צפ"טיות או לא להיות!

../images/Emo41.gif צפ"טיות או לא להיות! ../images/Emo41.gif

המממ.... עבר די הרבה זמן מאז שכתבתי פה, נו אתם יודעים צבא ועסוקים וזה... אז מה היה לנו? טירונות 00 בצריפין בבה"ד 7, הלא הוא בסיס ההדרכה של חיל הקשר. מיד אחרי הטירונות ללא שינוי מיוחד פרט לתכנים החל הקורס שלי. צפ"ט 136 - קרמבו וניל ואין ויכוח (כן כן בדיחה פרטית). הקורס היה סבבה, מה לומדים והכל זה כמובן מסווג, אז אני לא ארחיב בדיבור ורק אומר שחלק מעניין מאודדד וחלק המממ פחות. הסגל היה אחלה (הסמ"חית מלכהה!!
), הבסיס סך הכל נחמד. היו קטעים היה מצחיק לאללה, השבירת דיסטנס הייתה ממש כייפית! (צפוי...) ואז.... טם טם טם ההצבות! ושם התחילה הבאסה. במקום במז"י (מה שביקשתי) שמשם מגיעים לחטיבות, הוצבתי בפיקוד העורף ברמלה. שזה הממ... ההיפך המושלם. ובכלל לפי דעתי הקצינת מיון עשתה כמה טעויות מהותיות בהצבה ולא רק שלי. בכל אופן אין לי מושג איפה הבסיס, איך שם, והכי חשוב איך לעזאזל מגיעים לשם?! פעם פורסם פה אתר שמאתר את האוטובוס שמגיע לבסיס שלך, אם למישהו יש אני אשמח. בברכת סופ"ש מצויין לכולם. כאן לירון הצפ"טית רות סוף.

אושר מ

New member
רוצה סוד?

זה לא קצינת מיון שממיינת אתכן. זה בחור מאוד נחמד, שהוא סמל שיושב על תקן קצין כי יש מחסור בקצינים במז"י:)

למעלה