פינת השבוע

everynormal

New member
../images/Emo41.gifפינת השבוע../images/Emo41.gif

קודם כל חבר'ה אני רוצה להתנצל על היעדרותי הארוכה מהפורום, אני אשתדל מאוד שזה לא יחזור על עצמו, ובאותה הזדמנות אני רוצה לאחל לכולכם שנה טובה ומאושרת! שיר השבוע של אליס: שיר השבוע לא של אליס: אלבום השבוע: סרט/סדרת/תוכנית השבוע: ספר השבוע: אמן השבוע: מאכל השבוע: ציטוט השבוע: משהו טוב שקרה השבוע: משהו רע שקרה השבוע: תוכניות לשבוע הבא (עלינו לטובה): תמונת השבוע:

nothingman1

New member
הרבה זמן לא עשיתי את זה

שיר השבוע של אליס: 'כיסא כועס' בלתי מחובר שיר השבוע לא של אליס: Dissonant- Pale moment of this hour אלבום השבוע: Dissonant- Perspective סרט/סדרת/תוכנית השבוע: סיינפלד והחימישייה הקאמרית ספר השבוע: Guthrie Govan - Creative Guitar אמן השבוע: גאת'רי, בגלל ההשראה מאכל השבוע: ניוקי ברוטב שמנת ופסטו
ציטוט השבוע: אני לא זוכר משהו טוב שקרה השבוע: היום המוזיקלי הכי מוצלח שלי אי-פעם משהו רע שקרה השבוע: אני קצת מוטרד תוכניות לשבוע הבא (עלינו לטובה): להיפגש עם חברים מהגן, עם עוד כל מיני אנשים, חג, שיעור מוזיקה, ואולי עוד משהו מעניין תמונת השבוע: כל הכבוד למעצב הגרפי

אני זוכר ציטוט שלך

~אתה ונריה מכינים צ'יפס~ נריה: "מה עושים עם קליפות תפוחי האדמה?" אתה: "זורקים לפח... אלא אם כן אתה בשואה.."

Sanguine Sky

New member
שנה טובה!:]

שיר השבוע של אליס: Man in the box שיר השבוע לא של אליס: Ayreon-Day 11:Love,Coldplay-In my place אלבום השבוע:
סרט/סדרת/תוכנית השבוע: ספר השבוע: מדריך הטרמפיסט לגלקסיה והמסעדה שבסוף היקום, ספרים הזויים לגמרי, בדיוק מה שאני אוהבת
אמן השבוע: Ayreon ו-Coldplay. מאכל השבוע: שוקולד של מקס ברנר
. ציטוט השבוע:
משהו טוב שקרה השבוע: שומדבר מיוחד אבל היה נחמד באופן כללי:) משהו רע שקרה השבוע: כלום...
תוכניות לשבוע הבא (עלינו לטובה): חופש!:] תמונת השבוע:

everynormal

New member
עונה

שיר השבוע של אליס: סוסיאל פרסייט שיר השבוע לא של אליס: אנד איים טלינג יו- ג'ניפר הדסון אלבום השבוע: לייב של ג'ף באקלי, ועוד אלבום ששכחתי את שמו של להקת הקרוזאיידרז שזו להקת ג'אז ממש טובה, מומלצת סרט/סדרת/תוכנית השבוע: "האח הגדול"- נדלקתי רצח על התכנית ואני מקווה ששי יזכה ספר השבוע: תנ''ך לבגרות לצערי הרב מאוד אמן השבוע: אין אחד ספציפי שמעתי כל מיני מאכל השבוע: שניצל ומזה נמאס לי מזה כבר XD ציטוט השבוע: "אל תפחדו לצאת מניאקים, כי גם אם תהיו נחמדים אל מישהו יום למחרת הוא ישכח" משהו טוב שקרה השבוע: שיש קצת חופש מהבצפר, למרות שזה לא הכי חופש כי יש הרבה שיעורים ומבחנים, אבל עדיין זה חופש מהשעות והימים הארוכים של הבצפר שזה כבר משהו טוב משהו רע שקרה השבוע: אישי תוכניות לשבוע הבא (עלינו לטובה): נחיה ונראה תמונת השבוע: ----------->

בהזדמנות זאת

גם אני רוצה להתנצל על זה שלא מעלה את הפינות כבר הרבה זמן.. בעיות במחשב, חוסר זמן. הן בהפסקה
שיר השבוע של אליס: angry chair שיר השבוע לא של אליס: sign your name של מישהו עם שם מסובך, משנות ה80 אני מאמינה אלבום השבוע: המ סרט/סדרת/תוכנית השבוע: קשרים אפלים. שמו שוב בAXN
ספר השבוע: ורוניקה מחליטה למות אמן השבוע: המממ מאכל השבוע: דג. אין ספק ציטוט השבוע: אני אשאיר את זה איתי.. *מסמיקה* משהו טוב שקרה השבוע: האח. קרה. משהו רע שקרה השבוע: גם אם קרה, מה שלמעלה מאפיל על זה
תוכניות לשבוע הבא (עלינו לטובה): לעבור פסיכומטרי כבר, ולהעיף עוד דאגה מהראש שלי תמונת השבוע: :p

Sanguine Sky

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo6.gif

האמת שמיום ראשון בערך(?) זה נהיה הרבה הרבה יותר מגניב ומעניין. |מכורה|

למעלה