עידכונים מהוילה -יום96- 18.2

מיק101

New member
יופי, אם הוא בודד אותה למה הזעקות לחזור לחיקו

מי שעשה לה רע - צריך להתחנן אליו ש"ייקח" אותה חזרה? התבלבלו אצלך היוצרות הבחורה לא חושבת, היא מונעת רק ע"י צרכים אגואיסטים שלה לו היתה טיפ-טיפה חכמה ובודקת בזמנו, את מה שאלירז סיפר לה על סער... אבל למה לחשוב?

יהלומה5

New member
מנוקד אתה טועה הפעם../images/Emo4.gif../images/Emo4.gif

אחרי שהקריאו את המועמדים להדחה היא נכנסה לחדר שירות והוא היה איתה וניחם אותה, עודד אותה ושאל אותה מה את רוצה שאני אעשה כדי שיהיה לך טוב. היא בתמורה במקום לקחת את העידוד שמגיע ממנו הדפה אותו בכל כוחה. היא התחילה להעלות ריב שהיה ביניהם לפני השידור. למה היא הייתה צריכה לחפור על הריב אם הוא באותו הרגע נמצא איתה בסיטואציה כל כך נעימה ואינטימית וטובה סוף סוף. למה דווקא אז היא בחרה להרוס את המומנטום ולריב איתו בזמן שהוא מעודד אותה. הוא צודק ממש. אי אפשר לקדוח לבן אדם כל היום, 3 חודשים נונסטופ והוא יבלע את זה. זה עבר כל גבול מצידה.

schmoopy

New member
ככה מנחמים? כל דבר הוא הופך לדיבור

על עצמו, ועל הקושי שלו. לא מזיז לו ממנה בשיט, אחד שאוהב יודע להקשיב ולהתחשב והוא במקום זה עוד נעלב והופך את הדיבור מבעיה שיש לה לבעיה שיש לו, לוקח שוב את תשומת הלב ומצפה שהיא תתחשב בו, שהרי הוא המסכן והיא לא מוכנה לקבל ממנו נחמה אז הוא נעלב, נו באמת.

יהלומה5

New member
שמופ אני לא סכימה איתך הפעם../images/Emo2.gif

מה שהיה בינהם בחדר השירות היה ברור. הוא היה סופר קשוב, אוהב ואיכפתי באותם רגעים. היא העלתה ריב ישן בלי סיבה וחרבה הכל.

schmoopy

New member
הבחורה הזאת מופרעת ללא ספק

אבל הוא אגו-מניאק שלא ברא השטן.

24שעות1

New member
איילה הנשמה מרגיעה את אלירז

איילה איזו שיחה בוגרת עניינית עם אלירז, באה להרגיע אותו שלא יהייה שבוז , שירים את הראש כי הוא אהוב וחזק בחוץ

קיי 2007

New member
מנוקד - מי כמוך יודע שאני לא סובלת את סהר

אבל רבאק, עוד לא ראיתי כזאת בחורה תלותית כמו איילה. היא פשוט ערפדית של צומי. כמה פאתטי ...

מנוקד

New member
אני לא מסכים איתכן, בנות. איני אוהב את איילה,

אבל, הגוש טמטומת שלצידה מבוגר ממנה ב-12 שנה, ובמקום לתמוך בה ברגעי שבר, הוא מתעללל בה, ותורח עליה. ובעיקר, עסוק בעצמו

אלמנת, זו פעם שנייה או שלישית שאת ממש מצחיקה

אותי. ואל תחשבי שזה קל, יש פרקים של סיינפלד (ואני אוהב את סיינפלד) שלא מוציאים ממני גיחוך, במיוחד בשתי העונות האחרונות.

למעלה