שאלה

noyuve

New member
../images/Emo41.gifשאלה../images/Emo41.gif

באילו חנויות מומלץ לקנות בת"א חרוזים, סוגרים, חוטים וכו'? תודה!

אצל צבי בככר המושבות יש לא

שתי חנויות אחד ברחוב החשמל ואחד ממש בתחילת אלנבי. יחס נהדר. אבגד מגיעילים אין סיכוי שהכנס לשם עוד פעם.

../images/Emo31.gif אני מסכים איתך אבגד לא יודעים

לתת שרות והיחס לא מצדיק שלקוחות יקנו שם גם אותי הם לא רואים

מה זה שרות מגעיל שםהבנות משקרות

שאין לא רוצות למכור כנראה גם טלפונית עונים גועל האף למעלה ובעל החנות לא יודע שכך הן מתנהגות עד שהקמתי צעקות בחנות ניגש אלי אבל לא קניתי אפילו שכל כך רציתי

night mistress

New member
יודעים לתת שרות..?

איפה? אולי בסניף שבחיפה.. אבל בת"א ממש לא! כל פעם שאני נכנסת לשם אני מבטיחה לעצמי שזו הפעם האחרונה.. מה גורם לי להיכנס שוב? רק טימטום.. אני מעדיפה כבר להשקיע עוד 10 ש"ח בקניה ולא להתחנן לקצת יחס.. שלא לדבר על זה שהסוברובסקי שהם מתיימרים למכור הם בכלל חרוזים סינים!! סליחה, למה שאני אשלם אותו מחיר על איכות פחותה?

noyuve

New member
../images/Emo51.gif ועוד שאלה

איך קוראים לחנויות ברחוב החשמל ואלנבי? ואם יש כתובת מדוייקת זה ממש יכול לעזור. תודה

יש לך שם עוד הרבה חנויות יש

ברחוב החשמל . באלמבי בכיכר תחצי את הכביש לכיוון יפו יש לך את אמפיריל.מבחר ענק של כל מיני חומרי יצירה ופטנטים לתכשיטים וגם מוכר חוברות שלו ממליצה

wildspirit

New member
החנויות והרחובות

אבגד, צבי, דיאור, ועוד נמצאים ברחוב החשמל 3 והסביבה אימפריאל, בקור נמצאים ברחוב דרך יפו תל אביב וגם באלנבי עצמה יש מלא חנויות חרוזים -כמו המזרח הקסום ועוד כל מיני הכי זולים זה דיאור ואבגד

../images/Emo207.gifבצבי לא מכבדים כרטיס פורום

בעל החנות אומר שאין לא מושג מה זה הכרטיס הזה ובכלל לא ידוע לו כלום על הפורום! מענין, כל החנויות מסביב נותנים הנחה לכרטיס והוא אין לא מושג על מה אני מדברת?! עד שמלאתי את הסלסלה!

למעלה