עידכונים מהמעבדה-היום האחרון

מתוקה288

New member
מאיה 111111111111111

11111111 מקום ראשון מאיה אשכנזי אני אומרת לכם מקום ראשון גבירותיי ורבותיי מ-א-י-ה_______א-ש-כ-נ-ז-י

T

tapa4ik

Guest
איזה מהממים הם בבגדים הרגלים!

LOVE WAVES

New member
יואב מפרויקט מסלול הלביש אותם פצצה באמת באמת!

כאילו מאיה נראת כמו תפוח אדמה אבל זה בגללה החליפות של הבנים באמת פיצוץ הייתי רוצה אחת כזאת!

LOVE WAVES

New member
סוף סוף ככה זה היה צריך להיות מההתחלה!

אם מעבדה אז עד הסוף!

THILA9

New member
למה הדמות המסך מחזיקה צבע צהוב

האם זה אומר שאיתן זוכה????

הבלוגרים של מאיה תקריאו לה את זה

מאייייההה אני מת עלייך לא הפסקתי להצביע לך את כוסית את מדהימה מלכה את כל מה שאישה צריכה להיות ומחזיק לך אצבעות

noah1996

New member
בהצלחה למגודלים... !!!

אני מאחלת הצלה, והרבה אושר לכולם.. מקווה שתצאו מזה בסדר... !! =) בהצלחה! נעה .

zyyhgy

New member
שימו לב באיזה צבע האיש בלוגו של מגודלים צהוב!

ובאיזה צבע האגרוף המחזיק אותו? ורוד! מה שמסמל שאיתן ינצח, ושהוא יהיה ב"כאסח" עם מישהי ורודה.. כלומר מירב! שימו לב!

הפרמידה של מאיה המלכה!!!1!!1!!!11

מ מא מאי מאיה מאיה מ מאיה מק מאיה מקו מאיה מקום מאיה מקום ר מאיה מקום רא מאיה מקום ראש מאיה מקום ראשו מאיה מקום ראשון מאיה מקום ראשו מאיה מקום ראש מאיה מקום רא מאיה מקום ר מאיה מקום מאיה מקו מאיה מק מאיה מ מאיה מאי מא מ

APER88

New member
חח איזה שקוף שרז ניצח

אמרתי את זה מההתחלה שזה היה מכור ושרז ינצח... מי שהצביע סתם בזבז אנרגיה.. אל תקחו קשה כי מראש זה היה ידוע שיתנו לו את הבאז המקסימלי לאח הגדול.. היה נחמד סך הכל=]

התוצאות וסיום המגודלים

בקרב די צמוד אתם החלטתם והצבעתם במקום ה-3 איתן במקום ה-2 מאיה במקום ה-1 והזוכה במכונית דגם ספורט B3 הוא המגודל הכחול רז זלצמן אחיה של נטע-לי זלמן מקום שלישי בהישרדות 10 עונה חדשה של הישרדות מתחילה ונפתחת בתאריך 29.8.09 העונה תקרא הישרדות בפילפנים

למעלה