עידכונים מהוילה -יום96- 18.2

zinioz

New member
איפה שומבלע, רותי ואילנה555- איזו מלכה יש לכם

מה זה אצילית, מאופקת, ממש תענוג. לא זורקת כריות, לא צורחת, לא מייבבת, לא יורקת. איפה אתם??? נאלמתם דום? המלכה שלכם מתפוררת!

הגר331

New member
זה לא מצחיק זה נורא

אני מאד בעד אלירז ואלין אבל זה נורא לראות מה קורה איתה ויותר מנורא אדם שמאבד שליטה בחורה צעירה לי זה צובא בלב,

השעה 2 בלילה, אנחנו בקטע של לישון ../images/Emo3.gif

בכל מקרה אף פעם לא אמרתי שאני אוהב את האיפוק שלה, וזה שהיא מתפרקת עושה לה טוב. כואב לי לראות אותו ככה וכואב לי לראות את היחס של סער אליה, אבל ההתפוררות הזאת בהחלט לא גורמת לי לאהוב אותה פחות אלא להפך.

schmoopy

New member
פששראיתם איזה תמיכה אוהבת הפגין סער

כלפי איילה. בושה וחרפה הסער הזה, הורס לאיילה את החיים.

קיי 2007

New member
את לא התקפת חרדה - רק קריזה

סימפטומים של התקף חרדה דומים לאלה של התקף לב - דופק מוגבר, הזעה, קושי לנשום וכן הלאה. איילה לעומ"ז מציגה סימפטומים של ילדה מפונקת שלא קיבלה את מה שהיא רוצה - רוקעת ברגליים, בועטת בחפצים ומשליכה אותם ותובעת הרבה צומי.

במבה - היא לא רואה ממטר אף אחד. כמו

שאלירז אומר עליה תמיד. סנובית. כמובן שהיא תצא עם שיא הבטחון שהיא התנהגה בסדר ואלו רק לחצים של הבית. בדיוק כמו כל אלו פה שמגוננים עליה, בתואנה שהיא נמצאת בלחץ. כולם שם בלחץ, אף אחד עוד לא נתקף בהתקף של היסטריה כמוה. איבדה כל גבול בהתנהגותה, גם דוחה, גם זולה ואיך לומא בעדינות - מעוררת רחמים עד כדי להקיא... הלו איילה, תתעוררי, זה משחק, לא מדובר פה על חיים ומוות, תתאפסי על עצמך, תעשי בדק בית בהתנהגותך, בדיוק כפי שגואל אמר זאת לפני זמן מה..בקיצור תתקדמי

מנוקד

New member
איילה ממש אומללה עכשיו, וסער עסוק בעצמו ובאגו

שלו, ושוב הוא מגמד אותה. איזה חרא של אדם

מיק101

New member
סליחה, איילה היא זו ש"הדביקה" את עצמה לחרא

שאזכיר לך את כל האירועים? כולל הטישיו והאפר?????? איזה אשה נורמלית נשארת עם דבר כזה

למעלה