושרת BIND. הכל עובד פיצוץ, אבל יש לי שאלה קטנה. הדומיין שלי הוא LNX.COM, עכשיו, מוגדר ב - /etc/resolv.conf, שה - search הוא lnx.com. משמע שעם אני מבצע פינג לתחנה בשם: imgserver.lnx.com, בפקודה: ping imgserver היא עונה תקין כי היא יודעת להשלים את המשך השם המלא FQDN. כאשר אני מגדיר בחלונות את השרת שלי כשרת DNS, הוא יודע לעבוד רק עם ה - FQDN! איך אני עושה שידע לעבוד רק עם השם הראשון עצמו? אם אני לא טועה נתקלתי איפשהוא בהגדרה הזאת, נראה לי שזה משהו ב - Named.conf? האם אני טועה? אני פשוט לא מוצא את זה בשום מקום!
אשמח לעזרה, DMOR.

AlteSachen

New member
זה ממש לא הפורום המתאים, אבל...

יש להגדיר דומיין suffix בהגדרות רשת של המיקרוגי'פה. למשל: lnx.com אז זה יעבוד.

DMoR

New member
היי ->

אני יודע איך להגדיר Domain Suffix's במכונת NT, אני שואל האם יש דרך לגרום לעניין זה להיות אוטמטי מכיון השרת? מכיון ה - BIND? בתודה, DMOR.

DMoR

New member
תודה רבה -> דברים מתחילים להתחבר ->

תודה רבה על התשובה... דברים מתחילים להתחבר... הרי ב - DHCPD אני מגדיר את השם של השרת, ומן הסתם אני יוכל בטח להגדיר שם SUFFIX... כל הכיפאק... רב תודות!
DMOR.

DMoR

New member
option domain-name "lnx.com"

והכל עובד מצויין... האמת.. התשובה הייתה מתחת לאף... זכרתי את ההגדרה הזאת, אבל חשבתי שיש הגדרה גם מכיון ה - BIND... בכל זאת, מדובר על DNS SUFFIX... קטונתי... אם ככה החליטו, זה מה יש
תודה רבה על העזרה! DMOR.

למעלה