קצר וקולע!

זיו25

New member
../images/Emo41.gif קצר וקולע!

אז איך בעצם אתן נכנסות לפורום? האם באמצעות כניסה לתפוז, מעבר לעמוד הפורומים ואז חיפוש של הפורום ברשימה? ואולי הוא בכלל שמור לכן במועדפים? אולי דבר ראשון אתן נכנסות לתיבת המסרים, לוחצות על הודעה שבה יש קישור לפורום ומגיעות לפה? את כל השאלות האלה אני שואל כי רציתי להזכיר שיש עוד דרך קלה להכנס לפורום, והיא דרך הקישור הזה: http://forums.tapuz.co.il/newborns אז בפעם הבאה כשתגיעו למחשב ותרצו להגיע לכאן מהר מהר, תדעו שישנה תמיד - עוד אופציה
בברכה, זיו.

זיו25

New member
אני אסביר

לא כתבתי שזה יותר קל - כתבתי שזו דרך נוספת
. למשל, אם את במחשב של חברה שאין לה במועדפים את הכתובת הזו, וממש בא לך עכשיו לראות מה חדש בפורום, קל מאוד לזכור את הכתובת של הפורום
בברכה, זיו.

עדי25182

New member
במקרים כאלה הכי מהיר לדעתי

זה להכנס לגוגל לרשום " הורים לתינוקות " ולהכנס לקישור

mAmA MiSiSiPi

New member
או

לכנס לכל פורום בתפוז לא משנה איזה למחוק את המס' בסוף ולרשום 747 שזה הכי קל לזכור

תאירעות

New member
אבל איפה שמים את הקישור?

לי יש דף הבית בשם "קרש קפיצה",שם יש לי את דף הבית של תפוז אנשים וככה אני נכנסת לפה. איפה אני יכולה לשים את הקישור ששמת?

זיו25

New member
כמו שהסברתי

זה בעיקר קישור שקל לזכור אותו, וכך קל יותר להכנס לפורום ממחשב שאין בו את הפורום במועדפים. בברכה, זיו.

want a baby

New member
דרך מועדפים.. הכי קל והכי מהיר

ממחשב אחר אני נכנסת בגוגל תחת הורים לתינוקות וישר מגיעה לפורום בלי לזכור כתובות נוספות...

עוד דרך- אתר וופה כדף הבית

וזו לא פרסומת. אתר מדהים עם קישורים כמעט לכל האתרים שמשתמשים בהם- תפוז, וואי נט, מה שתרצו. בתוך אופציית "הורים" יש קישור ישיר לפורום. אמלי זה עמוד הבית.

רונית י

New member
אי נכנסת ממועדפים, וממחשב אחר אני

נכנסת לתפוז ומשם לפורום הזה. גם מכל פורום אחר בתפוז אפשר להגיע בשניות לכאן.

רונית י

New member
סתם שאלה, מה חשוב כ"כ בנושא הזה

שצריך לנעוץ את ההודעה? או שהתוכן פחות חשוב.

mAmA MiSiSiPi

New member
גם אני חשבתי על זה

כי אם אנחנו פה סימן שאנחנו יודעות איך להגיע

למעלה