עידכונים מהוילה -יום96- 18.2

שירי111

New member
שיהיה בריא, שיפסיק לדבר בקודים!

לפעמים אני לא מבינה מה הוא רוצה לומר!

annabrl

New member
אלירז עושה טעות בשיחה הזאת עם איילה

יאללה שמשהו כבר יצעק לו, שארז העמיד אותו............... וחלאס................

s7m42

New member
אלירז שבור!!

חייבים ללכת לצעוק לו, לפחות שידע מי הצביע לו, זה ירגיע אותו טיפה גם ההדחה הזאת וגם הסכין בגב שהוא קיבל והוא לא יודע ממי

איילה: הערכים של ואמות המוסר שלך

זה לא מה שלכולם יש בבית, ואני לא יודעת על מי אתה מדבר. אלירז: גם אני לא יודע על מי אני מדבר. איילה: יש פה אנשים שאוהבים אותך ואם תלך עם תחושה של מי תקע לך סכין בגב זה לא לטובתך, אתה נמצא פה בזכות ואתה צריך להיות גאה במה שאתה ולא להתבאס שיש אנשים שלא כאלו. ואני רצה עם אותן מחשבות בראש, אני לא סתם אומרת לך.

איילה: מי כמוני מבין אותך

אלין: אני יכולה לתאר לעצמי מי העמיד אותי להדחה, אני לא אהיה מופתעת. איילה: אז אני אומרת לך... עזבי. יש דברים שהם לא בהכרח גלויים, לא יודעת.

FloorFiller

New member
איילה צודקת-אומרת לאלירז להירגע עם הפראנויות

זה סתם אוכל אותו מבפנים. אפשר לחשוב שהוא התחתן עם מישהו.

ליאור032

New member
אלירז רכלן, הוא כל הזמן מדבר על סער ואיילה ו

מכנה אותם בשמות מגעילים, מתי בפעם האחרונה שמעתם את איילה או סער מרכלים ככה, אפילו בהדחה שסער אמר את אלירז הוא אמר שאין לו בעיה איתו.

annabrl

New member
לא מדוייק! הם כן מרכלים

רק לא משדרים את זה ב22 חוץ מזה הם עשו יותר גרוע כמו תיאום הדחה

ליאור032

New member
מתי שמעת אותם פעם אחרונה מרכלים על אלירז? ובק

ובקשר לתיאום אני גם יכול לומר ששבוע שעבר גואל ואלין תיאמו הדחה להצביע לארז ואיילה. ויכולתי לומר ששבוע שעבר שאלירז והילה תיאמו הדחה להצביע לסער ואיילה. אז נו באמת !!!

חחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח עיוור!!!

ליאור032

New member
חחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אתה עיוור לאמת!!!

חחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחח אני זו את ולא אתה, ואם זה לא היה מצחיק כמה אתה הוזה, הייתי בוכה. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

למעלה