פורומים חדשים בתפוז אנשים

../images/Emo41.gif פורומים חדשים בתפוז אנשים ../images/Emo41.gif

בסיאטל לא תמצאו היום חולצות פלאנל ולא את קורט קוביין, אבל בכל מקרה אתם מוזמנים לפורום גראנג' http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?forumId=499
סיפורי התנ"ך מציתים את דמיונכם במהלך השיעור? רוצים לדעת עליהם יותר ממה שהמורה מספרת? מצטרפים עכשיו לפורום נוער שוחר תנ"ך http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?forumId=2043

Miss Slim Shady

New member
יום שישי

ישנתי עד 12, קמתי אכלתי, מחשב, טלוויזיה, שום דבר מעניין, מנצלת את זה שיש לי כמה ימי חופש :p השאלה היומית- מסנג'ר או אייסיקו?

Under the GUN

New member
מסנג'ר

קמתי ב7, התכוננתי, ידידה שלי אספה אותי (פעם ראשונה שהיא נוהגת.. אתמול קיבלה רשיון) ונסענו למתכונת במתמטיקה היה קל.. 003 זה גיי חזרתי הביתה, נחתי, ירדתי עם אחותי וחבר שלה לאכול חומוס, משם לקניות, הביתה, לסדר לדוד שלי את המחשב ולנוח מחר מחווה למטאליקה!!!

מסנג'ר

מגן ריק במתמטיקה. הביתה. לעשן עם ידיד טוב. ארןחת ערב. ניסעה לישוב נירית לקחת כרטיס לשבק. גוזי, אלכוהול פלייסטייןש חברים. ועכשיו בית:)

jogy

New member
מסנג'ר

קמתי למתכונת בחיבור בחרתי במוסיקת שוליים ומחתרת ההתלבטות היתה זה או גרפיטי וכבר כתבתי חיבור על גרפ' קיצר הסתובבתי עם חברים אחרי המתכונת, היתה לישון, ויצאתי עם השפחה למסעדה ועכשיו אני טוחן אצ הנכן החדש שאבא קנה לי לסיום בצפר, הפתיע אותי.. COWON D2 16 ג'יגה עם הרחבה לעד 8 נוספים, 1.6 מליון צבעים, מסך גע עצוב, עברה המסיבת סיום, עוד 7 מבחנים ואני מסיים בצפר רשמית וסופית ואם מישהו היה עושה את הקטע של איך עבר היום על יום שלישי הייתי מספר שרבתי עם הבמאית של המסיבת סיום, אמרתי לה שהיא על הזין שלי, הועפתי מהמסיבת סיום והמרדתי את כל השכבה שהחליטה שעד שלא מחזירים אותי להפקה, אין מסיבה, אז חזרתי, הופעתי, מסיבה-שיכורים-שטויות, ואני פה

tamir r

New member
../images/Emo207.gif../images/Emo79.gifקומונת OFFTOPICmusic../images/Emo9.gif../images/Emo79.gif

אני מזמין אתכם להיכנס לקומונת OFF TOPIC music המקום הנכון לדבר בו על מוזיקה ושטויות
כל שבוע יש בקומונה משחקים, פעילויות ודיונים על הזמרים, הזמרות והלהקות האהובות עליכם
מקווה לראות אתכם שם
קומונת OFFTOPICmusic

למעלה