פתיחת ספר הגורלות של הרס"ג

גל תודה על ההבהרה בעניין זכר/נקבה

אני לא יודעת למה הכוונה "תורמת" לעצמי אבל אני בהחלט מעניקה גםם לעצמי יודעת לפרגן לעצמי אם בחומר, ברוח ובנפש. לא תמיד עשיתי זאת אבל בשנים האחרונות ה"תרומה" שלי לעצמי נמצאת בעליה גוברת. ומה בעניין הנדר? יש לי התנגדות עקרונית בנושא כך שאין מצב שנדרתי משהו. אשמח לשמוע את הארותיך
שוב תודה ענקית

גל סופר

New member
אני מנסה ללכת דווקא בכיוון הזה ../images/Emo13.gif

יתכן והבטחת שתעשי משהו עבור עצמך ולא עשית וכו'. אין מדובר פה דווקא בצדקה אותה אנחנו מכירים.

בהחלט נקודה למחשבה../images/Emo13.gif

תודה גל על ההבהרה ועל כיוון המחשבה אני מניחה שאמרתי לעצמי לא פעם שאני רוצה/צריכה לעשות כך וכך לא ברמת ההבטחה יותר ברמת הרצון והשאיפה ולא תמיד זה מסתדר או בר ביצוע. אחשוב בכיוון ואני מקווה שאוכל לעמוד במשימה ולהיות ראוייה לבקש בקשות מהאל
כי באמת מגיע לי לבקש וגם לקבל
תודה תודה

גל סופר

New member
מגיע גם מגיע ../images/Emo24.gif

במיוחד לעושה צדקה
בכל אופן, נסי להיזכר בעבר הרחוק יותר, שכן נכתב "מימים ימימה"... תמשיכי לעשות צדקה, זה מבורך מאוד, ישר כוח.

5!

. שאלה, כמובן.: האם תהיה לי הצלחה בבחינה הפסיכומטרית הקרובה 2. שם. סיון 3. שם האמא.: שושנה

גל סופר

New member
חמש ../images/Emo13.gif

"משאלתך דומה לדגי הים. הם אינם יודעים מאומה ונכנסים אל תוך רשת הצייד כהרף עין. כך בקשתך תבוא לידי סיום טוב, בדרך דומה". או במילים ברורות יותר- אם לא לומדים לא מצליחים.

אבל את זה אני גם יודעת ../images/Emo6.gif

איך שהייתי כותבת בימי בית הספר(משהו כמו לפני 3 שנים) בראשי כל דף, בעזרת ה' ובהשתדלותנו. ואני דג? אה, התרגלתי לזה.

chaiel

New member
אז אני ה5? ../images/Emo13.gif

1. מה יהיה איתי בצבא? (אני מיתגייס במרץ, אני מקווה לפחות, ככה אומר הצו גיוס) 2. חיאל לינדנבאום 3. שרון (שם שני אסתר ושם משפחה קודם וונש)

chaiel

New member
אווווף לא פיייר!!!

שלחתי באותה דקה (ד"א יכול להיות שאפילו באותה שניה לא?!) אם אני 6 אני מבקש רחמים על עצמי.

גל סופר

New member
אתה באמת 6 ../images/Emo6.gif

אבל בגלל שכתבתם באותה הדקה, אני מוכן להיסחף ל6.

גל סופר

New member
אחרון חביב ../images/Emo13.gif

"בגלל שיש בך מידת הרחמים, מרחמים עליך משמים. אבל אל תאמין לכל אדם, כי יש ביניהם דוברי שקרים".

chaiel

New member
לגל סופר:

אני חייב להודות שכתבתי סתם לראות, לא באמת האמנתי לזה. אבל מה שכתבת לי פה (וגם על השם) הוא כ"כ נכון שאני מתחיל להאמין בזה! די איך זה יכול להיות! יש לי באמת מידת הרחמים (האמת? לפעמים זה פוגע בי) ובאמת בזמן האחרון התחלתי לא להאמין לכולם כי יש שקרנים.

אגב מתי הפעם הבאה?

מתייצבת פה ראשונה מאוד רוצה לדעת לגבי זוגיות וילדים.

עליזה 63

New member
אהלן גל קודם כל בהצלחה בפורום

עליזה בת מרים . זוגיות,ואם אפשר פרנסה תודה.

גל סופר

New member
תודה עליזה ../images/Emo24.gif

האמת שכבר השתתפו חמישה אנשים, אבל תוכלי להשתתף שבוע הבא
את תמיד מוזמנת לכאן

למעלה