שאלוןן

בכריתוש

New member
../images/Emo41.gifשאלוןן ../images/Emo98.gif

יאללה חבר'ה להתעורר
כללי: *שם: *זכר/נקבה: *גיל: *גובה: *משקל: *מידת נעליים: כמה סוכר בקפה/תה? * מהי הספרה האחרונה בפלאפון שלכם? * מהו מספר המזל שלכם? * כמה חברים טובים יש לכם? מוזיקה: * מה סגנון המוזיקה האהוב עליך? * מי הזמר המועדף עליך? * מי הזמרת המועדפת עליך? * מי הלהקה המועדפת עליך? * מה השיר המועדף עליך בתקופה האחרונה? * מה השיר המועדף עליך בכלל? * איזה סגנון מוזיקה אתה לא סובל? * כמה דיסקים (מקוריים) יש לך? * כמה דיסקים (צרובים) יש לך? זה או זה: * סופגניה או לביבה? * ספגטי או מקרוני? * גלידה או ארטיק? * מגנום או מגנום לבן? * תותים או דובדבנים? * עוגת שוקולד או עוגת גבינה? * בשר או עוף? * עוגיות שוקולד או עוגיות חמאה? * אורז או פתיתים? * מלווח או ג'חנון? * חמאה או גבינה? * סלט ירקות או סלט פירות? * מסטיק או סוכריה על מקל? * רוק או פופ? * רוק כבד או רוק רגיל? * מוסיקה לטינית או מוסיקה ישראלית? * המומינים או דרדסים? * טלנבלות או מדע בדיוני? * בידור או דרמה? * אמטיוי או וי אייג' ואן? * הוט או יס? * האלופה או השיר שלנו? האם אי פעם: * שברת פעם שן? * עשית טיפול שיניים? * הקאת במקום ציבורי? * שינית בכוונה מילים מסויימות מהלקסיקון העיברי? * היה לך מורה שהיה/הייתה מושפע/ת מלובה בצורה שהיא? * עוררת מהומה בבי"הס כמחאה על משהו?(אם כן, ספר) * יצא לך להתמכר לספרי הארי פוטר? * חיכית למשהו קרוב לשנה (אם כן, למה?) * עישנם סגריות מלחץ חברתי והתחרטתם? * טעמת קליק XL? אם כן,מהו המועדף עלייך? * פגשת אי פעם את מתי אטלס? * יצא שהעלו אותך בדרגה במשהו ופתאום באיזה יום החליטו להוריד אותך חזרה? * היה לך אי פעם סיוט בגלל צופית גרנט? * קרה שהקרבת את כל כולך כדי להציל מישהו? (גם בע"ח) * רבת פעם עם מישהו וכשחשבת על זה זה נשמע לך כמו סתם קטנוניות מצדך? * רצית שיהיה לך זנב? * ראית סרט כחול? * הכנסת למישהו שפיץ של מיטריה בעין? * בלעת כפתור? * תיקנת מורה על שגיאה? * נתקעת במגלשה? * שנאת שם מסוים בגלל מישהו? * התאהב פעם במורה? * באבא\\אמא של חבר\\ה? * בדמות מספר\\סרט? * במישהו מאותו מין? * חווית אהבה חד צדדית? וסתם: * יש מוצר שאהבת במיוחד והפסיקו לייצר/למכור בארץ? * יש חנות מיוחדת שאתם יכולים לבלות בה שעות? * ואחת אהובה שפשטה רגל? *באיזה פורומים אתם גולשים? *מי החברים הכי טובים שלכם בפורום הזה? * צבע שיש לכם סלידה ממנו: * יש לך חיית מחמד? *דובר עוד שפה? (חוץ מעברית ואנגלית) * הורים גרושים? * יש לך חפץ שאתה קשור אליו באופן מיוחד? * פחדים? (חושך, במה, וכ'ו...) * מרגיש רע כשמרכל על אחרים? * חוטיני זה סקסי? כן\\לא * מה סקסי בעיניך? * איזה סוג מנגינה סקסית לדעתך? * מה הכי מדליק אתכם אצל המין השני? * זכית בהגרלה כלשהי? * שומע עכשו מוסיקה? * היום שצריך למחוק מהשבוע- * אוכל ארוחת בוקר בקביעות? * האם נמאס לך מהמסגרת הקיימת שלך ? עכשיו: * צריך לשירותים? * מלטף חיה? * חושב על מטלות שאתה צריך לעשות? * תוהה על קנקנו של כותב שאלון זה? * על מי אתה חושב עכשו? * מה אתה חושב על אותו אדם? * האם אתה עונה על השאלון הזה כדי להתחמק ממשהו שאתה אמור לעשות?

idanoosh17

New member
אין משהו יותר טוב לעשות בארבע לפנות בוקר...

אם כמה שזה ארוך זה שווה....היה פה כמה שאלות מצחיקות ונסטלגיות..... תודה...! כללי: *שם:עידן *זכר/נקבה:זכר *גיל:20 *גובה:1.72 *משקל:80 *מידת נעליים:43 כמה סוכר בקפה/תה?2 * מהי הספרה האחרונה בפלאפון שלכם? 9 * מהו מספר המזל שלכם?אין לי מזל...! * כמה חברים טובים יש לכם?טובים טובים? 3 מוזיקה: * מה סגנון המוזיקה האהוב עליך? ישראלי * מי הזמר המועדף עליך?הראל סקעת * מי הזמרת המועדפת עליך?קרן פלס * מי הלהקה המועדפת עליך? כוורת! * מה השיר המועדף עליך בתקופה האחרונה? איש השקיות (אני לא מפסיק לשמוע אותו...חח) * מה השיר המועדף עליך בכלל?ככלות הכל והתמונה, ילדות נשכחת * איזה סגנון מוזיקה אתה לא סובל?מזרחית כבדה * כמה דיסקים (מקוריים) יש לך?אין..... הכל בMP4 * כמה דיסקים (צרובים) יש לך? כנ"ל זה או זה: * סופגניה או לביבה?סופגניה * ספגטי או מקרוני?אותו דבר לא? * גלידה או ארטיק?גלידב * מגנום או מגנום לבן?לבן * תותים או דובדבנים?תותים * עוגת שוקולד או עוגת גבינה?שוקולד * בשר או עוף? שאלה קשה.......בבסיס לא זה ולא זה! * עוגיות שוקולד או עוגיות חמאה?חמאה * אורז או פתיתים?פתיתים * מלווח או ג'חנון?גחנון (עם הרבה רסק) * חמאה או גבינה?גבינה * סלט ירקות או סלט פירות?פירות בגדול * מסטיק או סוכריה על מקל?מסטיק * רוק או פופ?פופ * רוק כבד או רוק רגיל?רגיל * מוסיקה לטינית או מוסיקה ישראלית? י ש ר א ל י ת * המומינים או דרדסים?דרדסים * טלנבלות או מדע בדיוני?ולנובלות (כאילו לא ויוה... יותר בכיוון של השיר שלנו כזה...) * בידור או דרמה?בידור * אמטיוי או וי אייג' ואן?גלגלצ * הוט או יס?יס * האלופה או השיר שלנו?חחח התשובה למעלה מסגירה אותי....OUR SONG האם אי פעם: * שברת פעם שן? כן.... * עשית טיפול שיניים? השלימו לי את השן אז כן... * הקאת במקום ציבורי?כן * שינית בכוונה מילים מסויימות מהלקסיקון העיברי?אמממ נניח ביסקוויט לביסקוט הולך? * היה לך מורה שהיה/הייתה מושפע/ת מלובה בצורה שהיא?-???...... * עוררת מהומה בבי"הס כמחאה על משהו?(אם כן, ספר)כן! מורה שפוטר בגלל שהיה אחראי על מועצת התלמידים והלך עם התלמידים נגד המנהלת.....עשינו הפגנות אבל היום שמעתי שהוא סגן מנהל באיזה סניף של אנקורי או משו. * יצא לך להתמכר לספרי הארי פוטר?לא...התחלתי את הראשון ונשברתי משיעמום ב20 עמודים הראשונים * חיכית למשהו קרוב לשנה (אם כן, למה?)לידה של אחותי וזה קרה אתמול! * עישנם סגריות מלחץ חברתי והתחרטתם?מעולם לא לקחתי אפילו שאכטה למרות שרוב החברה שלי מעשנים! * טעמת קליק XL?בבודאי! אם כן,מהו המועדף עלייך?הכל!! סתם לא זוכר פשוט היה טעים לא עשיתי על זה עבודת מחקר! * פגשת אי פעם את מתי אטלס? זה ההוא מלחיי האהבה? אם כן אז לא.... * יצא שהעלו אותך בדרגה במשהו ופתאום באיזה יום החליטו להוריד אותך חזרה?אממ קיבלתי רב"ט...אולי יום אחד יורידו אותי?... * היה לך אי פעם סיוט בגלל צופית גרנט?חחחחחחחחחחחחחחחחח לא..... * קרה שהקרבת את כל כולך כדי להציל מישהו? (גם בע"ח)עוד לא. * רבת פעם עם מישהו וכשחשבת על זה זה נשמע לך כמו סתם קטנוניות מצדך? קורה.... * רצית שיהיה לך זנב? חחח החברים שלי צוחקים עליי שהניתוח שעשיתי עכשיו (זה ליד עצם הזנב) זה זנב שצמח לי חחח....... * הכנסת למישהו שפיץ של מיטריה בעין?חחח קורה לכל אחד * בלעת כפתור?לא * תיקנת מורה על שגיאה?כן. מה הם לא בני אדם...אז הם קצת שונות עם עיינים בגב אבל הם בני אדם! יכולים לטעות * נתקעת במגלשה?חח בימית 200 יש מגלשה כזאת עגולה וסגורה אבל לא תלולה.... אז זה לא כיף!!!
* שנאת שם מסוים בגלל מישהו?לא. * התאהב פעם במורה?כמו כולם
* באבא\\אמא של חבר\\ה?לא!!! * בדמות מספר\\סרט?כן * במישהו מאותו מין?לא..... * חווית אהבה חד צדדית?כן וסתם: * יש מוצר שאהבת במיוחד והפסיקו לייצר/למכור בארץ?לא שזכור לי * יש חנות מיוחדת שאתם יכולים לבלות בה שעות? כן קוראים לה גאדג'ט שופ וזה חנות מלאה גאדג'טים זה האתר שלה- תהנו כמוניחחח יש לי בבית חצי אתר.... * ואחת אהובה שפשטה רגל?דנקן דונאטס שסגרו בישראל *באיזה פורומים אתם גולשים?פה הישרדות, ובקומונות * צבע שיש לכם סלידה ממנו:סגול...אני פשוט לא רואה אותו...אני עיוור צבעים..! * יש לך חיית מחמד?כן יש לי תוקים ותרנגולת! את התרנגול החזרנו כשהוא התחיל להרעיש לכל השכונה ב5 בבוקר! *דובר עוד שפה? (חוץ מעברית ואנגלית)לא * הורים גרושים?כן * יש לך חפץ שאתה קשור אליו באופן מיוחד?אני קשור לכל מה ששלי! * פחדים? (חושך, במה, וכ'ו...)פחד ממות ומבמה. * מרגיש רע כשמרכל על אחרים?כן זה לא נעים * חוטיני זה סקסי? כן\\לא - כן תלוי על מי... * זכית בהגרלה כלשהי?כןן!!! פעם היה תחרות בגיא פינס לכרטיסים של המורדים במושביי VIP וזכיתי! * שומע עכשו מוסיקה?לא * היום שצריך למחוק מהשבוע-ראשון...זה באסה אחרי שבת כייפית לחזור לבסיס * אוכל ארוחת בוקר בקביעות?לא! בדר"כ לא אוכל בוקר. * האם נמאס לך מהמסגרת הקיימת שלך ? מת להשתחרר ועברתי רק חצי שירות (נשאר עוד שנה וחצי) עכשיו: * צריך לשירותים?לא * מלטף חיה?לא * חושב על מטלות שאתה צריך לעשות?לא * תוהה על קנקנו של כותב שאלון זה?זה ארוווווווווווווך * על מי אתה חושב עכשו?על כל חברי הפורום * מה אתה חושב על אותו אדם?שאיך לעזאזל יהיה להם כוח וזמן למלא את השאלון הזה * האם אתה עונה על השאלון הזה כדי להתחמק ממשהו שאתה אמור לעשות?מה כבר יש לעשות ב4 בבוקר?! ואו זה היה ארוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווך

חח נכון שאיש השקיות ממכר?

אני חושבת שצריך לפתוח קומונה לעמית פרידמן... והזכרתי לי סיפור של המורה שלי לפסיכולוגיה על עיוורון צבעים..

אני שונאת שאלונים ששואלים אותך מה צבע

הריאות שלך וכו, אבל שיהיה.. כללי: *שם: יעל *זכר/נקבה:פעם אחרונה שבדקתי ,נקבה *גיל:16 *גובה:168 *משקל:לא שואלים אישה שאלות כאלה! *מידת נעליים:41 כמה סוכר בקפה/תה? איכס אני לא שותה לא תה ולא קפה * מהי הספרה האחרונה בפלאפון שלכם? 5 * מהו מספר המזל שלכם? 8 * כמה חברים טובים יש לכם? אממ 3 מוזיקה: * מה סגנון המוזיקה האהוב עליך? בעיקר רוק או כל מה שהוא לא דיכאון.. * מי הזמר המועדף עליך?עמית פרידמן
* מי הזמרת המועדפת עליך?יש כל כך הרבה! * מי הלהקה המועדפת עליך? "להקת הלילה" חח סתם.. אממ שבק"ס ו"התקווה 6" * מה השיר המועדף עליך בתקופה האחרונה? "איש השקיות" * מה השיר המועדף עליך בכלל?"איש השקיות" וכל השירים מהסרט "שיקאגו" והשיר "כמו צמח בר" * איזה סגנון מוזיקה אתה לא סובל?דיכאון! * כמה דיסקים (מקוריים) יש לך? 8 * כמה דיסקים (צרובים) יש לך? 1 זה או זה: * סופגניה או לביבה?גם וגם * ספגטי או מקרוני?ספגטי הכי כייף לשאוב * גלידה או ארטיק?גלידה * מגנום או מגנום לבן?מגנום לבן * תותים או דובדבנים? דובדבנים * עוגת שוקולד או עוגת גבינה?עוגת גבינה * בשר או עוף?עוף * עוגיות שוקולד או עוגיות חמאה?חמאה * אורז או פתיתים? פתיתים * מלווח או ג'חנון?ג'חנון (אני חייבת לאמץ לי תימני) * חמאה או גבינה?גבינה * סלט ירקות או סלט פירות?סלט ירקות * מסטיק או סוכריה על מקל?סוכריה על מקל * רוק או פופ?רוק * רוק כבד או רוק רגיל?רגיל * מוסיקה לטינית או מוסיקה ישראלית?ישראלית! * המומינים או דרדסים? המומינים * טלנבלות או מדע בדיוני?לא יודעת... * בידור או דרמה?בידור * אמטיוי או וי אייג' ואן?-?? * הוט או יס?הוט בגדול אבל הייתי שמה יס רק כדי לראות את פעם בחיים * האלופה או השיר שלנו? שניייהם מפגרות אבל באלופה יש את אחות של גורי... האם אי פעם: * שברת פעם שן? יאפ * עשית טיפול שיניים? לצערי הרב כן
* הקאת במקום ציבורי? כן
* שינית בכוונה מילים מסויימות מהלקסיקון העיברי? יאפ
* היה לך מורה שהיה/הייתה מושפע/ת מלובה בצורה שהיא? לא! * עוררת מהומה בבי"הס כמחאה על משהו?(אם כן, ספר) לא שזכור לי * יצא לך להתמכר לספרי הארי פוטר?לגמרי,כן! * חיכית למשהו קרוב לשנה (אם כן, למה?)חיכיתי לחבר זה נחשב? * עישנם סגריות מלחץ חברתי והתחרטתם? לא! איכס בחיים לא לקחתי שאכתה ולא עישנתי לא מרצוני החופשי ולא בכפייה * טעמת קליק XL? יאפ אם כן,מהו המועדף עלייך?לא זוכרת * פגשת אי פעם את מתי אטלס? את מי? * יצא שהעלו אותך בדרגה במשהו ופתאום באיזה יום החליטו להוריד אותך חזרה?לא אני לא בצופים ומעולם לא הייתי * היה לך אי פעם סיוט בגלל צופית גרנט?חח לא * קרה שהקרבת את כל כולך כדי להציל מישהו? (גם בע"ח) יאפ * רבת פעם עם מישהו וכשחשבת על זה זה נשמע לך כמו סתם קטנוניות מצדך? יאפ * רצית שיהיה לך זנב?כן * ראית סרט כחול?בשוגג לשנייה זה נחשב? * הכנסת למישהו שפיץ של מיטריה בעין?אווץ מה אני סדיסטית * בלעת כפתור?יאפ וגם ענב מפלסטיק * תיקנת מורה על שגיאה? כן אבל בסוץ אני זו שטעיתי וזה היה מביך.. * נתקעת במגלשה? כן * שנאת שם מסוים בגלל מישהו?כן * התאהב פעם במורה?עד עכשיו היו לי רק מורות בנות והמורים הבנים השנה ממש מכוערים. * באבא\\אמא של חבר\\ה?ל-א! * בדמות מספר\\סרט?כן * במישהו מאותו מין?לא * חווית אהבה חד צדדית?אני חווה אותה עכשיו וזה ממש ממש מתסכל וסתם: * יש מוצר שאהבת במיוחד והפסיקו לייצר/למכור בארץ? כן ביסלי קטשופ * יש חנות מיוחדת שאתם יכולים לבלות בה שעות? כן בחנות פאזלים * ואחת אהובה שפשטה רגל? לא.. *באיזה פורומים אתם גולשים?פה ובפורום הלילה של שליין *מי החברים הכי טובים שלכם בפורום הזה? אממ עדי (למרות שלא יצא לי לדבר איתה מלא מלא אז סליחה עדי לא היה לי זמן) * צבע שיש לכם סלידה ממנו: ירוק קיא, ובכלל אני שונאת את כל התיאורים שיש לצבעים ירוק דשא כחול שמיים צהוב חלמון מה נסגר?!? * יש לך חיית מחמד?כן,5 חתולים 4 שורקנים 3 כלבים 2 אחים ואחד אלוהנו *דובר עוד שפה? (חוץ מעברית ואנגלית) יאפ צרפתית * הורים גרושים? עדיין לא.. אבל מי יודע.. * יש לך חפץ שאתה קשור אליו באופן מיוחד?כן * פחדים? (חושך, במה, וכ'ו...)קלסטרופוביה.. אני עולה לפעמים עד קומה 11 במדרגות * מרגיש רע כשמרכל על אחרים? תלוי על מי ובאיזה נסיבות * חוטיני זה סקסי? כן\\לא יודעת אני לא גבר.. אבל זה בעיקר לא נוח.. * מה סקסי בעיניך? בנים עם שיער ארוך! (עמית למשל) * איזה סוג מנגינה סקסית לדעתך?לא יודעת * מה הכי מדליק אתכם אצל המין השני? שיער ארוך..
* זכית בהגרלה כלשהי?כן * שומע עכשו מוסיקה?כן * היום שצריך למחוק מהשבוע-אף אחד מושלם ככה * אוכל ארוחת בוקר בקביעות? לא * האם נמאס לך מהמסגרת הקיימת שלך ? צריך שנוי מדי פעם עכשיו: * צריך לשירותים?לא * מלטף חיה?כן * חושב על מטלות שאתה צריך לעשות?כן * תוהה על קנקנו של כותב שאלון זה?כן * על מי אתה חושב עכשו?עמית * מה אתה חושב על אותו אדם?מענייין מה הוא עושה עכשיו * האם אתה עונה על השאלון הזה כדי להתחמק ממשהו שאתה אמור לעשות?כן.. אני מ4 אומר עוד רבע שעה אני אסדר את החדר ותראו כבר מה השעה.. שבוע טוב לכולם

נעה 124

New member
../images/Emo113.gifרגליי טובעות בחול, גרגר נופל ועוד אחד

כללי: *שם: נעה *זכר/נקבה:
*משקל: כן, בטח.. *מידת נעליים: משהו עצום.. סביבות ה-41.. כמה סוכר בקפה/תה? 2 * מהי הספרה האחרונה בפלאפון שלכם? 4 * מהו מספר המזל שלכם? 4 * כמה חברים טובים יש לכם? ממש טובים? הממ.. נגיד 3 שאני מספרת להן ממש ממש הכול.. מוזיקה: * מה סגנון המוזיקה האהוב עליך? פופ, רוק * מי הזמר המועדף עליך? יוני בלוך בעיקר, מקום שני מיקה * מי הזמרת המועדפת עליך? קרן פלס ואחריה אבריל לאבין * מי הלהקה המועדפת עליך? אין ממש.. * מה השיר המועדף עליך בתקופה האחרונה? אני בתקופה של won't go home without you של מארון 5 ועורי עור של אביב גפן * מה השיר המועדף עליך בכלל? אין כזה * איזה סגנון מוזיקה אתה לא סובל? מזרחית, מטאל, דיכאון * כמה דיסקים (מקוריים) יש לך? 26 שאני יודעת על קייומם, בטח יש עוד.. * כמה דיסקים (צרובים) יש לך? 7 שאני זוכרת זה או זה: * סופגניה או לביבה? סופגניה כמובן! * ספגטי או מקרוני? אז זהו, שאני אף פעם לא ממש ידעתי מה ההבדל.. * גלידה או ארטיק? גלידה * מגנום או מגנום לבן? מגנום * תותים או דובדבנים? תותים * עוגת שוקולד או עוגת גבינה? תלוי מתי.. בד"כ שוקולד * בשר או עוף? צמחונית * עוגיות שוקולד או עוגיות חמאה? שוקולד * אורז או פתיתים? פתיתים * מלווח או ג'חנון? וואו, כמה זמן לא אכלתי את שניהם.. אף אחד * חמאה או גבינה? די שונאת את שניהם.. * סלט ירקות או סלט פירות? פירות * מסטיק או סוכריה על מקל? מסטיק * רוק או פופ?פופ..למרות שזה די קשה * רוק כבד או רוק רגיל? רגיל * מוסיקה לטינית או מוסיקה ישראלית? ישראיל
* המומינים או דרדסים? וואו, זה כבר התאכזרות! טוב, אבל בכל זאת המומינים * טלנבלות או מדע בדיוני? טלנובלות
קטנטנות ופינת אור
* בידור או דרמה? בידור * אמטיוי או וי אייג' ואן?בעיקרון זה בכלל 24.. אבל אמטיוי * הוט או יס? הוט * האלופה או השיר שלנו? השיר שלנו, אבל רק עונות 1-2 האם אי פעם: * שברת פעם שן? כן * עשית טיפול שיניים? כן * הקאת במקום ציבורי? כן * שינית בכוונה מילים מסויימות מהלקסיקון העיברי? מ..מה? * היה לך מורה שהיה/הייתה מושפע/ת מלובה בצורה שהיא? לא
* עוררת מהומה בבי"הס כמחאה על משהו?(אם כן, ספר) לא.. אני ילדה שלא מוציאה מילה מהפה בביה"ס גם אם יכריחו אותה! * יצא לך להתמכר לספרי הארי פוטר? הוו... כן
* חיכית למשהו קרוב לשנה (אם כן, למה?) נממ.. אני מחכה לאימייל כלשהו כבר 6 חודשים.. ולהופעה של קרן כבר 4 וחצי חודשים.. אבל שנה לא נראה לי * עישנם סגריות מלחץ חברתי והתחרטתם? לא * טעמת קליק XL? כן אם כן,מהו המועדף עלייך? אני באמת לא זוכרת * פגשת אי פעם את מתי אטלס? מתי אטלס הידוע? מי זה?
* יצא שהעלו אותך בדרגה במשהו ופתאום באיזה יום החליטו להוריד אותך חזרה? לא, אבל זה דווקא מתאים למזל שלי.. זה בטח יקרה מתישהו D: * היה לך אי פעם סיוט בגלל צופית גרנט? לא
* קרה שהקרבת את כל כולך כדי להציל מישהו? (גם בע"ח) לא יודעת אם הקרבתי את כולי.. אבל יכול להיות * רבת פעם עם מישהו וכשחשבת על זה זה נשמע לך כמו סתם קטנוניות מצדך?כמעט תמיד * רצית שיהיה לך זנב? לא
* ראית סרט כחול? לא.. אבל פעם נורא רציתי לראות (אוי אלוהים, למה אני מספרת את זה פה?!) * הכנסת למישהו שפיץ של מיטריה בעין? הוו... כן...
(וכן, זה היה הרבה פעמים, ובכוונה) * בלעת כפתור? לא * תיקנת מורה על שגיאה? כן * נתקעת במגלשה? מזתומרת "נתקעת"? רצתי ואז פתאום נתקעתי בה או שהתגלשתי ואז נתקעתי באמצע? כי השני קרה לי
* שנאת שם מסוים בגלל מישהו? הווו כן.. * התאהב פעם במורה? לא * באבא\\אמא של חבר\\ה? לא * בדמות מספר\\סרט? לא.. למרות שרון וויזלי כזה חמוד
* במישהו מאותו מין? לא * חווית אהבה חד צדדית? לא וסתם: * יש מוצר שאהבת במיוחד והפסיקו לייצר/למכור בארץ? לא שאני זוכרת, אבל בטח יש * יש חנות מיוחדת שאתם יכולים לבלות בה שעות? כל חנות דיסקים/ספרים * ואחת אהובה שפשטה רגל? זה זה.. לפחות זאת שבקריון
*באיזה פורומים אתם גולשים? קרן פלס, יוני בלוך, הפיג'מות, סקרים ושאלונים, בעיות בגיל ההתבגרות, מיקה, צמחונות וטבעונות, מירי מסיקה ופה
*מי החברים הכי טובים שלכם בפורום הזה? האמת שאני לא ממש מכירה אתכם.. * צבע שיש לכם סלידה ממנו: ורוד זוהר * יש לך חיית מחמד? 4 *דובר עוד שפה? (חוץ מעברית ואנגלית) ספרדית (מעט מאוד מאוד) ואיזה 3 מילים בערבית (אחרי שלמדתי את השפה הזאת יותר משנה.. זה יפה.) * הורים גרושים? לא * יש לך חפץ שאתה קשור אליו באופן מיוחד? אינ בנאדם נוסטלגי, אני קשורה לכל דבר, כולל למחברות שלי מכיתה א', ציורים מגן חובה, ואיזה תמונה שהדפסתי בכיתה ג' * פחדים? (חושך, במה, וכ'ו...) הכול. באמת הכול. כל הפחדים שאתם מכירים (חושך, במה, קהל, נחשים, עקרבים, מקומות סגורים, מקומות עם הרבה אנשים..) הכול יש לי. היחיד שאין לי זה פחד גבהים * מרגיש רע כשמרכל על אחרים? לא ממש.. * חוטיני זה סקסי? תלוי על מי * מה סקסי בעיניך? אני בת 13! תראו איזה חינוך אתם נותנים לי! הממ.. שיער ג'ינג'י
* איזה סוג מנגינה סקסית לדעתך? המנגינה של "אביתר" (בלי המילים כמובן!!) * מה הכי מדליק אתכם אצל המין השני? שיער ג'ינג'י (לא קצוץ.. כמו של רון בהארי פוטר וגביע האש) * זכית בהגרלה כלשהי? כן.. ספר, MP3, והיו עוד כמה.. לא זוכרת * שומע עכשו מוסיקה? כן.. "אביתר"-קרן פלס
* היום שצריך למחוק מהשבוע- חמישי
.. * אוכל ארוחת בוקר בקביעות? לא * האם נמאס לך מהמסגרת הקיימת שלך ? כן עכשיו: * צריך לשירותים? לא * מלטף חיה? לא * חושב על מטלות שאתה צריך לעשות? לא * תוהה על קנקנו של כותב שאלון זה? לא * על מי אתה חושב עכשו? יערית.. וואו, אני באמת חייבת להפסיק לחשוב עליה * מה אתה חושב על אותו אדם? 1. שאני חייבת להפסיק לחשוב עליה. דאמ! למה אני מתגעגעת למורה שלי לתנ"ך לשעבר?! 2. שתשלח לי כבר מייל!!
* האם אתה עונה על השאלון הזה כדי להתחמק ממשהו שאתה אמור לעשות? לא..

BRANGELINA

New member
משעמם לי...02:39 בלילה..מוחעחעחע

כללי: *שם:קסם *זכר/נקבה:נקבה *גיל:15 *גובה:מטר חמישים ומשהו *משקל:---- *מידת נעליים:38 כמה סוכר בקפה/תה? 6 בלי לערבב * מהי הספרה האחרונה בפלאפון שלכם? 2 * מהו מספר המזל שלכם?7 * כמה חברים טובים יש לכם?2 מוזיקה: * מה סגנון המוזיקה האהוב עליך?ממ...רוק ישראלי, מטאל,וקרן פלס -מירי מסיקה * מי הזמר המועדף עליך?הראל סקעת * מי הזמרת המועדפת עליך?קרנפלס ומירי מסיקה * מי הלהקה המועדפת עליך? אממ..ביט 69,היהודים * מה השיר המועדף עליך בתקופה האחרונה? יש כמה..מבול של קרן פלס בעיקר!! * מה השיר המועדף עליך בכלל?לשם,עכשיו אתה חוזר בחזרה- מירי מסיקה ואם אלה החיים מבול ורצה הביתה קרן פלס * איזה סגנון מוזיקה אתה לא סובל?דיכאון ומזרחית!!! * כמה דיסקים (מקוריים) יש לך?המון * כמה דיסקים (צרובים) יש לך? חח לא הרבה ממש זה או זה: * סופגניה או לביבה?לביבה * ספגטי או מקרוני?ספגטי שליטה!!(ההבדל הוא שספגטי זה איטלקי ואיכותי ומקרוני זה ישראלי וזול!) * גלידה או ארטיק?גלידה * מגנום או מגנום לבן?לבן * תותים או דובדבנים?דובדבנים * עוגת שוקולד או עוגת גבינה?שוקולד * בשר או עוף?איככ... לא זה ולא זה * עוגיות שוקולד או עוגיות חמאה?שוקולד * אורז או פתיתים?פתיתים * מלווח או ג'חנון?מלווח * חמאה או גבינה?גבינה * סלט ירקות או סלט פירות?ירקות * מסטיק או סוכריה על מקל?סוכריה על מקל * רוק או פופ?רוק!! * רוק כבד או רוק רגיל?חח גם וגם * מוסיקה לטינית או מוסיקה ישראלית?ישראלית * המומינים או דרדסים?המומינים שליטה וכלם לא מתעלה עליהם! * טלנבלות או מדע בדיוני?מדע בדיוני * בידור או דרמה?בידור * אמטיוי או וי אייג' ואן?וואט? * הוט או יס?יאאסס!! * האלופה או השיר שלנו? השיר שלנו האם אי פעם: * שברת פעם שן? לא * עשית טיפול שיניים? כן לפני שבוע ואתמול שמו לי גומיות מעצבנות שבגללן אני לא יכולה לאכול בצד ימין.. * הקאת במקום ציבורי? במעלית זה נחשב? * שינית בכוונה מילים מסויימות מהלקסיקון העיברי? חח יכול להיות. * היה לך מורה שהיה/הייתה מושפע/ת מלובה בצורה שהיא?אממ לא ממש.. * עוררת מהומה בבי"הס כמחאה על משהו?(אם כן, ספר)אממ...לא ממש אני ילדה טובה שכל המורים אוהבים אותה וסוגדים לה כי חברה שלי השתכרה בטיול השנתי שנה שעברה ונחשו מי הלשין על איזה חמישים ילדים ששתו?ונחשו מי טיפל בילדה המסכנה שפינו אותה לבית חולים?... * יצא לך להתמכר לספרי הארי פוטר?כן!!יותר מדי * חיכית למשהו קרוב לשנה (אם כן, למה?)אממ....לדיסק החדש של קרן פלס.. * עישנם סגריות מלחץ חברתי והתחרטתם?חס וחסה * טעמת קליק XL?ברור אם כן,מהו המועדף עלייך?הלסן עם הנוגט בפנים * פגשת אי פעם את מתי אטלס?ברור..............שלא! * יצא שהעלו אותך בדרגה במשהו ופתאום באיזה יום החליטו להוריד אותך חזרה?חח לא .. * היה לך אי פעם סיוט בגלל צופית גרנט? חח המון סיוטים....הקקי חיה לה באנגליה עכשיו עם משכורת(של בעלה)של מליון וחצי יורו לשנה!!!!! * קרה שהקרבת את כל כולך כדי להציל מישהו? (גם בע"ח)כן את "חברה" שלי בטיול השנתי.. * רבת פעם עם מישהו וכשחשבת על זה זה נשמע לך כמו סתם קטנוניות מצדך?כן ברור * רצית שיהיה לך זנב?חח לא זה סתם נטל זנב * ראית סרט כחול?לא>< * הכנסת למישהו שפיץ של מיטריה בעין? בישבן לא בעין * בלעת כפתור?לא * תיקנת מורה על שגיאה?חח בטח את המורה לשל"ח ואז הוא נתן לי מאה בעבודה!! * נתקעת במגלשה?חח כן פעם מזמן * שנאת שם מסוים בגלל מישהו?חח כן שלוש שנים אומללות .... * התאהב פעם במורה?איכככככככ לא!!!! * באבא\\אמא של חבר\\ה?חחחחח לאאא!! * בדמות מספר\\סרט?לא!!אני לא כזאת פתטית!! * במישהו מאותו מין?מה נהיה? * חווית אהבה חד צדדית?מה זה חד צדדית? אני לא חושבת בשעות כאלה.. וסתם: * יש מוצר שאהבת במיוחד והפסיקו לייצר/למכור בארץ?כן!! מסיבמבה!! * יש חנות מיוחדת שאתם יכולים לבלות בה שעות?או כן..בת"א * ואחת אהובה שפשטה רגל?כן.. *באיזה פורומים אתם גולשים?איש משפחה אנג'לינה ג'ולי הישרדות הארי פוטר הספר קרן פלס משמורת מירי מסיקה וומונת גליה החי השולטת!!! *מי החברים הכי טובים שלכם בפורום הזה?המ... אושרת?
* צבע שיש לכם סלידה ממנו:כתום זוהר * יש לך חיית מחמד?היו
*דובר עוד שפה? (חוץ מעברית ואנגלית)ספרדית...נוו כולנו היינו מכורים לקטנטנות פעם ולמדנו את האימ אמא של הספרדית בגיל שמונה לא? וקצת צרפתית * הורים גרושים?לא חס וחסה * יש לך חפץ שאתה קשור אליו באופן מיוחד?כן יש לי מטבע מתקופת השואה..שכתוב עליו גטו 1943...וגם שמיכה חיומדת שלי...חח * פחדים? (חושך, במה, וכ'ו...)יש לי פחד להיות לבד...למרות שאני אוהבת להיות לבד זה תמיד מפחיד באיזשהו אופן.. * מרגיש רע כשמרכל על אחרים?לא.. * חוטיני זה סקסי? כן\\לא איככ לא * מה סקסי בעיניך?-------------------------><' * איזה סוג מנגינה סקסית לדעתך?חח מה זה השאלות האלה?אני בסך הכל ילדה תמימה וקטנה.. * מה הכי מדליק אתכם אצל המין השני? * זכית בהגרלה כלשהי?כן כן!!זכיתי בכרטיס להופעה של קרן פלס..וגם בסינגל שלה ועכשיו זסינגל של מירי מסיקה!!!! יאי לי!!! * שומע עכשו מוסיקה?כן * היום שצריך למחוק מהשבוע-הממ... יום שני כי יש שעתיים מתמטיקה באותו יום.. * אוכל ארוחת בוקר בקביעות?לא רק בבצפר * האם נמאס לך מהמסגרת הקיימת שלך ?כן!! עכשיו: * צריך לשירותים?לאא * מלטף חיה?הלוואי * חושב על מטלות שאתה צריך לעשות?כמה.. * תוהה על קנקנו של כותב שאלון זה?חח כן * על מי אתה חושב עכשיו?אםם על אמא ואבא שבאילת ועלי קצת...על החיים... * מה אתה חושב על אותו אדם?מהמם * האם אתה עונה על השאלון הזה כדי להתחמק ממשהו שאתה אמור לעשות? מרתון דני הוליווד..יאי!! לילה טוב!!

למעלה