עידכונים מהוילה -יום96- 18.2

תותי 40

New member
זה מדהים מה שקרה לאיילה ברגע שאלין אמרה לה

שצעקו לה איילה המלכה - איילה פשוט השתנתה ו"נרגעה" - דקה לפני זה היא צרחה בחדר "כוס אממק" ואחרי שהיא שמעה שצעקו לה היא חזרה לחדר שפויה עלקק. ועכשיו סער אומר לה - אני רוצה להיכנס לאח שתדברי עם האח "שלך" - למי הוא מתכוון ? נשמע חשוד מאוד.

24שעות1

New member
לכל מתמודד יש אח שיש לו יותר כימיה איתו

שמענו כבר את גואל, ואת פותנה ואלין שיוצאים משיחה אצל האח, אומרים תמיד איזה חמוד זה האח החמוד הזה והטוב. או לחילופין זה האח הקשוח יותר. לאחר 3 חודשים , כל אחד שם נקשר לאח מסויים, שיותר קל להפתח ולשוחח עימו.

zinioz

New member
ובאמצע כל זה צועקים לה: תזהרי מפותנה

כאילו בדיוק מה שאיילה היתה צריכה עכשיו בשביל להרגיש עוד יותר לבד ממה שהיא ממילא. רחמנות.

smile32

New member
פותנה הנחש - איילה היחידה שהיתה חברה שלה

בוז לבוגדת, אלק יועצת זוגיות - מעניין אם היתה מודחת 6 פעמים איך היתה מגיבה? מעניין אם מישהו היה מתערב בינה ובין אכרם איך היתה מגיבה? מנוולת!!!!

2תפארת

New member
כמה פעמים בובליל ושפרה הועמדו להדחה?

ראית אותם מאבדים שפיות?

zinioz

New member
נכון, כאילו מה דפוק באיילה שהיא איבדה פרופורצ

ראבאק זה רק משחק, מה התחרותיות הזאת? רק את הנצחון היא רואה לנגד עיניה? חינוך קלוקל.

smile32

New member
אם זאת רק שנאה כדברייך -

אז למה הפורום הזה מאבד פרופורציות בשנאה, בהסתה וברוע? תשובה עניינית בבקשה

לא ראיתי את העונה הראשונה

אבל למיטב ידיעתי, בובליל ושפרה היו אנשים חזקים שעברו דבר או שניים בחיים, מה שאי אפשר לומר על איילה.

להיפך,פותנה החברה היחידה שהיתה לאיילה../images/Emo187.gif

לאיילה אין באופן מוחלט חברים בוילה, כמה שהדיירים הכירו אותה יותר כך התרחקו ממנה יותר, פותנה מוקפת חברים היא גם היתה אהובה על הרוב... איילה הפכה עם הזמן שנואה על כולם, גם פותנה התעוררה וסער בפעם האלף מנסה לסיים את הקשר ומגלה שהוא תקוע ואין לו ברירה... כשמישהו שנוא באופן מוחלט בוילה ובאופן גורף בחוץ, האשמה היא לא במי שלא אוהב אותו...

אלין\איילה אותו מס' הדחה,איזה הבדל../images/Emo187.gif

ביניהן, חולת אגו לעומת אלין הבריאה בנפשה....

חבל שלא מסוגלת להגיד: "אני זקוקה לחיבוק"

היא התחילה לצעוק על סער, והוא צעק עליה בחזרה שתפסיק כל הזמן להגיד "אתה ואתה ואתה" אז היא ענתה לו, מה אני אומרה להגיד "אני אני אני?" והמשיכה ואמרה: "מה אני אמורה להגיד לך? סער תחבר אותי סער תנשק אותי?" ב ד י ו ק זה מה שאת צריכה להגיד!!! שתפי בצרכים האמיתיים שלך....פשוט תגידי לו שאת זקוקה לחיבוק למען השם

לחבק ולנשק בשעת צרה זה משהו....

שגבר הבוגר ממנה ב- 12 שנים אמור לדעת מעצמו - בלי שיגידו לו... גם עכשיו היא אמורה להתחנן לחיבוק???...

מנוקד

New member
הוא אדיוט! הוא רואה את 'אהובתו' מתפרקת מולו

לחלוטין, והסדיסט הזה במקום להבין שהיא זקוקה לחיבוק והרגעה, צועק עליה!

למעלה