פריקת קטרים

מצב
הנושא נעול.

fireman

New member
../images/Emo41.gifפריקת קטרים../images/Emo41.gif

פריקת קטרים

היום בתפריט: פריקת קטרים התאריך: 12/7/2004 המקום: נמל אשדוד מצרכים: שחקנים ראשיים: שלישית קטרי Bo-Bo מס' 764 765 766 שחקני חיזוק: זוג מנופים LTM1500 + LTM1300 משוגעים לדבר: ערן אייל ואביתר רייטר סבלנות: המון אופן ההכנה: מתואר בתמונות תהנו!

fireman

New member
מי שרוצה את

פריקת קטרים

היום בתפריט: פריקת קטרים התאריך: 12/7/2004 המקום: נמל אשדוד מצרכים: שחקנים ראשיים: שלישית קטרי Bo-Bo מס' 764 765 766 שחקני חיזוק: זוג מנופים LTM1500 + LTM1300 משוגעים לדבר: ערן אייל ואביתר רייטר סבלנות: המון אופן ההכנה: מתואר בתמונות תהנו!
מי שרוצה את
תמונות המקור לשימושים כאלו ואחרים מוזמן לפנות אליי אישית תוך ציון מס' התמונה כמופיע בהודעה עצמה הודעה ראשונה תמונה מס 3104 תמונה נוכחית 3116 יש עוד המון תמונות שלא יועלו מסיבות שמיותר לפרט.

fireman

New member
3125

פריקת קטרים

3125

fireman

New member
3139

פריקת קטרים

3139

fireman

New member
3152

פריקת קטרים

3152

fireman

New member
3160

פריקת קטרים

3160

fireman

New member
737 הגיע בכדי לגרור את שלושת

החבר הזה לא מהפריקה הזו.
מה הוא עושה פה? הוא הגיע לגרור אותם ללוד?
737 הגיע בכדי לגרור את שלושת
הקטרים ללוד ולאחר מכן לחיפה לצורך הכנתם לנסיעה.

fireman

New member
מישהו שם לב מי זה האיש הזה

שעושה לנו תנועות מוזרות בתוך הקטר? זה הדוד אביתר....שפירקו לו את הידית של הקטר אחרי שהוא דפק להם צפירה שהרעידה את כל הנמל
לא לקחו איתו סיכונים

ארזS

New member
בטח !

שעושה לנו תנועות מוזרות בתוך הקטר? זה הדוד אביתר....שפירקו לו את הידית של הקטר אחרי שהוא דפק להם צפירה שהרעידה את כל הנמל
לא לקחו איתו סיכונים
בטח !
הדוקטור לקטרים 7777777777 (שכחתי אולי כמה 77777777777 ) ......... אז מה ? נעלו אותו שם בפנים ? חה חה חה . . .

fireman

New member
נעלו אותו?!

בטח !
הדוקטור לקטרים 7777777777 (שכחתי אולי כמה 77777777777 ) ......... אז מה ? נעלו אותו שם בפנים ? חה חה חה . . .
נעלו אותו?!
45 דקות לקח לי להוציא אותו משם.... ככה זה שאתה נותן לאביתר רעש של דיזל (מושתק משהו) ומזגן...וכל זה על קטר...לך תוציא אותו משם, נראה אותך.

אני מוכן לישון בקטר ולא לחזור הביתה

נעלו אותו?!
45 דקות לקח לי להוציא אותו משם.... ככה זה שאתה נותן לאביתר רעש של דיזל (מושתק משהו) ומזגן...וכל זה על קטר...לך תוציא אותו משם, נראה אותך.
הרעש של המנוע עושה לי את זה... זה רעש מהפנט - הכי נעים שיש ! אני לא מכיר צליל יותר נעים לאוזן מאשר טוקאטה אה-פוגה באופוס 710 ע"ש EMD ! מי שהמציא את הרעש הזה היה גאון אמיתי ומגיע לו פרס נובל פעמיים בריבוע.

ה דרומי

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo3.gifבטח עכשיו יש לו רק חצי מיטה

הרעש של המנוע עושה לי את זה... זה רעש מהפנט - הכי נעים שיש ! אני לא מכיר צליל יותר נעים לאוזן מאשר טוקאטה אה-פוגה באופוס 710 ע"ש EMD ! מי שהמציא את הרעש הזה היה גאון אמיתי ומגיע לו פרס נובל פעמיים בריבוע.
בטח עכשיו יש לו רק חצי מיטה

ולא רק זה: היא לא מרשה לי לעשן בבית

בטח עכשיו יש לו רק חצי מיטה
ולא מרשה לי לאכול גלידות ובמבות ופיצוחים וטילונים בשלוש בבוקר כמו שאני רגיל. פתאום לא מצאתי את גבינת הנפוליאון שלי ומה אני מוצא במקרר ??? קיבינימאט: גבינה 3% !!! למה ? מה ? אני בעונש ??? אז היום הלכנו להחליף תעודות זהות (אני רק ספח כמובן) ובדרך נתקלתי בחנות של "מזרע" ! מיד נכנסתי לחנות ויצאתי עם שלל: 3 קבנוסים ענקיים לבנים כמובן. הלכנו ברחוב ועד שהגעתי לאוטו כל השלושה חוסלו כחטיפים. לפחות זה. אולי תרחם על הדוד בבקשה ???

ה דרומי

New member
סלווי אין מה לעשות פעם הית נמר היום

ולא מרשה לי לאכול גלידות ובמבות ופיצוחים וטילונים בשלוש בבוקר כמו שאני רגיל. פתאום לא מצאתי את גבינת הנפוליאון שלי ומה אני מוצא במקרר ??? קיבינימאט: גבינה 3% !!! למה ? מה ? אני בעונש ??? אז היום הלכנו להחליף תעודות זהות (אני רק ספח כמובן) ובדרך נתקלתי בחנות של "מזרע" ! מיד נכנסתי לחנות ויצאתי עם שלל: 3 קבנוסים ענקיים לבנים כמובן. הלכנו ברחוב ועד שהגעתי לאוטו כל השלושה חוסלו כחטיפים. לפחות זה. אולי תרחם על הדוד בבקשה ???
סלווי אין מה לעשות פעם הית נמר היום
אתה
כן אישתי כן מותק. ולא לשכוח ביום שישי להביא לה זר של
ים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה