שאלון שבועי

ליסאן

New member
../images/Emo41.gifשאלון שבועי ../images/Emo41.gif

סרט השבוע: ספר השבוע: שיר השבוע: אנימת השבוע: המלצת השבוע: מה ביאס אותי השבוע: מה עשה לי את השבוע: ציטוט השבוע: תמונת השבוע---> שבת שלום לכולם ושבוע טוב

lgmtk

New member
סוף סוף אני ראשון D:

סרט השבוע: מסתבר שבקניון הזהב בימי חמישי בשעה 10 יש סרטים חינם לחיילים, אז הלכנו כל הגף לראות - "אינדיאנה ג'ונס וממלכת גולגלות הבדולח". תכלס? סרט מיותר ומגוחך, אבל זה עדיף על הבסיס :) ספר השבוע: סיימתי אוטורי 4 D: איזה אושר איזה שמחה ^_^ התחלתי קורות הציפור המכנית...סטייה XD שיר השבוע: יצא החדש של HAGGARD - TALES OF ITHIRIA! ברור שמיד הזמנתי ^_^ אנימת השבוע: התחלתי טריגאן, זה ממש טוב D: כרגיל גאנדם, וטורהדורה משתפר :) כמובן שקאנאגי. המלצת השבוע: שחקו בTHE WITCHER! זה אחלה משחק~! מה ביאס אותי השבוע: :X מה עשה לי את השבוע: סופש, ברור. ציטוט השבוע: "I love to play games...theyre better than real life..." תמונת השבוע---> והתמונה שהבטחתי לעידן! הסיפור שמאחוריה? אבא שלי הלך לאיזה סופר בחו"ל ומצא את הבירה הזו, אז הוא צילם אותה. זה תמונה אותנטית, זה מה שאשכרה היה כתוב על הבירה שכמובן, יוצרה בגרמניה.

Guid

New member
וואי, אני לא מצליח לקרוא... XDD

פלאפון מעצבן... אתה תיאלץ לשלוח לי את זה במסנ`.. /tapuzforum/images/emo6.gif בתקוה שאני אתחבר השנה... XD

lgmtk

New member
לא, לא יצא לי חח...כמו שלא יצא לי לראות

קאובוי ביבופ :) אבל אנימות לא חסר לי תאמין לי, במיוחד עכשיו עם המחשב החדש. זה משחק בנזונה, אבל אם אתה לא אוהב עומק את הסגנון אז ברור שלא תאהב. מבחינתי המשחק הזה מתעלה על הציפיות שלי בכל רמה.

אני אוהב הכל!

פשוט לא אהבתי את הגיימפליי... אבל הגראפיקה מטורפת...והג'נג'ית בהתחלה גם

lgmtk

New member
טריס ../images/Emo99.gif אחי אם אני אראה קוספליי שלה אני

אסגוד לו...לקוספליירית ::))) והגראפיקה כן ממש יפה.

A K I R A

New member
??? תשאיר את כל שאר האנימות בצד ותראה

קואובוי ביבופ!! זאת ה-אנימה ואתה תאהב אותה ~! =]]

lgmtk

New member
בהזדמנות. טוב שאין לי רשימה של 7

סדרות לפחות, ארבעה סרטים ואיזה 6 משחקים...מה גם שאני צריך להשיג קאובוי איכשהו.

Sakura Kinomoto

New member
D:~

סרט השבוע:פאק~אני זוכרת שראיתי אחד@.@~ ספר השבוע:קולולולולו~>_> שיר השבוע:are you gonna go my way~Lenny kravitz~ אנימת השבוע:אהמ>_< המלצת השבוע:תעשו שטויותD:~!! מה ביאס אותי השבוע:שלא ברור מה הולך עם הצבא>_<ועבודה קצת מעייפת@.@~ מה עשה לי את השבוע:חברים חברות ופאביםD:~! ציטוט השבוע:אעה נראה לי שאני אוסיף אח"כ~>_< תמונת השבוע--->

Kawaii Me

New member
../images/Emo204.gifשנייה חעחעחעח D:

סרט השבוע: אינויאשה: הסרט *______* לא יודעת איזה מהם, אבל זה זה עם השד היוגה..זה סרט ממש ממש חמוד. התגעגעתי. ספר השבוע: חחח אני תקועה באוטורי 2..לא יצא לי להמשיך בקושי הייתי בביתתת>< שיר השבוע: bana- half pain אנימת השבוע: vampire knight guilty 08 אומפג..בחיים לא חשבתי שאני אוהב דברים כאלה..אבל מסתבר שאני לגמרי מרותקת למסך ^^ המלצתי לשבוע: אם אתם קרובים ללבנון, בקרו בראש הנקרה.
מקום רומנטי ויפה. מה ביאס אותי השבוע: כלום אשכרה...O_O מה עשה לי את השבוע: ממממממממ צפון, נקרות, חבר, חופשה, יריד המותגים, בן דוד אחד :) ציטוט השבוע: "פאק...יש פה שמיכה!!!" O_O [אחרי לילה שבו רעדנו מקור עם פיקה..] תמונת השבוע: אהובים לנצח
אפשר להצטרף ונהיה שלישייה? T_T

harar8

New member
אוקיי אני

סרט השבוע: הארי פוטר ומסדר עוף החול. ספר השבוע: אין. שיר השבוע: אמממ... כמה שירים של דרגון בול זי
אנימת השבוע: אוקיי, אחרי כמה שנים שחשבתי ששחכתי מזה ואפילו התעלמתי מזה, פתאום אני מגלה שזה אף פעם לא נשכח ממני( כנראה ש אף פעם לא שוכחים את האהבה הראשונה לאנימה), ואנימת השבוע שלי להפעם היא דרגון בול זי
המלצת השבוע: טיולי אופניים
מה ביאס אותי השבוע: אין מה עשה לי את השבוע: כלום ציטוט השבוע:אין לי -_-; תמונת השבוע: ^_^

Kawaii Me

New member
../images/Emo204.gifהארי פוטר D:

אבל הסרט ממש מעפן. >.> יו אני זוכרת אותך ממש מזמן מקומונת אינויאשה שהייתה XD בת כמה את היום?

Kawaii Me

New member
../images/Emo204.gifמזל שיש מישהו שיתייחס לתגובה^^"

כן כן אני עצלנית

למעלה