פורומים חדשים

../images/Emo41.gif פורומים חדשים ../images/Emo41.gif

חוזרים לעלילות קווין מלורי וחבריו התרים אחר דרכם הביתה בלולאת זמן אינסופית בפורום גולשים בזמן http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=764
מפיחים חיים עבריים חדשים בסרטים ובסדרות בפורום דיבוב וקריינות http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?forum=1662
רוצים להכיר את גופכם ואת השיטה? היכנסו לפורום פילאטיס, מקום המפגש למומחים, מתעמלים, או סתם מתעניינים http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=1663
חשבתם שבובות הן רק לילדים? חשבו שוב. פורום תאטרון בובות ממתין לכם http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?forum=1664

../images/Emo35.gif../images/Emo150.gifשאלון אלביס../images/Emo150.gif../images/Emo35.gif

כדי קצת לעורר את הפורום
, וכי היום יום חמישי,וזה היום של אלביס
, וכי משעמם לי
, חיברתי שאלון על "אלביס" ועל "אסתי המכוערת", אני אמשח אם תענו ותשתפו פעולה
השלם
הדמות האהובה עלי ב"אלביס" היא...[ולמה
].
הדמות האהובה עלי ב"אסתי המכוערת" היא...[ולמה
]
הדמות שאני הכי לא אוהב\ת ב"אלביס" היא...
הדמות שאני הכי לא אוהב\ת ב"אסתי" היא...
פרק מיוחד שאהבתי ב"אלביס"...
פרק מיוחד שאהבתי ב"אסתי המכוערת"...
לפי דעתי איקה בן דוד היא....
לפי דעתי מיכל קצב היתה...
לפי דעתי עומר רוזנטל הוא...
ונועם רוזנטל הוא...
לדעתי, אסתי רוזנטל בן דוד היא...
דעתי על על העונה החדשה של "אלביס" היא...
זה או זה
איקה או לאה
אלביס או צבי
"אסתי המכוערת" או אלביס
אסתי יפה או מכוערת
נועם או עומר
עלמה או נטלי
ויקטור מרק או עורך דין דב שליין
חני או תומר
היכטה [אני דסלקטית אז אני מצטערת אם לא כתבתי נכון
] של צבי "דינה" או האוטו של אלביס "השבי"
מצליח או ישראל מרק
או הנרצחים
גבי מצליח או מיכל קצב
נכון בעיניי או לא
:
נכון שאחרי השינוי [הראשון, כי לדעתי היום יהיה עוד אחד] אסתי יפה
נכון שיונתן ממש חתיך
נכון שאבי גרייניק בעונה הראשונה הוא אחד האנשים היותר חמודים
נכון שרואים את ליאון רוזנברג ככה זה עושה רע על הלב
נכון שיקה לוי שחקן טוב
נכון שנצח הוא מהדמויות הטובות שבסדירה
סתם שאלות
:
מתי התמכרת לסדרה
אתה יכול להגדיר את הסדרה כ"טלנובלה" או שלא בדיוק
מה לדעתך יקרה היום בפרק
[בתקווה שמישהו יענה עד הפרק של היום
].
אממ זהו בערך, קצת ארוך ושמעמם אבל ניסיתי
, ים
החדשה
.

ממש משעמם לי../images/Emo67.gif../images/Emo27.gif

השלם: הדמות האהובה עלי ב"אלביס" היא...[ולמה].
נצח
הוא חמוד, הוא מצחיק
והוא לא עושה נזק
. הדמות האהובה עלי ב"אסתי המכוערת" היא...[ולמה]כנ"ל. הדמות שאני הכי לא אוהב\ת ב"אלביס" היא...
עלמה
מעצבנת, פרחה מציקה
. הדמות שאני הכי לא אוהב\ת ב"אסתי" היא...כנ"ל. פרק מיוחד שאהבתי ב"אלביס"...את הפרק שהיה לפני שבועיים
פרק מעולה
פרק מיוחד שאהבתי ב"אסתי המכוערת"...את הפרק אחד לפני שמכיל נרצחת, אחריו לא הצלחתי להירדם מרוב שהוא היה חזק. לפי דעתי איקה בן דוד היא....בסדר. לפי דעתי מיכל קצב היתה...דמות טובה
. לפי דעתי עומר רוזנטל הוא...חתיך
אני מאוד אוהבת את הדמות שלו. ונועם רוזנטל הוא...חביב. לדעתי, אסתי רוזנטל בן דוד היא...חביבה. דעתי על על העונה החדשה של "אלביס" היא...טובה לגמריי
. זה או זה
איקה או לאה איקה. אלביס או צבי אלביס. "אסתי המכוערת" או אלביס אלביס. אסתי יפה או מכוערת יפה
. נועם או עומר עומר
. עלמה או נטלי נטלי. ויקטור מרק או עורך דין דב שליין ויקטור רק, בגלל אסי דיין, אגב מישהו פה רואה פעם בחיים
חני או תומר תומר
. היכטה [אני דסלקטית אז אני מצטערת אם לא כתבתי נכון] של צבי "דינה" או האוטו של אלביס "השבי" השבי
מצליח או ישראל מרק מצליח. או הנרצחים גבי מצליח או מיכל קצב
מיכל קצב. נכון בעיניי או לא: נכון שאחרי השינוי [הראשון, כי לדעתי היום יהיה עוד אחד] אסתי יפהלא. נכון שיונתן ממש חתיך
. נכון שאבי גרייניק בעונה הראשונה הוא אחד האנשים היותר חמודים
נכון שרואים את ליאון רוזנברג ככה זה עושה רע על הלב
נכון שיקה לוי שחקן טוב
נכון שנצח הוא מהדמויות הטובות שבסדירה
סתם שאלות: מתי התמכרת לסדרה בתחית "אסתי המכוערת", אני מכורה לגמריי
אתה יכול להגדיר את הסדרה כ"טלנובלה" או שלא בדיוק
מה לדעתך יקרה היום בפרק[בתקווה שמישהו יענה עד הפרק של היום]. אסתי תעבור שינוי, והיא תיהיה מכוערת כדי שעומר יסתכל אליה, הם ידברו, הוא יסכים לעשות את הניתח, ואממ עידית ויונתן..לא יודעת
מה שבטוח יהיה מעניין. הודגש באמצעות מדגישומטיק

אני!!

הדמות האהובה עלי ב"אלביס" היא...[ולמה].עומררר,הכי חתיך הדמות האהובה עלי ב"אסתי המכוערת" היא...[ולמה]עומרר הדמות שאני הכי לא אוהב\ת ב"אלביס" היא...אמממ אין הדמות שאני הכי לא אוהב\ת ב"אסתי" היא...אין פרק מיוחד שאהבתי ב"אלביס"...כל הפרקים.. פרק מיוחד שאהבתי ב"אסתי המכוערת"...הכל... לפי דעתי איקה בן דוד היא....בסדר לפי דעתי מיכל קצב היתה...בסדר לפי דעתי עומר רוזנטל הוא...חתיך מושלם ושם שם את כולם ונועם רוזנטל הוא...פסדר לדעתי, אסתי רוזנטל בן דוד היא...חמודהה דעתי על על העונה החדשה של "אלביס" היא...אממ אסתי יותר יפה זה או זה איקה או לאה? איקה אלביס או צבי?שניהם "אסתי המכוערת" או אלביס?אסתי המכוערת אסתי יפה או מכוערת?שניהם נועם או עומר?עומר עלמה או נטלי?נטלי ויקטור מרק או עורך דין דב שליין?אף אחד חני או תומר?חני היכטה [אני דסלקטית אז אני מצטערת אם לא כתבתי נכון] של צבי "דינה" או האוטו של אלביס "השבי"?שניהם מצליח או ישראל מרק?ישראל מרק או הנרצחים גבי מצליח או מיכל קצב?מיכל קצב

K o n C h

New member
../images/Emo191.gifעונה

השלם הדמות האהובה עלי ב"אלביס" היא...[ולמה].? דן[יוני] משחק ממש יפה הדמות האהובה עלי ב"אסתי המכוערת" היא...[ולמה]? אממ נצח/אסתי סתם כי חמודים הדמות שאני הכי לא אוהב\ת ב"אלביס" היא...? נטלי ונועם הדמות שאני הכי לא אוהב\ת ב"אסתי" היא...?גם שניהם..^ פרק מיוחד שאהבתי ב"אלביס"...? הפרק שעידית מגלה שחני היא יוני.. פרק מיוחד שאהבתי ב"אסתי המכוערת"...? שאסתי משתנה לפי דעתי איקה בן דוד היא....? נחמדה
? לפי דעתי מיכל קצב היתה...? אממ בסדר.. לפי דעתי עומר רוזנטל הוא...? חביבP: ונועם רוזנטל הוא...? מיותרP: לדעתי, אסתי רוזנטל בן דוד היא...? מצחיקה דעתי על על העונה החדשה של "אלביס" היא...?טובה^^ זה או זה איקה או לאה? לאה אלביס או צבי? צבי "אסתי המכוערת" או אלביס?אלביס אסתי יפה או מכוערת?יפה למרות שכשהיא מכוערת היא חמודה><" נועם או עומר? עומר עלמה או נטלי? עלמה עדיף.. ויקטור מרק או עורך דין דב שליין?דב שליין חני או תומר? תומר! היכטה [אני דסלקטית אז אני מצטערת אם לא כתבתי נכון] של צבי "דינה" או האוטו של אלביס "השבי"? דינה מצליח או ישראל מרק? מצליח או הנרצחים גבי מצליח או מיכל קצב? מצליח נכון בעיניי או לא: נכון שאחרי השינוי [הראשון, כי לדעתי היום יהיה עוד אחד] אסתי יפה?כן.. נכון שיונתן ממש חתיך? כן
נכון שאבי גרייניק בעונה הראשונה הוא אחד האנשים היותר חמודים? אממ נכון שרואים את ליאון רוזנברג ככה זה עושה רע על הלב? X: נכון שיקה לוי שחקן טוב?X: נכון שנצח הוא מהדמויות הטובות שבסדירה? הו כן סתם שאלות: מתי התמכרת לסדרה? לא יצא לי ממש לראות קבוע רק בזמן האחרון כי היה לי להקה באותו יום ושעה ופרשתי סופסוף.. אז די בזמן האחרון:\ אתה יכול להגדיר את הסדרה כ"טלנובלה" או שלא בדיוק? לא בדיוק מה לדעתך יקרה היום בפרק[בתקווה שמישהו יענה עד הפרק של היום].? אממ אסתי תהפוך כנראה חזרה למה שהיא היתה ועומר יסכים לדבר איתה.. והיא תשכנע אותו לעבור את הניתוח והוא כנראה יעבור לפי התקציר.. נממ לא יודעת ממש

למעלה