קצת על סאמרלנד

perrinat

New member
../images/Emo41.gifקצת על סאמרלנד

Summerland (ארה"ב, 2004) סדרת דרמה חדשה בכיכובה של לורי לוכלין ("צער גידול בנות"). אווה גרגורי היא מעצבת אופנה קרייריסטית, רווקה וחובבת בילויים, המתגוררת בבית מפואר על חוף הים בקליפורניה. חייה מקבלים תפנית חדה כאשר היא מקבלת לטיפולה את שלושת אחייניה הצעירים, לאחר שהוריהם נהרגים בתאונה. אווה מביאה את השלושה לבית החוף שלה ומנסה ליצור עבורם מעין תא משפחתי חלופי, יחד עם קבוצה של חברים טובים, ביניהם ג`וני, בחור שעמו היא יצאה בעבר, המשמש כעת כדמות אב עבור שלושת הילדים. ג`וני חובב הגלישה לוקח תחת חסותו במיוחד את בראדין, האח הבכור בן ה-16, שמגלה אף הוא עניין בתחום ומתאהב במדריכת הגלישה היפה שלו. בראדין ושני אחיו, ניקי בת ה-13 ודרק בן ה-8, נאלצים להסתגל לחיים החדשים ללא הוריהם ולהתמודד עם שורה של בעיות אישיות. 13 הפרקים הראשונים של הסדרה שודרו הקיץ ברשת WB וזכו להצלחה. בעקבות זאת החליטה הרשת להזמין פרקים נוספים, שישודרו בארה"ב בעוד מספר חודשים. לצד לורי לוכלין, שהיא גם בין יוצרי הסדרה, מופיעים: שון כריסטיאן, מרין דאנגיי, ג`סי מקרטני ("כל ילדי") וראיין קוואנטן. ימי חמישי, בשעה 21:15, החל מ-11.11 -מתאים לצפייה מגיל 8

yotaml

New member
רק לדעת

אני ראיתי את הסדרה ואת כל העונה באמריקה, ואני חייב להגיד שזאת סידרה מגניבה וממש קולית. ישר כשראיתי אותה, חיפשתי מידע... ד"א פגשתי ת'קאסט בצילומים לעונה שתתחיל בינואר!. (את רובם).

yotaml

New member
איך פגשתי...

פגשתי את רוב הקאסט כשהם צילמו בבית ספר אמריקאי בקליפורניה. זה היה משהו על משחק גדול וניקי וחברה שלה צ'ירלידינג. יש לי תמונות שאחרים צילמו אבל אני אצטרך לחפש אותם... זה היה בספטמבר... יותם

g0tenx

New member
אולי תפסיק לרשום יותם בסוף כל הודעה

הבנו שקוראים לך יותם גם לפי הכינוי וגם לפי הפרטים שלך..

למעלה