שאלון

Smileey Girl

New member
../images/Emo41.gifשאלון../images/Emo41.gif

יאלה תענו שאלות כלליות: שם: גיל: גובה: צבע שיער: צבע עיניים: מוצא: דברים אהובים: להקה: זמר/ת: שחקן/ית: אוכל: בגד: סתם חפץ בחדר: דיסק: סרט: בנאדם: חדר בבית: מתי בפעם האחרונה... דיברת עם מישהו: שמעת מוזיקה: נפגשת עם חברים: הלכת לחבר/ה: הסרט האחרון שראית: הריח האחרון שהרחת: הרעש האחרון ששמעת: הטעם האחרון שהרגשת: הספר האחרון שקראת: המחשבה האחרונה שעברה לך בראש: הבנאדם האחרון שחשבת עליו: תושיט יד הכי קדימה שאתה יכול. במה אתה נוגע? תושיט ידיים לצדדים, במה אתה נוגע בשתיהן? קח את הדיסק שהכי קרוב אליך. של איזה דיסק הקופסה ואיזה דיסק נמצא בתוכה? קח את הפלאפון שלך, לאן היתה השיחה האחרונה ומי האחרון שהתקשר אליך? כדי לראות את הדלת שלך, לאן תסתכל? קח את הספר שהכי קרוב אליך, איזה ספר זה? מה אתה לובש כרגע? מה אתה מתכנן לעשות כשתסיים את השאלון? name it השם של החבר/ה הכי טוב/ה: השם של הבנאדם שאתה אוהב (אלא אם כן זה חסוי ): השם של הבנאדם שאתה הכי שונא: השם של החבר/ה הראשון/ה שהכרת: השם של קרוב משפחה אהוב: השם של חבר-אינטרנט אחד: השם של המורה השנוא/ה עליך: השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו: השם של חיית המחמד שלך (אם יש): איזה... שמפו ומרכך אתה משתמש: קרם לשיער אתה משתמש: דאודורנט אתה משתמש: בושם אתה משתמש: מסטיק שאתה בד"כ לועס: קפה אתה שותה: ואיזה תה: משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו: יומן יש לך לבצפר (אם יש): מחשב יש לך: מצלמה יש לך: פלאפון יש לך: סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ: כרגע. עם מי אתה מדברת בתוכנות המסרים? עם מי אתה מדבר בטלפון? מה אתה שומע? איזה חלונות פתוחים לך במחשב? מה אתה עושה בהמשך היום? מה עשית לפני שענית על השאלון? אי פעם... נהגת: התנשקת: טסת לחו"ל: ביזבזת את כל הכסף שלך: עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה: נשארת ער לילה שלם: עבדת במשהו והרווחת כסף: או/או. יס או הוט? מסנג'ר או אייסיקיו? קיץ/אביב או חורף/סתיו? שחור או לבן? מחשב או טלויזיה? ספה או כורסה? ארנק או קופה? המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר? כסא מסתובב או כסא רגיל? כסא עם ידיות או בלי ידיות? בשר או חלב? פסטה או סלט? שניצל טופו או שניצל רגיל? אמריקה או אנגליה? ישראל או מקום אחר? רוק או פופ? פוסטרים או קירות חלקים? דיסקמן או mp3? לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב? סתם שאלות. יש לך איזשהו כינוי מיוחד? שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות? יש לך חבר/ה? מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי? יש לך חשבון פלאפון גבוה? למה? מה אתה מעדיף, שיחות או SMSים? אתה עושה גבות? אתה מוריד שיערות באיזשהו איזור אחר בגוף? אתה מרגיש יפה? למה? אתה ביישן או פתוח? מה הצבע האהוב עליך? מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי? מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה? אתה מאושר? היית פעם מאוהב? כיף? שיחקת פעם בסימס 2? אם לא, רוץ לקנות סתם מה אתה חושב על העם הבריטי? מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס? מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות? ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים: אוכלכל/צמחוני/טבעוני: למה? ספר על יום מאושר בחייך/משהו אחד שגרם לך אושר: מאמין ב- אלוהים? רוחות? חיים שלאחר המוות? גלגול נשמות? פיות? מלאכים? ערפדים? אהבה ממבט ראשון? אהבה וירטואלית? אהבה בשלט רחוק? שאלות קישוריות. מסנג'ר: אימייל: אייסיקיו: תוכנת מסרים אחרת: נא להוסיף תמונה אם אתה לא מתבייש להראות את עצמך

Smileey Girl

New member
עונהההההההההההההההההההה

עונה והולכת ללמוד
שאלות כלליות: שם:מור-רן גיל:18 וחצי צבע שיער:חום עם גוונים צבע עיניים:חומות מוצא:מרוקאית+עראקית דברים אהובים: להקה:-- זמר/ת:עברי לידר ומירי מסיקה שחקן/ית:נתן רביץ,נירו לוי מארגנטינה את גבריאל קוראאדו ובנחמין רוחאס אוכל:הכל רק לא בשרים בגד:-- סתם חפץ בחדר:מדפסת דיסק:ה-DVD החדש של עברי סרט:סוף העולם שמאלה בנאדם:אמאבא,אחותי,אחי ויוני
חדר בבית:שלי מתי בפעם האחרונה... דיברת עם מישהו:הרגע בטל' עם חברה שמעת מוזיקה:עכשיו במקביל ברדיו יש את מירי מסיקה "באה אליכם" נפגשת עם חברים:שילשום בערב הלכת לחבר/ה:כנ"ל הסרט האחרון שראית:אביל וואמן הריח האחרון שהרחת:בננה הרעש האחרון ששמעת:המוזיקה מהרדיו הטעם האחרון שהרגשת:בננה הספר האחרון שקראת:בתורת הבניה המחשבה האחרונה שעברה לך בראש:
"מישהו בכלל יקרא את זה?"
הבנאדם האחרון שחשבת עליו:אחותי תושיט יד הכי קדימה שאתה יכול. במה אתה נוגע?מטריה תושיט ידיים לצדדים, במה אתה נוגע בשתיהן?יד ימין בקיר יד שמאל באוויר קח את הדיסק שהכי קרוב אליך. של איזה דיסק הקופסה ואיזה דיסק נמצא בתוכה?חח הופעה של עברי קח את הפלאפון שלך, לאן היתה השיחה האחרונה ומי האחרון שהתקשר אליך?אחרונה לחן חברה שלי והאחרון שהתקשר לירז חברה שלי כדי לראות את הדלת שלך, לאן תסתכל?שמאלה קח את הספר שהכי קרוב אליך, איזה ספר זה?בתורת הבניה מה אתה לובש כרגע?חליפת טררנינג מה אתה מתכנן לעשות כשתסיים את השאלון?ללכת ללמוד לבחינה מעכשיו ועד הודעה חדשה
name it השם של החבר/ה הכי טוב/ה:בתאל,חן,לירז,טל השם של הבנאדם שאתה אוהב (אלא אם כן זה חסוי ):יוני השם של הבנאדם שאתה הכי שונא:לא יודעת השם של החבר/ה הראשון/ה שהכרת:עדי השם של קרוב משפחה אהוב:מייקי השם של חבר-אינטרנט אחד:דניאל השם של המורה השנוא/ה עליך:מארקקקקקקק
השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו:-- השם של חיית המחמד שלך (אם יש):היה לי דג פעם שענה לשם פנחס
איזה... שמפו ומרכך אתה משתמש:10 של קרוליין קרם לשיער אתה משתמש:פינוק הורוד
דאודורנט אתה משתמש:נושם של קרוליין בושם אתה משתמש:איסימייאקי יש עוד כמה שאין לי מושג מה שמם מסטיק שאתה בד"כ לועס:מאסט ללא סוכר יצא עכשיו בטעם תפוח ירוק
קפה אתה שותה:רק תה עם חלב ואיזה תה:עם חלב משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו:אני לא משחקת במחשב אבל יש אחד נחמד כמו סוגר שטחים בשם "אירסוניקס" ופעם אהבתי סימס יומן יש לך לבצפר (אם יש):ארגונית לא בהכרח של המכללה מחשב יש לך:לא אני כותבת עכשיו באף מצלמה יש לך:כן פלאפון יש לך:כן סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ:הדיסק של ההופעה של עברי
כרגע. עם מי אתה מדברת בתוכנות המסרים?ממש הרגע סגרתי אותן אז עם אף אחד עם מי אתה מדבר בטלפון?דברתי עם חברה מה אתה שומע?עכשיו ברדיו יש את "אהבה" של דניאל סלומון (לא מספיק עשו עליו חריש
) איזה חלונות פתוחים לך במחשב?הנוכחי ושל האוטומטיקנים מה אתה עושה בהמשך היום?לומדת מה עשית לפני שענית על השאלון?אכלתי אי פעם... נהגת:כן התנשקת:כן טסת לחו"ל:כן ביזבזת את כל הכסף שלך:כן עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה:כן נשארת ער לילה שלם:כן עבדת במשהו והרווחת כסף:כן או/או. יס או הוט?הוט (תראו איך עמי יתלהב לענות על השאלה הזאת) מסנג'ר או אייסיקיו?מסנג'ר קיץ/אביב או חורף/סתיו?חורף/סתיו שחור או לבן?לבן מחשב או טלויזיה?מחשב ספה או כורסה?ספה ארנק או קופה?קופה כי נכנסים בה הרבה יותר מטבעות ושטרות
המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר? עכשיו כסא מסתובב או כסא רגיל?מסתובב כסא עם ידיות או בלי ידיות?עם בשר או חלב?חלב פסטה או סלט?פסטה שניצל טופו או שניצל רגיל?טופו אמריקה או אנגליה?ישראל ישראל או מקום אחר?ישראל רוק או פופ?רוק פופ ישראלי פוסטרים או קירות חלקים?חלקים דיסקמן או mp3?אמפי לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב?במחשב סתם שאלות. יש לך איזשהו כינוי מיוחד? שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות?מורני,מורנוש,רנצ'י,מורי,מורמור,מורנה (במסן ובאיסיי),מורנענע... מה לא? יש לך חבר/ה?כן מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי?מחשב-מוזיקה יש לך חשבון פלאפון גבוה?כן למה?כי אני אוהבת לדבר הרבה מה אתה מעדיף, שיחות או SMSים?שיחות אתה עושה גבות?כן (זה את אמור להיות,לא?) אתה מוריד שיערות באיזשהו איזור אחר בגוף?כן אתה מרגיש יפה?לפעמים למה?כי אני יפה אתה ביישן או פתוח?תלוי למי לרוב אני לא ביישנית מה הצבע האהוב עליך?כחול-וורוד מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי?פחות קנאות,פחות פרפקציוניסטיות,יותר סבלנות מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה?להרזות קצת אתה מאושר?כן היית פעם מאוהב?כן כיף?כן שיחקת פעם בסימס 2?כן מה אתה חושב על העם הבריטי?שיהיה בריא מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס?סבבה מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות?אין לי דעה ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים:ימנית אוכלכל/צמחוני/טבעוני:המ.. יש סוגים של בשר שאני אוכלת בצורות בישול מסוימות למה?כובע ספר על יום מאושר בחייך/משהו אחד שגרם לך אושר:טוב מאמין ב- אלוהים?כן רוחות?לא חיים שלאחר המוות?לא יודעת גלגול נשמות?לא יודעת פיות?לא מלאכים?אולי ערפדים?לא אהבה ממבט ראשון?כן אהבה וירטואלית?אם היא מתפתחת אז כן אהבה בשלט רחוק?לא יודעת שאלות קישוריות. מסנג'ר:יש אבל אני לא כותבת פה אימייל:כנ"ל אייסיקיו:כנ"ל תוכנת מסרים אחרת:סקייפי,אודיגו אבל מחקתי נראלי נא להוסיף תמונה אם אתה לא מתבייש להראות את עצמך- חס ושלום מתביישת פשוט אינ'לי כוח עכשיו אבל יש תמונות דיי חדשות באלבום שלי בפורום. הלכתי ללמוד,בבבייי

BlackUnicorn

New member
יאללה כי משעמם לי :)

שאלות כלליות: שם: מורן גיל: 21 גובה: 1.60 צבע שיער: כרגע חום עם גוונים בלונדיניים צבע עיניים: כחול מוצא: 3/4 פולנייה, 1/4 הונגרייה. דברים אהובים: משפחה, החבר ובעלי החיים :) להקה: Megadeth זמר/ת: מייקל ג'קסון (בעברו כמובן) שחקן/ית: ג'וני דפ :) אוכל: הקוסקוס של סבתא בגד: ג'ינס סתם חפץ בחדר: בובה של צב דיסק: לא שומעת דיסקים סרט: הסמוראי האחרון, היומן, הסייח השחור.. יש עוד מלא. בנאדם: בן הזוג - עדי
חדר בבית: שירותים
מתי בפעם האחרונה... דיברת עם מישהו: לפני שעה וחצי שמעת מוזיקה: אתמול בערב.. באמת חסר לי מוזיקה .. *מדליקה* נפגשת עם חברים: שלשום בערב הלכת לחבר/ה: לבית של הבן זוג זה נקרא? יום שישי. אם לא - אז לא זוכרת, בד"כ נפגשים בחוץ. הסרט האחרון שראית: גבר גבר, שלשום. גרוע - אל תראו :) הריח האחרון שהרחת: של האוכל שהרגע אכלתי הרעש האחרון ששמעת: המוזיקה שאני שומעת עכשיו :) הטעם האחרון שהרגשת: מוקפץ :) הספר האחרון שקראת: משהו בלימודים שלי של משפטים
אבל אם זה ספר בשביל הקריאה - אז את הספר של ד"ר פיל על דיאטות. מומלץ המחשבה האחרונה שעברה לך בראש: עוד כמה זמן יקח לענות על השאלון..חח הבנאדם האחרון שחשבת עליו: החבר. תושיט יד הכי קדימה שאתה יכול. במה אתה נוגע? במסך? תושיט ידיים לצדדים, במה אתה נוגע בשתיהן? בימנית בקיר, בשמאלית בכלום. קח את הדיסק שהכי קרוב אליך. של איזה דיסק הקופסה ואיזה דיסק נמצא בתוכה? דיסק של פסקי דין של משפטים. (בעעעעעעעעעע). קח את הפלאפון שלך, לאן היתה השיחה האחרונה ומי האחרון שהתקשר אליך? החבר (גם אליו וגם אליי). כדי לראות את הדלת שלך, לאן תסתכל? שמאלה. קח את הספר שהכי קרוב אליך, איזה ספר זה? אין פה ספר קרוב.. מה אתה לובש כרגע? פיג'מת פליז כחולה עם ציור של חתול מה אתה מתכנן לעשות כשתסיים את השאלון? כעקרון אני צריכה לנקות את הבית ולעשות איזו עבודה בלימודים, אבל כנראה שאני אמשיך לבזבז זמן בפורומים :) name it השם של החבר/ה הכי טוב/ה: ספיר השם של הבנאדם שאתה אוהב (אלא אם כן זה חסוי ): עדי השם של הבנאדם שאתה הכי שונא: אין השם של החבר/ה הראשון/ה שהכרת: מידן או עידית.. לא זוכרת מי לפני מי. השם של קרוב משפחה אהוב: זהבה (סבתא) השם של חבר-אינטרנט אחד: לא זוכרת השם של המורה השנוא/ה עליך: דליה סופר (בעעעעעע!!!) השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו: אמא שלי (איבדנו את אבא שלי לפני שנה) השם של חיית המחמד שלך (אם יש): זואי, מייקי, ג'וני ופינקי. יש גם דגים אבל אין להם שם. איזה... שמפו ומרכך אתה משתמש: כרגע בקרליין 10, אבל הם עומדים להיגמר ואז בלוריאל. קרם לשיער אתה משתמש: קרליין 10 דאודורנט אתה משתמש: דאב בושם אתה משתמש: יש לי מלא. האחרון ששמתי היה של סלין דיון. מסטיק שאתה בד"כ לועס: מגוונת.. אבל אוהבת את של הובה בובה הגדולים :) קפה אתה שותה: שונאת קפה. בכל צורה שהיא (אפילו בסוכריה). ואיזה תה: ויסוצקי רגיל או תה ירוק של ויסוטצקי עם לואיזה ולימונית. משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו: מזמן לא יצא לי.. בעקרון אהבתי את סימס2. יומן יש לך לבצפר (אם יש): אין. מחשב יש לך: יש לי מחשב רגיל ומחשב נייד, לא שווה לפרט, זה משעמם :) מצלמה יש לך: יש לי בפלאפון, ויש לאח שלי אחלה של מצלמה דיגיטלית של סוני. פלאפון יש לך: סמסונג 944 סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ: אוטו? :) האופל קורסה 2 דלתות 2003 היפה שלי :) כרגע. עם מי אתה מדברת בתוכנות המסרים? אף אחד, מי מחובר ב- 11 בבוקר? :) עם מי אתה מדבר בטלפון? לא מדברת בטלפון מה אתה שומע? Dance with me של alphaville איזה חלונות פתוחים לך במחשב? של האימייל, של רשימת השירים ושל הווינאמפ. מה אתה עושה בהמשך היום? אמורה לנקות את הבית ולהתחיל לעבוד על עבודה שיש לי להגיש ליום ראשון. מה עשית לפני שענית על השאלון? קראתי בפורומים אי פעם... נהגת: חולת נהיגה
. תנו לי כל היום להיות מאחורי ההגה.. :) התנשקת: לפני שעה וחצי בערך הייתה הפעם האחרונה. הפעם הראשונה לפני 6 שנים בגיל 15. טסת לחו"ל: בטח.. להמון מקומות.. הנסיעה הבאה בתקווה בקיץ לאירלנד. ביזבזת את כל הכסף שלך: מממ כשהייתי יותר קטנה ונתנו לי כסף לבזבוזים. עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה: לפני כמה ימים.. :) נשארת ער לילה שלם: כשאבא שלי נפטר :( עבדת במשהו והרווחת כסף: בטח.. פעם ראשונה בבורגר ראנץ' בגיל 15, ואח"כ בעוד כמה מקומות. או/או. יס או הוט? יס! מסנג'ר או אייסיקיו? מסנג'ר קיץ/אביב או חורף/סתיו? קיץ/אביב שחור או לבן? שחור מחשב או טלויזיה? מחשב ספה או כורסה? ספה ארנק או קופה? ארנק המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר? המקום שאני גרה בו כסא מסתובב או כסא רגיל? מסתובב כסא עם ידיות או בלי ידיות? עם בשר או חלב? רק חלב (צמחונית) פסטה או סלט? בשביל הדיאטה - סלט :) בשביל הטעם - פסטה. שניצל טופו או שניצל רגיל? שניצל טבעול :) אמריקה או אנגליה? אמריקה ישראל או מקום אחר? ארה"ב רוק או פופ? מממ. תלוי במצב רוח. שיהיה פופ פוסטרים או קירות חלקים? פוסטרים דיסקמן או mp3? אמפי3 לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב? במחשב כשהוא מחובר למערכת סראונד :) סתם שאלות. יש לך איזשהו כינוי מיוחד? שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות? חבר שלי קורא לי פוצ'י :) יש לך חבר/ה? כן :) מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי? לשוטט בפורומים, לעשות קניות, לבלות עם בע"ח שלי, להיות עם החבר.. לראות טלוויזיה, לשמוע מוזיקה, לנהוג, לראות סרטים, לצאת לבלות, סנוקר, מועדונים, לשתות, לקרוא ספרים, לשיר לעצמי.. יש לך חשבון פלאפון גבוה? זה עניין יחסי. בד"כ בערך 200 ש"ח. למה? כי הטלפון של הבית שלי לא עובד כרגע אז מדברים רק מהפלאפון מה אתה מעדיף, שיחות או SMSים? שיחות. אתה עושה גבות? כן אתה מוריד שיערות באיזשהו איזור אחר בגוף? שחי, רגליים, מפשעות. אתה מרגיש יפה? כן למה? כי תמיד אומרים לי שאני יפה. אבל רזה לא. אתה ביישן או פתוח? פתוחה מה הצבע האהוב עליך? כחול מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי? להיות יותר שלמה עם הדברים שאני עושה, להפסיק לדאוג רק לאחרים ויותר לעצמי, לחיות אך ורק בשביל עצמי ולא בשביל הציפיות שנטעו בי כלפי עצמי. מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה? להרזות :) זה בדרך!! להוריד מהרגליים הענקיות, מהתחת, מהבטן, ומהידיים. החזה שישאר כמו שהוא
אתה מאושר? בד"כ, כן. היית פעם מאוהב? מאוהבת עכשיו, והייתי גם בעבר. כיף? כן :)

BlackUnicorn

New member
זה ארוך מדי בשביל תפוז, הנה ההמשך

שיחקת פעם בסימס 2? כן, אפילו ציינתי את זה פה למעלה. אם לא, רוץ לקנות סתם חח מה אתה חושב על העם הבריטי? שלא משנה מה הם יוציאו מהפה - זה יישמע חכם. מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס? להתגייס! מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות? שהמתנחלים כפויי טובה ולא מכירים בשלטון החוק. ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים: שמאלית אוכלכל/צמחוני/טבעוני: צמחונית למה? כי שיטות גידול החיות לבשר והשחיטה לא הומניות בארץ. אם היינו חיים באנגליה לדוגמא והייתי יודעת שלפחות היו לחיות חיים מעולים עד הרגע שירו להם בראש - יכול להיות שהייתי אוכלת בשר. בארץ הן חיות בתוך החרא של עצמן, ושוחטים אותן בצורה אכזרית.. לא אסכים לדבר כזה בחיים. ספר על יום מאושר בחייך/משהו אחד שגרם לך אושר: כשהבאתי את הכלבה שלי בתור גורה הביתה. איזו מתוקקקקקקקקקקקקקקה אפשר למות. מאמין ב- אלוהים? לא רוחות? לא חיים שלאחר המוות? לא גלגול נשמות? לא פיות? לא מלאכים? לא ערפדים? לא אהבה ממבט ראשון? לא אהבה אבל התאהבות כן. אהבה וירטואלית? לא אהבה בשלט רחוק? כן שאלות קישוריות. מסנג'ר: [email protected] אימייל: כנ"ל אייסיקיו: 19521135 תוכנת מסרים אחרת: אין נא להוסיף תמונה אם אתה לא מתבייש להראות את עצמך - הוספתי

SimplyMe1

New member
../images/Emo42.gifבפעם המי יודע כמה

עונה על שאלון לפני סידורי היום שלי
שאלות כלליות: שם:ענ
גיל:19 ו-16 חודשים(מסרבת לכתוב 20 ו-..;)). גובה:כמעט 170 צבע שיער:חום אדום צבע עיניים:ירוק זית מוצא:אשכנזיה דברים אהובים: להקה:היהודים,בית הבובות,,U2 והאחרונים שהצטרפו-יציאת חירום.. ויש בטוח עוד ששכחתי. זמר/ת:אביב גפן,עברי לידר,קרייג דוויד וכנל...בטח שכחתי כמה שחקן/ית:אין מישהו מועדף אוכל:סלט וגבינה בולגרית עם לחם חיטה מלאה:) בגד:ג'ינס וגופיה לבנה בקיץ.בחורף ג'ינסים עם סריגים למיניהם. סתם חפץ בחדר:יש לי דברים מיוחדים בחדר,אז מאחורי הרבה דברים יש סיפור(הרבה מחו"ל)מעניין,והכול כמעט בעל ערך..בעיקר אוסף הפיות והבובות שלי. דיסק:דיסקים רק לנסיעה באוטו,ושם זה פשוט מעורב. סרט:ריקוד מושחת בנאדם:יש הרבה בעולם חדר בבית:ברור ששלי! מתי בפעם האחרונה... דיברת עם מישהו:היום בבוקר(לפני שעה) שמעת מוזיקה:ברגע זה ממש נפגשת עם חברים:אתמול בלילה הלכת לחבר/ה:אתמול הסרט האחרון שראית:לא זוכרת הריח האחרון שהרחת:הבושם שעליי(212 sexy) הרעש האחרון ששמעת:של הרדיו הטעם האחרון שהרגשת:טעם החלב ודגני הבוקר מיקספלקס של תלמה
הספר האחרון שקראת:פסיכומטרי נחשב? המחשבה האחרונה שעברה לך בראש:שאין לי כוח וחשק לחזור מחר לבסיס(שביזות של אחרי שבוע בבית). הבנאדם האחרון שחשבת עליו:חברה שלי.. תושיט יד הכי קדימה שאתה יכול. במה אתה נוגע? תושיט ידיים לצדדים, במה אתה נוגע בשתיהן?נו באמת קח את הדיסק שהכי קרוב אליך. של איזה דיסק הקופסה ואיזה דיסק נמצא בתוכה? קח את הפלאפון שלך, לאן היתה השיחה האחרונה ומי האחרון שהתקשר אליך?חייגתי לאמא שלי ומי שחייג אליי זו חברה שלי.. כדי לראות את הדלת שלך, לאן תסתכל?אחורה קח את הספר שהכי קרוב אליך, איזה ספר זה?מילון\לקסיקון או מה שזה לא יהיה מה אתה לובש כרגע?חליפת פליז מה אתה מתכנן לעשות כשתסיים את השאלון?לצאת לברר כמה דברים במכון כושר ולקנות נעליים בקסטרו(זה התכנון לפחות) name it השם של החבר/ה הכי טוב/ה:יש לי כמה הכי טובות... השם של הבנאדם שאתה אוהב (אלא אם כן זה חסוי ): השם של הבנאדם שאתה הכי שונא:שאלה קשה:) השם של החבר/ה הראשון/ה שהכרת:איתי השם של קרוב משפחה אהוב: השם של חבר-אינטרנט אחד: השם של המורה השנוא/ה עליך: השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו:המ"פ שלי. השם של חיית המחמד שלך (אם יש): איזה... שמפו ומרכך אתה משתמש:ד"ר פישר בדר"כ קרם לשיער אתה משתמש:אין לי צורך בקרמים לשיער דאודורנט אתה משתמש:אדידס כתום של הגברים בושם אתה משתמש:כול פעם במשהו אחר מסטיק שאתה בד"כ לועס:אורביט ירוק קפה אתה שותה:אני אוהבת את של דווידוף ולא זוכרת מה שתיתי אתמול..משו תוצרת חוץ ואיזה תה:רגיל של ויסוצקי משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו: יומן יש לך לבצפר (אם יש): מחשב יש לך:כן מצלמה יש לך:לא פלאפון יש לך:אפילו שניים סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ:יש לי עוד חצי שנה בצבא..סופרת כול יום עד לשחרור..
כרגע. עם מי אתה מדברת בתוכנות המסרים?לא מדברת עם אפחד עם מי אתה מדבר בטלפון?כנל מה אתה שומע?גלגלצ איזה חלונות פתוחים לך במחשב?הפורום הזה וYNET מה אתה עושה בהמשך היום?כתבתי למעלה..בערב גם אעשה ריצה.. מה עשית לפני שענית על השאלון?דיברתי בפלא ואכלתי אי פעם... נהגת:כן התנשקת:כן טסת לחו"ל:כן ביזבזת את כל הכסף שלך:כן עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה:ברור..הרבה פעמים נשארת ער לילה שלם:יותר מדי פעמים זה מזיק לשפיות:) עבדת במשהו והרווחת כסף:כן או/או. יס או הוט?יס מסנג'ר או אייסיקיו?אני יודעת להשתמש רק באיסי..לא מתה על שתיהן אבל עדיף אייסי נראה לי.. קיץ/אביב או חורף/סתיו?קיץ שחור או לבן?אפור מחשב או טלויזיה?מחשב ספה או כורסה?ספה ארנק או קופה?ארנק המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר?תלוי באיזה יום שואלים אותי
כסא מסתובב או כסא רגיל?מסתובב כסא עם ידיות או בלי ידיות?עם בשר או חלב?חלב פסטה או סלט?סלט שניצל טופו או שניצל רגיל?רגיל אמריקה או אנגליה?מבחינת מה בדיוק?? ישראל או מקום אחר?רק ישראל! רוק או פופ?רוק פוסטרים או קירות חלקים?קירות עם תמונות ופאזלי יפים ממוסגרים כמו בחדר שלי..

SimplyMe1

New member
../images/Emo42.gif../images/Emo42.gifמכה בשנית

דיסקמן או mp3?אם פי 3 לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב?באמ פי 3 ובסטריאו וכשאני במחשב אז לפעמים גם בו(יש הכי הרבה שירים) סתם שאלות. יש לך איזשהו כינוי מיוחד? שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות?יש כינוי באייסי..מי שיש לו את האייסי אז רשום שם. יש לך חבר/ה?לא מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי?אין לי הרבה זמן פנוי(עכשו אני קצת יותר בבית בגלל הגימלים משבוע שעבר..אז יש יותר זמן לספורט ולבילויים באמצע השבוע)כי אני חיה בצבא בעיקר ובקושי בבית..אבל נהנית מהחיים.. יש לך חשבון פלאפון גבוה?לפעמים למה?שאלה טובה. מה אתה מעדיף, שיחות או SMSים?שיחות אתה עושה גבות?כן. אתה מוריד שיערות באיזשהו איזור אחר בגוף?
אתה מרגיש יפה?בדרכ כן למה?אחלה שאלה אתה ביישן או פתוח?ברוב המקרים לא ביישנית..אומרת תמיד את מה שיש לי להגיד
מה הצבע האהוב עליך?סגול מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי?קצת יותר סבלנות לא היתה מזיקה לי. מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה?להשיל את ה9 קג שהעליתי בשירות+קצת ריבית,ואהיה לגמרי בסדר לדעתי. אתה מאושר?לפעמים. היית פעם מאוהב?כן. כיף?מאוד שיחקת פעם בסימס 2?מה זה? אם לא, רוץ לקנות סתם מה אתה חושב על העם הבריטי?שהוא קר?..שיפסיקו להתאבד מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס?להתגייס ולנסות להישאר שפויים ובריאים במערכת הזו.. מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות?בעד ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים:ימנית אוכלכל/צמחוני/טבעוני:פעם הייתי צמחונית..היום כבר לא למה? ספר על יום מאושר בחייך/משהו אחד שגרם לך אושר:היו הרבה..לא זוכרת כבר.. אני כבר יודעת על תאריך כמעט מדויק שיקרה לי משהו טוב בו,ונקודת תפנית חיובית בחיי---השחרור מצה"ל. מאמין ב- אלוהים?לא רוחות?לא חיים שלאחר המוות?לא גלגול נשמות?לא מכירה כ"כ את עולם המיסטיקה אז לא יודעת.. פיות?כן. מלאכים?כן ערפדים?לא אהבה ממבט ראשון?כן אהבה וירטואלית?לא אהבה בשלט רחוק?תלוי בהרבה גורמים.. שאלות קישוריות. מסנג'ר:אין אימייל:יש..תעזבו אותי מלתת אותו..אין לי גם ככה זמן לענות:) אייסיקיו:כנ"ל:) תוכנת מסרים אחרת:אין. יום טוב, העיקר שמישהו יקרא..הא?

SimplyMe1

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo163.gifאני מעאפנה

"מתי בפעם האחרונה"-ולא עניתי לשאלה מתי באמת בפעם האחרונה.. אבל לא נורא כבר..תתמודדו עם התשובות היצירתיות שלי וזהו

liat tal

New member
עונה

אני בחופש מהיום- לחודש הקרוב!!!! אין מאושרת ממני! יאלה תענו שאלות כלליות: שם: ליאת גיל: 21 גובה: 1.64 צבע שיער: חום צבע עיניים: חום מוצא: אשכנזיה דברים אהובים: להקה: coldplay, roxette זמר/ת: אלאניס מוריסט שחקן/ית: ניקול קידמן אוכל: שוקולד, תותים בגד: ג'ינס סתם חפץ בחדר: כל החדר שלי חדש, פחות משבוע!! מיטות (לי ולאחותי), ארון בגדים, טואלט (ארון+ מראה) ווילון, והוא יצא מדהים!! דיסק: אוסף הבלדות של רוקסט סרט: מולן רוז' בנאדם: מחכה לאחד והיחיד
חדר בבית: שלי מתי בפעם האחרונה... דיברת עם מישהו: לפני כמה דקות שמעת מוזיקה: ממש עכשיו, שיר בעפרון- בית הבובות נפגשת עם חברים: אתמול במבחן באוניברסיטה הלכת לחבר/ה: שבוע שעבר הסרט האחרון שראית: דירה לשניים הריח האחרון שהרחת: הסבון הנוזלי שלי- חלב יסמין הרעש האחרון ששמעת: מוסיקה? הטעם האחרון שהרגשת: אכלתי לא מזמן לארוחת בוקר 2 טוסטים עם חמאה ועגבניה, אז את זה, מן הסתם..
הספר האחרון שקראת: ספרי אוניברסיטה בתקשורת? חחח סתם,מישהו לרוץ איתו, עדיין באמצע המחשבה האחרונה שעברה לך בראש: השיר קיץ של איה כורם המדהים
הבנאדם האחרון שחשבת עליו: נעה תושיט יד הכי קדימה שאתה יכול. במה אתה נוגע? בלפ טופ שלי תושיט ידיים לצדדים, במה אתה נוגע בשתיהן? באוויר? קח את הדיסק שהכי קרוב אליך. של איזה דיסק הקופסה ואיזה דיסק נמצא בתוכה? חחח יש לידי את הקופסה של הדיסקים שלי לצריבה, שעדיין ריקים להם קח את הפלאפון שלך, לאן היתה השיחה האחרונה ומי האחרון שהתקשר אליך? לאחותי, וגם אחותי היא האחרונה שהתקשרה אליי כדי לראות את הדלת שלך, לאן תסתכל? אני בקומה למעלה בבית ויש דלת ליציאה למרפסת מצד שמאל שלי קח את הספר שהכי קרוב אליך, איזה ספר זה? חחח אין אחד כזה, הארון כוורת בסלון בקומה למעלה עם כל מיני ספרים מגוונים בין היתר מה אתה לובש כרגע? פיז'מת פוטר בצבע שחור מקסטרו מה אתה מתכנן לעשות כשתסיים את השאלון? חחח לא משהו מיוחד בנתיים, אני בחופש!!! name it השם של החבר/ה הכי טוב/ה: תהילה השם של הבנאדם שאתה אוהב (אלא אם כן זה חסוי ): דיי לתסכל אותי השם של הבנאדם שאתה הכי שונא: לא רוצה לכתוב השם של החבר/ה הראשון/ה שהכרת: יעל, מן הסתם היה עד קודם, אבל היתי קטנטונת השם של קרוב משפחה אהוב: שרית השם של חבר-אינטרנט אחד: אילת השם של המורה השנוא/ה עליך: אני באוניברסיטה, ואין אחד כזה במיוחד השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו: לא רוצה לכתוב השם של חיית המחמד שלך (אם יש): חחח היו לי פעם ארנבות, עכשיו כבר אין לי חיות בבית איזה... שמפו ומרכך אתה משתמש: נקה, דאב קרם לשיער אתה משתמש: לא משתמשת דאודורנט אתה משתמש: דאב בושם אתה משתמש: SENSI
מסטיק שאתה בד"כ לועס: מנטה קפה אתה שותה: בזמן האחרון שונאת קפה ואיזה תה: תה ירוק עם נענע\ לואיזה ולימונית
משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו: חחח אין לי זמן לזה יומן יש לך לבצפר (אם יש): אני באוניברסיטה, ואין מחשב יש לך: הלפ טופ המדהים שלי מצלמה יש לך: לא אישית שלי, של כל הבית, מתכננת לקנות לי דיגיטלית פלאפון יש לך: של סלקום סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ: לפ טופ וחדר שינה חדש כרגע. עם מי אתה מדברת בתוכנות המסרים? nobody עם מי אתה מדבר בטלפון? כנ"ל מה אתה שומע? משינה- משהו קטן וטוב, בערוץ Y ביס... איזה חלונות פתוחים לך במחשב? עד משהו?? מה אתה עושה בהמשך היום? לא עניינכם
מה עשית לפני שענית על השאלון? יא נודניקים אי פעם... נהגת: ברור התנשקת: נופ טסת לחו"ל: לא ביזבזת את כל הכסף שלך: כן, על האוניברסיטה
עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה: לא טבעתי, אבל כן נשארת ער לילה שלם: יאפ עבדת במשהו והרווחת כסף: יאפ או/או. יס או הוט? יס מסנג'ר או אייסיקיו? מסנג'ר קיץ/אביב או חורף/סתיו? גם וגם שחור או לבן? כנ"ל, ותלוי למה מחשב או טלויזיה? תלוי במצב רוח ספה או כורסה? ספה ארנק או קופה? ארנק המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר? אני רוצה לטוס לאוסטרליה\ארה"ב!!!! אבל אוהבת את הבית שלי כמובן כסא מסתובב או כסא רגיל? רגיל כסא עם ידיות או בלי ידיות? עם בשר או חלב? בשר, ועד לא מזמן אמרתי חלב פסטה או סלט? סלט שניצל טופו או שניצל רגיל? רגיל אמריקה או אנגליה? נו הכשלתם אותי, אז שניהם ישראל או מקום אחר? כנ"ל!!! רוק או פופ? רוק פוסטרים או קירות חלקים? חלקים דיסקמן או mp3? mp3 לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב? במערכת, הסאונד הרבה יותר טוב סתם שאלות. יש לך איזשהו כינוי מיוחד? שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות? יש איזה שם, חחח לא חשוב, משהו בנינו
יש לך חבר/ה? חברות כן
חבר- עדיין לא
מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי? לטייל, לטוס, לצייר, לעצב, לקרוא, להכין תכשיטים, לסרוג כובעים, לשמוע מוסיקה, לראות סרטים, לדבר בטלפון\ לבלות עם חברים וחברות, לצאת לבתי קפה... להמשיך? יש לך חשבון פלאפון גבוה? לא מידי למה? ככה מה אתה מעדיף, שיחות או SMSים? שיחות אתה עושה גבות? כן אתה מוריד שיערות באיזשהו איזור אחר בגוף? כן אתה מרגיש יפה? כן למה? ככה אתה ביישן או פתוח? ממש תלוי אצלי, עם אנשים שקרובים אליי אני שיא הפתוחה, עם כאלו שפחות או שעדיין אני מכירה אותם זמן קצר- אני יותר ביישנית מה הצבע האהוב עליך? כחול מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי? מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה? עיניים כחולות, עד 7 ס"מ ולהגיע למשקל יעד שלי אתה מאושר? עדיין לא יכולה לומר שכן היית פעם מאוהב? לא כיף? ? שיחקת פעם בסימס 2? נופ אם לא, רוץ לקנות סתם מה אתה חושב על העם הבריטי? שיש להם אומנות מדהימה מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס? כבר לא רלוונטי בשבילי מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות? נגד ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים: ימנית אוכלכל/צמחוני/טבעוני: הכל, אבל שיהיה כשר למה? ככה ספר על יום מאושר בחייך/משהו אחד שגרם לך אושר: יש יום כזה מיוחד, מעדיפה לא לפרט כאן מאמין ב- אלוהים? כן רוחות? לא אוהבת להתעסק בזה, כנ"ל לשאלות הבאות חיים שלאחר המוות? גלגול נשמות? פיות? לא מלאכים? ערפדים? אהבה ממבט ראשון? מאד תלוי אהבה וירטואלית? לא אהבה בשלט רחוק? האא? שאלות קישוריות.- במסרים מסנג'ר: אימייל: אייסיקיו: תוכנת מסרים אחרת: נא להוסיף תמונה אם אתה לא מתבייש להראות את עצמך

liat tal

New member
שכחתי לענות על-

מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי? יותר ביטחון עצמי

אנייי...

שאלות כלליות: שם:נעמי בלומנטל גיל:23 גובה:179 צבע שיער:שחור צבע עיניים:ירוק מוצא:אשכנזי גאה דברים אהובים: להקה: זמר/ת:עברי לידר שחקן/ית:טום האנקס אוכל:לא תודה אני שבע... בגד:טי שירט וגינס סתם חפץ בחדר:הדגמים של המטוסים שלי דיסק:זה לא אותו דבר של עברי לידר סרט:שאלה כל כך טחונה בנאדם:אמנון חדר בבית:שלי מתי בפעם האחרונה... דיברת עם מישהו:דקה? שמעת מוזיקה:עכשיו נפגשת עם חברים:אתמול הלכת לחבר/ה:אתמול הסרט האחרון שראית:אממ איזה סרט ביס אבל לא זוכר שם הריח האחרון שהרחת:עכשיו מן הסתם? כל הזמן מריחים משהו הרעש האחרון ששמעת:איזה שאלות מפגרות הטעם האחרון שהרגשת:שעה הספר האחרון שקראת:ווואי לא זוכר המחשבה האחרונה שעברה לך בראש:מה נסגר?! אתם שואלים מתי או מה??אם זה מה אז המחשבה היתה וואי איזה שאלות מפגרות הבנאדם האחרון שחשבת עליו:אבא תושיט יד הכי קדימה שאתה יכול. במה אתה נוגע?מסך תושיט ידיים לצדדים, במה אתה נוגע בשתיהן?שולחן כתיבה ודלת קח את הדיסק שהכי קרוב אליך. של איזה דיסק הקופסה ואיזה דיסק נמצא בתוכה?דייגו טוררס קח את הפלאפון שלך, לאן היתה השיחה האחרונה ומי האחרון שהתקשר אליך?התקשרתי ליצקן ושניר התקשר אליי כדי לראות את הדלת שלך, לאן תסתכל?שמאלה קח את הספר שהכי קרוב אליך, איזה ספר זה?יסודות השיווק מה אתה לובש כרגע?גופייה ארוכה ומכנס ארוך דק מה אתה מתכנן לעשות כשתסיים את השאלון?לראות אם הגיבו לתמונות ששמתי בפורום "חובבי תעופה" name it השם של החבר/ה הכי טוב/ה:אבי השם של הבנאדם שאתה אוהב (אלא אם כן זה חסוי ):משה,זה אבא שלי, נעים מאד.. השם של הבנאדם שאתה הכי שונא:אין מישהו מוגדר, אני מסוגל לשנוא ל5 דקות את ההוא שנוסע לפניי כמו מטורף, אבל אני אשכח את זה,אז אין אחד שאני שונא... השם של החבר/ה הראשון/ה שהכרת:אייל השם של קרוב משפחה אהוב:אריאל השם של חבר-אינטרנט אחד:כאלה שלא נפגשתי בחיים? אהל השם של המורה השנוא/ה עליך:דר' ארז סיניבר השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו:אהוד אולמרט... איזה כאב ראש אלוהים... השם של חיית המחמד שלך (אם יש):אין איזה... שמפו ומרכך אתה משתמש:הרבל אסנס ופנטן, תלוי במצב רוח קרם לשיער אתה משתמש:משהו מאורוגוואי אבל הוא נגמר אז אני משתמש בקרליין דאודורנט אתה משתמש:אולד ספייס בושם אתה משתמש:JOOP,ROCHAS,212 מסטיק שאתה בד"כ לועס:לא כזה לועס אבל שלועס מנטה של מאסט קפה אתה שותה:לא שותה ואיזה תה:גם לא משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו:וואי שנים שלא שיחקתי יומן יש לך לבצפר (אם יש):יומן של הגיים בוייז מחשב יש לך:פנטיום 4 משהו מצלמה יש לך:סוני דיגיטלית פלאפון יש לך:נוקייה משהו וסמסונג משהו סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ:13 זוגות נעליים, וכן אני משתמש ב90% מהם... כרגע. עם מי אתה מדברת בתוכנות המסרים?אף אחד עם מי אתה מדבר בטלפון?אף אחד מה אתה שומע?גלגל"צ ושנייה מעבירים שיר.... הנה שמו פינק פלוייד... איזה חלונות פתוחים לך במחשב?רק אתם מה אתה עושה בהמשך היום?יש מצב לעבודה, עוד לא ידוע מה עשית לפני שענית על השאלון?הייתי בי-ם אי פעם... נהגת:כן התנשקת:כן טסת לחו"ל:כן ביזבזת את כל הכסף שלך:כן עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה:כן נשארת ער לילה שלם:כן עבדת במשהו והרווחת כסף:כן או/או. יס או הוט?יס מסנג'ר או אייסיקיו?מסנג'ר יותר נוח קיץ/אביב או חורף/סתיו?קיץ אביב שחור או לבן?שחור מחשב או טלויזיה?תלוי במצב רוח ספה או כורסה?זה לא אותו דבר?! ארנק או קופה?ארנק המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר?גרגע כסא מסתובב או כסא רגיל?מסתובב כסא עם ידיות או בלי ידיות?עם בשר או חלב?בשר פסטה או סלט?פסטה שניצל טופו או שניצל רגיל?רגיל אמריקה או אנגליה?אמריקה ברור ישראל או מקום אחר?בא לי על הפיליפינים עכשיו רוק או פופ?פופ לרוב פוסטרים או קירות חלקים?קירות חלקים צבועים בצבע יפה דיסקמן או mp3? mp3 לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב?מחשב סתם שאלות. יש לך איזשהו כינוי מיוחד? שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות?עמיקו יש לך חבר/ה?לא מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי?מוסיקה וחברים יש לך חשבון פלאפון גבוה?לא ממש למה?ככה מה אתה מעדיף, שיחות או SMSים?שיחות אתה עושה גבות?לא אתה מוריד שיערות באיזשהו איזור אחר בגוף?לא אתה מרגיש יפה?כן למה?ככה אתה ביישן או פתוח?אמממ שאלה טובה, אני מסוגל להיות פתוח עם בן אדם שלא ראיתי בחיים שלי אבל לבן אדם אחר אני ביישן... אני מוזר מה הצבע האהוב עליך?כחול מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי?פחות רגיש מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה?כלום אתה מאושר?אממ מאושר קומפלט לא, אבל אני חושב שאני במצב טוב מאוד טפו טפו טפו ולא רחוק מזה... היית פעם מאוהב?כן כיף?כן שיחקת פעם בסימס 2?לא אם לא, רוץ לקנות סתם מה אתה חושב על העם הבריטי?מרובע מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס?להתגייס מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות?עברה כבר לא? ותומך ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים:ימני אוכלכל/צמחוני/טבעוני:אוכלכל למה?כי זה טעים ספר על יום מאושר בחייך/משהו אחד שגרם לך אושר:חודש שעבר היו כמה ימים מאושרים מאוד,חבל שיש עליהם צל רע עכשיו... מאמין ב- אלוהים?בסוג של רוחות?לא חיים שלאחר המוות?לא גלגול נשמות?לא פיות?לא מלאכים?לא ערפדים?לא אהבה ממבט ראשון?לא אהבה וירטואלית?שאלה טובה ומתוסבכת אהבה בשלט רחוק? לא שאלות קישוריות. מסנג'ר:מי שרוצה יקבל במסרים אימייל:לא מעניין כזה אייסיקיו:תשאלו תוכנת מסרים אחרת:

דינדין22

New member
ממש ממש משעמם לי

ואני עייפה מידי בשביל לעשות כל דבר אחר אז...יאללה
אגב, מה שלומכם? הכל טוב? הפסקתי כבר לקרוא את הפורום...מקווה לחזור בעתיד.... אבל עד אז אני מקווה שכולם בריאים ושלמים ושהכל מצויין! בכל אופן, קבלו: שאלות כלליות:
שם:עדי
גובה:1.62
צבע שיער:כרגע? בהתליכים לחזור למקורי, שהוא חום כהה, אבל היום מישהו ברחוב צעק לי "היי ג'ינג'ית"
צבע עיניים:כחול
מוצא:עבו אותכם זה ארוך..במילה אחת: אשכנזיה דברים אהובים:
להקה:פעם היו... היום לא ממש אבל נגיד ש oasis,dream theather ומשינה
זמר/ת:אביב גפן, מירי מסיקה
שחקן/ית:ג'וני דאפ,בראד פיט, אנגלינה ג'ולי, רנה זלווגר מעולה
אוכל:שוקולד
בגד:חצאיות
סתם חפץ בחדר:המיטה שלי...
דיסק:דיסק צרוב שהכינו לי
סרט:ספרות זולה
בנאדם:המשפחה שלי
חדר בבית:את כל הבית שלי מתי בפעם האחרונה...
דיברת עם מישהו: לפני 10 דקות
שמעת מוזיקה:כרגע, james blunt-high
נפגשת עם חברים:לפני שעה ומשהו, הייתי עם חברות בקניון גבעתיים
הלכת לחבר/ה:לא זוכרת, נפגשים לרוב בחוץ
הסרט האחרון שראית:אתמול בלילה, איזה סרט להעביר את הזמן בYES
הריח האחרון שהרחת:אותי?
הרעש האחרון ששמעת:ג'וני מיילל
הטעם האחרון שהרגשת:מיני פסקזמן
הספר האחרון שקראת:"מלך החומוס ומלכת האמבטיה"
המחשבה האחרונה שעברה לך בראש:מתי אני עובדת מחר?
הבנאדם האחרון שחשבת עליו:אמא שלי
תושיט יד הכי קדימה שאתה יכול. במה אתה נוגע?במסך כאילו דהה
תושיט ידיים לצדדים, במה אתה נוגע בשתיהן?שמאל
שולחן כתיבה, ימין
באויר
קח את הדיסק שהכי קרוב אליך. של איזה דיסק הקופסה ואיזה דיסק נמצא בתוכה? photo צשהו- איזו תוכנה שבחיים לא נגעי בה, הדיסק עדיין מנוליין אפילו
קח את הפלאפון שלך, לאן היתה השיחה האחרונה ומי האחרון שהתקשר אליך? התקשרתי לאמא, אופיר התקשר אליי
כדי לראות את הדלת שלך, לאן תסתכל? הרבה הרבה ימינה
קח את הספר שהכי קרוב אליך, איזה ספר זה? "לטרון" של רם אורן
מה אתה לובש כרגע? מכנס טרנינג שחור עם מס' מאחורה בלבן (דווקא גזרה יפה) חולצה ארוכה בורדו
מה אתה מתכנן לעשות כשתסיים את השאלון? לשים לק, לתכנן מה עושים היום בערב name it
השם של החבר/ה הכי טוב/ה: לי
השם של הבנאדם שאתה אוהב (אלא אם כן זה חסוי ):אופיר
השם של הבנאדם שאתה הכי שונא: לא שונאת
השם של החבר/ה הראשון/ה שהכרת: מירב
השם של קרוב משפחה אהוב: עלמה
השם של חבר-אינטרנט אחד: אין לי
השם של המורה השנוא/ה עליך: לא זוכרת
השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו: אני הכימרחמת על האנשים שאין להם מה לאכול ובמה להאכיל א הילדים שלהם, את השמות שלהם אני לא יודעת.לשמחתי.
השם של חיית המחמד שלך (אם יש):ג'וני איזה...
שמפו ומרכך אתה משתמש: כל המן מחליפה, עכשיו פנטן פרו וי
קרם לשיער אתה משתמש:מממ...שניה אני אבדוק.."נטורל פורמולה, להחליק ברגע"-בקבוק ירוק
דאודורנט אתה משתמש:speed stick gel 24/7 של בנים + ספריי של פנינה רוזנבלום
בושם אתה משתמש:משתנה, אבל בחודשיים האחרונים אני על ckb
מסטיק שאתה בד"כ לועס:מאסט מנטה
קפה אתה שותה: קפה נמס עלית
ואיזה תה:ויסוצקי רגלי ולפעמים לימונית לואיזה
משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו: אין כזה... פעם הייתי מכורה לthemepark
יומן יש לך לבצפר (אם יש):-
מחשב יש לך:אין לי מושג מה הדגם
מצלמה יש לך:אין לי פרטית שלי
פלאפון יש לך:lg820
סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ:יומולדת עוד מעט:)) כרגע
עם מי אתה מדברת בתוכנות המסרים?אפחד
עם מי אתה מדבר בטלפון? אפחד
מה אתה שומע?עכשיו כלום
איזה חלונות פתוחים לך במחשב?רק זה..
מה אתה עושה בהמשך היום? לא יודעת, בא לי לצאת. יש רעיונות?
מה עשית לפני שענית על השאלון? דיברתי עם אמא שלי אי פעם...
נהגת: ברור
התנשקת: יאפ
טסת לחו"ל: כן
ביזבזת את כל הכסף שלך:לא
עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה: כן
נשארת ער לילה שלם:כן
עבדת במשהו והרווחת כסף:צריך לחיות, לא? או/או
יס או הוט? יס!
מסנג'ר או אייסיקיו? אייסי
קיץ/אביב או חורף/סתיו? קיץץץץ
שחור או לבן? לבן
מחשב או טלויזיה? מחשב לרוב
ספה או כורסה? מה ההבדל?
ארנק או קופה? חחחחח מה? קופה של חזיר..
המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר? אחר... רצויי איפשהו בצפון ליד מלא ירוק
כסא מסתובב או כסא רגיל? מסתובב
כסא עם ידיות או בלי ידיות? בעבודה עם, בבית בלי
בשר או חלב? תלויי מתי
פסטה או סלט?פסטה
שניצל טופו או שניצל רגיל?שניצל רגיל
אמריקה או אנגליה?אמריקה
ישראל או מקום אחר?ישראל
רוק או פופ? תלויי במצברוח
פוסטרים או קירות חלקים? לא זה ולא זה, מקושטים במלאכים מגבס:)
דיסקמן או mp3? לא זה ולא

דינדין22

New member
המשך..

כסא מסתובב או כסא רגיל? מסתובב
כסא עם ידיות או בלי ידיות? בעבודה עם, בבית בלי
בשר או חלב? תלויי מתי
פסטה או סלט?פסטה
שניצל טופו או שניצל רגיל?שניצל רגיל
אמריקה או אנגליה?אמריקה
ישראל או מקום אחר?ישראל
רוק או פופ? תלויי במצברוח
פוסטרים או קירות חלקים? לא זה ולא זה, מקושטים במלאכים מגבס:)
דיסקמן או mp3? לא זה ולא זה
לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב? מחשב סתם שאלות
יש לך איזשהו כינוי מיוחד? שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות?כן, דידו'ש, ממי, נשמה שלי, דידי וכו'
יש לך חבר/ה? כן!!
מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי? לישון, להיות בבית עם מי שאני אוהב, ללכת לפאב/בית קפה, לראות סרטים (לפעמים בבית לפעמים בקולנוע) לרקוד, לרוץ
יש לך חשבון פלאפון גבוה? נההה.....
למה? כי פלאפון מממנים לי אותו (thanks god)
מה אתה מעדיף, שיחות או SMSים? שיחות, ורצויי פנים מול פנים
אתה עושה גבות? כן, זו האובססיה שלי
אתה מוריד שיערות באיזשהו איזור אחר בגוף?
אתה מרגיש יפה? כרגע כן
למה? כי התלבשתי יפה היום, והשיער התסדר טוב היום
אתה ביישן או פתוח?תלויי באיזו סביבה של אנשים, אבל ברמת העיקרון אם זה ליד אנשים שאני לא מכירה אני לא אהיה מהמתבלטים, להפך- אני מתבייש ולוקח זמן לישבור איתי את הקרח
מה הצבע האהוב עליך? ורוד
מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי? לא לפחד להיקשר לאנשים, להיות פחות רגישה שצריך, פחות עקשנית, יותר סבלנית...
מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה? את השפתיים
אתה מאושר? כן
היית פעם מאוהב?כן
כיף? מאוד
שיחקת פעם בסימס 2? כן, לימדתי את בת דודה שלי הקטנה
אם לא, רוץ לקנות סתם -אההה
מה אתה חושב על העם הבריטי? תמיד גורם לי אסוציאציה של כוס תה:))
מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס? להתגייס! חוויה ענקית!
מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות? היה טוב וטוב שהיה
ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים:שמאלית
אוכלכל/צמחוני/טבעוני:חחח "אוכלכל"- האמת היא שאני אוכלת הכל חוץ מירקות ופירות אבל לא הגדרתם את זה
למה? לא אוהבת ירקות ופירות
ספר על יום מאושר בחייך/משהו אחד שגרם לך אושר: לא בפורום הזה... מאמין ב-
אלוהים?לא
רוחות?לא
חיים שלאחר המוות?לא
גלגול נשמות?לא
פיות?הייתי רצה להאמין כי זה יכול להיות מדהים, אבל זה לא מציאותי...
מלאכים? כנ"ל
ערפדים?לא
אהבה ממבט ראשון?כן
אהבה וירטואלית?לא לטווח ארוך
אהבה בשלט רחוק?לא שאלות קישוריות
מסנג'ר:NOP
אימייל:[email protected]
אייסיקיו:40700054
תוכנת מסרים אחרת: NOP

למעלה