פתיחת נושא לדיון

Cop Killer

New member
../images/Emo41.gifפתיחת נושא לדיון../images/Emo41.gif

ואולי גם לסקר? הנושא הוא כמובן פורום פג"ז שנחנך זה מכבר. משיטוט קטן במקום,מדובר בפורום שממש לא מתקרב לקרסולי הממשק המעולה של תפוז,אבל מצד שני הרמה שם בהחלט תהיה גבוהה ועיניינית,דבר שבתקופה האחרונה חסר כאן מאוד. לפי מיטב הבנתי פורום פג"ז משמש כיום כעיר מקלט לכל מאוכזבי תפוז,ורוב הכותבים שם הם ותיקי תפוז שמוצאים שם מפלט לאור כאמור הרמה הירודה שהפורום הנ"ל מספק (רק בתקופה האחרונה כן?) לדלג בין שני פורומים נראה לי לא ממש לעניין,מה גם שאני משוכנע שהרב דיונים שיעלו שם יעלו/עלו כבר כאן. המלצות/דיעות/התייחסות למישהו? ד"א מנהלים נראה לי שהסקר הבא יכול להיות משהו בסגנון: מה דעתך על הפורום החדש שהוקם בפג"ז: 1 - מיותר לחלוטין,אני נשאר בתפוז! 2 - הרעיון לא רע, אבל הביצוע כושל לחלוטין. 3 - מרבה בפורומים - מרבה שימחה! אני בעד. 4 - בעד,בעד,בעד! אני כבר שם! 5 - אין לי דיעה בנושא. אני ד"א בחור באופצייה 3!
 

C O L T

New member
מכיר "חיה ותן לחיות"?

מה יש לך, מחפש מלחמות? תלחם מול הרשויות, אל תנסה להצית סכסוכים בין הפורומים. אתה בוחר באופציה 3, לדבריך, "מרבה בפורומים - מרבה בשמחה" אבל מתנהג כאילו מחייבים אותך לבחור בפורום אחד ולחסל את השני. מיטב הבנתך לא משהו, כנראה, וגם הפעולות שאתה מציע לא ממש ברורות לי. נגיד הסקר קובע שאין מקום לפורום פולגז, אז מה, נסגור אותו? נסגור את הפורום בתפוז? לא נראה לך לדלג בין הפורומים? תבחר מקום, אף אחד לא לוחץ עליך, אבל אל תעשה את כל הרעש, מה אתה צריך, עזרה? וזה לא סותר קצת את סעיף 3 מקודם? לא עושים סקר, לא רבים עם פורום פולגז, כולנו באותה סירה, ופועלים למען אותן המטרות, הגולשים חופשיים להחליט לאיזה פורום ללכת, ואני חושב שהדיון הזה מיותר מיסודו. כל הטרוליות הזאת הזיקה רבות לפורום שלנו, ובלעדיה הפורום נעים הרבה יותר. חבל שאתה מנסה להחזיק את המצב לקדמותו המגעילה.
 

Cop Killer

New member
מה קרה קולט?

קמת על צד שמאל ואתה מוציא את זה עליי? מישהו בכלל רשם שצריך לסגור פורום כזה או אחר? מישהו אמר שלוחצים עליי? מישהו אמר שצריך לחסל?? אני חושב שעצם הקמת פורום אופנועים אחר (אעפ"י שלא מוגדר כפורום מתחרה),זה נושא לדיון. סה"כ תפוז היה הרבה זמן הבית שלנו ואני חושב שזה דיון שיכול לעניין את הגולשים. מיטב הבנתי היא מצויינת עד כמה שאני זוכר,וכפי הנראה דווקא הבנתך היא לא זאת אשר משהו. סקר לא בא לקבוע עובדות! הוא בא רק בשביל לשפוך אור על נתונים סטטיסטים. זה הכול. אותי אישית מעניין לדעת מה הגולשים חושבים בנושא,ואף אחד לא קבע שאם הסקר מוטה לכאן או לכאן צריך להסיק מסקנות.
 

xfwind

New member
אני חושב שדעת הגולשים כעת היא

בשלבי התהוות.... יחד עם המצב הכאילו חדש.
 

M a x

New member
../images/Emo122.gif נו פתחת דיון ואז....?

על מה בדיוק אתה רוצה להתדיין כאן? , יש פורום חדש- מי שרצה עבר לשם , מי שבחר להשאר נשאר...וזהו פחות או יותר. אמרת רמה גבוהה יותר ? אז אמרת. אני דווקא מוצא שהרמה של הפורום כאן היא בהחלט גבוהה,אתה יכול להקשות ולומר שזה בגלל שהרמה שלי נמוכה- יכול להיות אבל זה מה שמתאים לי! אם מה שחשוב לך היא הרמה- ובפולגז היא יותר גבוהה - אז למה בעצם אתה כאן?. אם הרמה נמוכה מדי וחשוב לך להשאר כאן-מדוע אינך עושה דבר כדי לעזור לה להתרומם? כך גם לגבי הסקר... נניח שנקבע שהפורום בתפוז הוא ה-פורום ,מה אז? ואם יתברר שרוב הגולשים אינם מרוצים מרמת הפורום ולכן אין לו זכות קיום .... אז נחזיר את המפתחות ונלך מכאן? ולגבי האפשרות ה -4 בסקר שלך...... כשל לוגי...אם אני כבר שם-אז כנראה שאני לא יכול לענות על הסקר הזה ....... אז למרות הכל - רצית דיון,קיבלת דיון. זה המצב יש פורום מתחרה (אני קורא לו כך כי הוא בדיוק כזה ) מי שרוצה נשאר-מי שבוחר ללכת הולך. ותודה שנשארת איתנו.
 

Agent5

New member
../images/Emo45.gif

למרות שאני אישית לא רואה את הפורום שם לגמרי תחרות, אני אישית נרשמתי שם ואני מעיין ורואה שירשורים מעניינים אבל זה לא אומר שהוא במקום הפורום כאן, בשבילי זה יותר תוספת. אני ממש לא רואה את עצמי עוזב את הפורום כאן.
-דוד
 

Moo Moo

New member
אני עצמי.....

משאיר את ה
כאן ב
כאן זה ה
. אבל גם אני מסתכל שם וגם כותב קצת, בגדול שם זה "פורום חברים". אני נישאר כאן, פרדס There no place like the
 

אהוד א1

New member
"הרמה שם בהחלט תהיה גבובב ועניינית"

יודע למי ניתנה הנבואה,קילר? ממשק מאוד לא נוח והבחירה תהיה כרגיל בידי הגולשים.
 
למעלה