על התוכנית

perrinat

New member
../images/Emo41.gifעל התוכנית../images/Emo41.gif

"רצים לדירה", סדרת הריאליטי המצליחה של "טלעד" חוזרת לעונה שניה. עונה נועזת יותר, מאתגרת יותר, ושוברת מוסכמות. עשרה זוגות, מתחרים זה בזה במרוץ מלהיב ואינטנסיבי ברחבי ישראל, על הפרס הגדול - דירה חדשה מרוהטת ומעוצבת, לכל החיים! את העונה השנייה ינחה עומר מי-דן, מומחה עולמי לספורט אתגרי, שינצח על מרוץ עם משימות אקסטרים קשות ומפתיעות שטרם נראו כמותן בישראל. זהו מאבק נגד הזוגות האחרים. זהו מאבק נגד הטבע. זהו מאבק נגד השעון. וזהו בעיקר מאבק בינם לבין עצמם, כי מעל לכל מה שיעמוד למבחן הוא הזוגיות שלהם. אם בעונה הקודמת זכינו להציץ לחייהם של עשרה זוגות מאוהבים רגע לפני החתונה, בעונה השנייה, נכיר מגוון רחב של זוגות בשלבים שונים של הזוגיות. זוגיות ארוכת שנים, זוגיות בתחילת הדרך, זוגיות חד מינית, וזוגיות שניה או שלישית של בני הזוג. תוך כדי לחצי התחרות היחסים הזוגיים נחשפים במערומיהם. האם תעמוד הזוגיות במבחן התחרות? האם הזוגות יבחרו בשיתוף פעולה עם הזוגות האחרים או שיהפכו לאויבים? מי הזוג שלא יבחל באמצעים כדי להשיג את הדירה? מי לא יצליח לעמוד במשימה וילך הביתה עמוס חוויות - אבל ללא הפרס? ושאלת השאלות: מי ירוץ כל הדרך אל הדירה? כל התשובות ב"רצים לדירה" - העונה השנייה, שתביא לכם דם, יזע, הומור, והרבה דמעות...

ואיי אני השני פה, פעם ראושנה

קודם כול אני מתרגש רציתי להגיד שאני אוהב את התוכנית ובפרט את כול התוכניות הריאלטי

נ ר ו ש

New member
יש מקום שאת לא נמצאת בו../images/Emo35.gif../images/Emo3.gif../images/Emo6.gif

ותודה

../images/Emo19.gifפרטים על העונה השנייה!!

תכנית המציאות של טלעד, "רצים לדירה", חוזרת לעונה נוספת. העונה החדשה תשוב אל המסך ב-2 ביולי ותהיה "מאתגרת, סוחפת ושוברת מוסכמות יותר", כך מבטיחים בהפקה. כחלק מהשינויים הצפויים, עשרת הזוגות שירוצו אל הדירה הנכספת, הם לאו דווקא זוגות לפני חתונה אלא זוגות הנמצאים בשלבים שונים של הזוגיות, גם כאלו החיים יחד שנין רבות באושר וכאלו שפחות באושר (אולי כדי שיוכלו להרשות לעצמם את הרישום בטאבו). בניגוד לתכניות מציאות אחרות ב"רצים לדירה 2" אין טיפת התיפיפות והם קוראים לילד בשמו ומכריזים כי " הזוגות רבים ללא הפסקה, מתכתשים, מתעמתים, אגרסיביים יותר אחד לשני ונטולי מעצורים לחלוטין והכל מול המצלמות". את העונה החדשה ינחה עומר מי-דן, מומחה לספורט אתגרי, שיחליף את אבי קושניר שעזב לא מכבר לרשת.

../images/Emo19.gif כמה מהמשתתפים שיהיו..!

שושנה יוסי ותמר נורית וכרמל יפעת וגל זהו אלו הזוגות שידועים לי...

E u r o b o y

New member
כמה דברים:

קודם כל, ברוך הבא
שנית, את ההודעה הזו בדיוק שכתבת כאן, תוכל למצוא כמה הודעות מתחת... ולהבא-בבקשה לשרשר למקומות המתאימים

ani88

New member
תכירו את הרצים לדירה../images/Emo82.gif

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3101607,00.html

SnowLady

New member
"זוגות בדרך לדירה"

קרן ועדלי
ואבי וג'ולי ינחו את התוכנית "זוגות בדרך לדירה". התוכנית תשודר מהדירה של קרן ועדלי (השאלה היא איזה דירה?
). התוכנית תשודר בימי שלישי בלילה... שיהיה בהצלחה לקרן ועדלי
ולאבי וג'ולי!

למעלה