עקב דרישת הקהל...

../images/Emo41.gifחברים נועזים../images/Emo41.gif

נוAה מביאה את ההודעה בשמו של the big M. " כרגיל אני לא כותב בפורום שלכם אבל יוצא לי לקרוא... ראיתי את הגלריה שלכם וממש לא רציתי להשאיר את ROZELESS בודד וגלמוד אז הוספתי לכם משהו... חלקכם אולי מכיר אותה... חברה דיי ותיקה בפורום... בנתיים תשאר חסויה... מקווה שתהנו ואשמח לתגובות." מה אתם אומרים על הגלריה שלנו? סוף סוף היא מתחילה להתמלא
נוAה מחכה לעוד תמונות שלכם!

עוד תמונה..

הפעם בלי שום חשיפות מיותרת. אני, והגוף שלי.. ברגע של פוזה מחויכת ובלתי מובנת שנקלטה במצלמה הדיגיטלית הבלתי נלאית שלי. דומה לשכן שלכם?!

babe10

New member
עולה לי שיר בראש למראה התמונה

האמצעית.. "איצי פיצי עכביש טייל לו על הכביש".. מה זה הדוגמית
?

יודע מה אני הכי אוהבת?

כלום! סתםםםםםםםםםםםםםםם נראה לך? השיניים החיוך והמשולששששש גררררררררררר שיחקת אותה...קבל ח"ח!

מסכימה איתך! אפרופו משולש, בדיחה!!!

פעם היתה לדן חמיצר תוכנית רדיו... יום אחד הוא מעלה מאזינה זקנה.... שואל אותה..מה זה עומד על ארבע רגליים.... הזקנה : שולחן! חמיצר: לא!! כמעט....זה שולחן חום מעץ אלון. טוב, בואי ניתן לך עוד צ´אנס אומר חמיצר... שואל אותה: מה זה נוסע עם ארבע גלגלים ודלק הזקנה: מכונית! חמיצר: לא!! כמעט....זאת מכונית טיוטה ירוקה. הזקנה מתעצבנת ואומרת: בוא אני אשאל אותך עכשיו שאלה.. בבקשה אומר חמיצר.. הזקנה: מה זה משולש שחור...ובין הרגליים של האישה? חמיצר: אוי גברת אני יודע את התשובה אבל כאן זה רדיו.. הזקנה: נו באמת...בוא נראה אותך. חמציר: טוב....זה כוס. הזקנה: לא !!! זה כוסאמאמאמאמאמ אמא שלך.

reneg

New member
שכן...../images/Emo5.gif

הפעם לא ירדתי עליך אחי... סתם בשביל הצחוקים...

לא צריך להגזים.. ../images/Emo13.gif

זה שהתברכתי ב32 סנטימטר לא מצדיק פנטומימה של חצי מטר..

32 ס"מ איפה??????

מהמרפק לכף היד?????? נו זה נורמלי מותק
יש לך במקרה את השיר...של אבנר גדסי "א ש ל י ו ת"? לא בשבילי....שתשמע קצת

reneg

New member
אחי שים עוד תמונות...

משעמם לי, אני אשפץ אותם...

חחח..

או קיי, יש לי במחשב לפחות איזה 50 תמונות שלי. אבל אני צריך לשפץ אותם לפני שאני מעלה אותם.. כי בכולם כמעט הפנים שלי חשופות. בסוף עוד יעלו עליי.. זה מה סחר לי, מחר - ידידה לספסל הלימודים: "הי תומר, אתה נראה לא רע בפורום סקס של תפוז..." אחרי הכל מי שמכיר אותי, לא יתקשה לזהות לפחות לפי התמונה האחרונה. אבל יודע מה?? כולם על ה14 סנטימ שלי.
נראה, נברור במחשב, ונדלה עוד כמה בהמשך. אל תדאג.. משועמם אתה לא תהיה.

למה שאתה לא תצלם את עצמך?

יש לך מצלמה דיגיטלית לא רעה בכלל! אזור אומץ, תתפשט.. ותן לנו לראות מה אתה מסתיר מתחת הבגדים!! אני בטוח שהבנות פה תומכות ומצטרפות לבקשה.

reneg

New member
יש לי מצלמה

משהו בן זונה... עושה יופי של תמונות... ויש עד 10 שניות עם צילום עצמי... אבללללללללל..... יותר מדי אנשים שמכירים אותי מסתובבים פה... סורי... אבל לא...

למעלה