ראיון עם רנין

הכי מצחיק בראיון הזה

תראו עד כמה היא סתומה וגם בחוץ היא משקרת הכי מצחיק שהיא הייתה בבריכה עם בגד ים 24 שעות שמצלמים אותה והיא אומרת שהיא לא תדגמן בגדי ים נו מה תגידו על זה

עמי1986

New member
נשמה תבין יש הבדל...

היא לא יכולה להיתלבש כמו דוסה מ100 שערים רק בגלל שיש מצלמות.... אבל מה שכן היא יכולה זה לא לחשוף את הגוף שלה בתמורה לכסף...... יש הבדל רציני זה הבדל בחשיבה ואם היית מבין בתחום היית גם מבין את ההבדל.. זה עניין עקרוני שהיא פשוט לא רוצה לחשוף את עצמה בבגד ים ולהיות מרוחה על גבי פוסטרים..... לעומת זאת אם היא שמה בגד ים ונכנסת לבריכה היא עושה את זה בשביל עצמה....זה שיש מצלמות זה לא אומר כלום היא הסכימה לזה והיא לא תגביל את עצמה עכשיו רק בגלל המצלמות... בכל מקרה לפי דעתי אין לה שום סיכוי להצליח בתחום הדוגמנות...ובטח שלא אם היא אומרת שהיא לא תדגמן בגדי ים שזה חלק חשוב בתחום...

DANAAJ

New member
תישאל בכלל מי יקבל אותה לדוגמנות???

תחשוב אחי תאר לך היא אומרת להם כן? לא בעצם לא?`` מה אני אגיד לכם זה לא הסגנון שלי`` ומה עם תייסיר יזרוק להם אבן...נראה לך שמישהו או גוף יקח אותה לדוגמנות??? והיא בכלל שלד...

על איזה דוגמנות בכלל היא חולמת?

יש לה פרצוף פרווה. לא יפה מדי כדי להיות דוגמנית ולא מכוערת מדי כד להיות דוגמנית. היא סתם,סתם,סתם! אלוהים מה עשו ממנה,אני עדיין לא מבין.

ועוד משהו-פתאום יוסי בובליל הוא לא רע?

במשך כל התוכנית הוא רק כיבד אותה והיא רק צעקה-בובליל רע,בובליל רע! פתאום הוא לא בן אדם רע,הוא שונה..

שיאה1

New member
תתארו היא נותנת לצלם מבט עם העיניים כמו הבובה

זו ה----רוצחת חחחחחחחחחחחחחחחח הצלם בורח!!!!!!!!!!!

droriko

New member
האמת שאני די מרחם עליה

כל הראיון היא מתפארת ביחסים שלה עם טייסיר ומתייחס ליחסים שלה עם שי כאילו זה סתם דבר חסר משמעות , ואני כולי מופתע איך היא מדברת ככה , פתאום מסתבר בראיון שטייסיר יושב לידה לכל אורכו :-O

גוני3

New member
לה מותר להראות צבועה כי נורא קשה להיות בתוך

בבית והיא לא ידעה למי להאמין. אבל לעינב ויוסי נורא" קל"בבית .כלומר מה שמותר לה אסור להם?

למעלה