עידכונים מהוילה -יום96- 18.2

יהלומה5

New member
../images/Emo153.gifאיבדה את כל העשתונות הבחורה הזאתי

כמה אפשר לקדוח לבן אדם בראש. תלכי קיבינימאט מגעילה תשועלים.

וואי וואי איילה וסער בשיחה שקטה ומדהימה בלייב

2 נראה לי מדברים על פוטנה היא שפכה את הלב בפיניו והוא מבין אותה לחלוטין!! איילה תישאריייייייי

גם כשקשה לה היא לא רואה את הצד השני וחבל

דווקא ברגע הזה היא צריכה לשתוק ולתת לסער לחבק אותה ולא לרדת עליו.

יהלומה5

New member
../images/Emo156.gifהיא פשוט לא נחה הבחורה.מה שהוא עושה

לא טוב לה. מרוב שהיא רגילה להתנפל עליו גם כשהוא בסדר איתה היא נלחמת איתו. הייתי במקומו מתפסת על הקירות כבר מזמן. לא פלא שדחף לה טישו לתוך הפה
. אפילו טישו עם אפר לא גרם לה להתרחק ממנו אז מה כן? הבחורה פשוט דבק מגע.

הבחורה מנסה לשתף חבר במה שמעיק עליה

ועושה זאת בשיא הכנות,אבל כאן תמיד נח יותר להגיד צביעות וכל שאר הטענות.נכון שהיא מגזימה בפעולות מסויימות אבל היא שם בין אלה שהכי חושפים את רגשותיהם..למרות מופנמותה..על הטוב ועל הרע. ואני מאד מקווה שנושא הטישו שהזכרת היתה ציניות מאד לא מוצלחת.

יהלומה5

New member
../images/Emo153.gifלא הזכרתי בכלל את המילה צביעות../images/Emo9.gif

רשמתי שהיא מגזימה כבר. סער הוא לא חבר שלה והיא לא חברה שלו. בין חברים אין חוסר כבוד. בין חברים אין השפלות ואין את כל הדברים שיש בינהם ואל תגידי לי שבגלל שזה בבית של האח והם סגורים וכל היום נמצאים ביחד הם מגיעים למצבים כאלה כי זה לא אמור להגיע למצב הנוראי שהגיע בינהם עם כל הלחץ של 24 שעות ביממה. איילה נדבקה לסער אפילו שהוא ביקש ממנה אלף פעמים להניח לו (3 חודשים, לא יום ולא יומיים) היא לא מפסיקה לחפור בדברים, היא לא מניחה לדברים. היא בלתי נסבלת. ועניין הטישיו לא היה ציני בכלל

את עניין הצביעות מזכירים כאן אחרים.

שניהם מגזימים..שניהם לא ממש מקשיבים למה שיש לשני לאמר ומבין שניהם אני רואה שסער פחות מקשיב למה שהיא באמת מנסה לאמר לו. אני בפירוש אגיד שהמצב בבית מטמתם את כל החושים אבל ברור שלא מצדיק מצב של חוסר כבוד אנושי. לשניהם נראה שבגדול הם יקרים אחד לשנייה,לא משנה שבדרך מעוותת ולכן שם איילה בפירוש רואה בו כחבר. איילה אכן לא מניחה וחופרת כשמנסה להבהיר עניינים..עדיין נראה לי שסער לפעמים די אטום למה שהיא מנסה להגיד לו מהנשמה ואכן הטעות הפאטלית שלה שהיא מנסה ומנסה ומנסה.. עצוב מאד לגבי עניין הטישו..גם מה שקרה בפועל וגם המסקנה שהזכרת כאן. לאף אחת לא מגיע לקבל בכח טישו עם אפר..חופרת ו"בלתי נסבלת" ככל שתהיה...

יהלומה5

New member
../images/Emo192.gifטוב-לגבי הטישיו צחקתי

לגבי כל השאר לא. אנחנו לא מסכימות. אני יותר רואה את הצד של סער בסיפור. אני הייתי מתייאשת ממזמן אם הייתי במקומו. לא יכולה לראות בחורות טיפשות או גברים טיפשים גם כן. זה מוציא אותי מדעתי.

sivan1237

New member
איך אתם לא שמים לב שהם מוקצנים היום יותר

מבדרך כלל?? הם עלו שלב בריבים בגלל שהשבוע הדחה "קשה" ..וזו רק ההתחלה.. ממתי הם צורחים ככה אחד על השנייה?ועוד בגלל סיבה כל לא רלוונטית?

יהלומה5

New member
היא מטורפת אמיתית ולא שחקנית../images/Emo5.gif

הפעם היא יודעת שההדחה היא הי קשה מבדרך כלל ולכן כל הטמטום יוצא לה בבת אחת ובעוצמות עצומות.

תסכול זה עדיין לא טירוף ולא טמטום.

נראה אותך גיבורה גדולה מתמודדת בכל כך הרבה סערות רגשות,בלי אפשרות לצאת קצת ולהתפרק.

יהלומה5

New member
../images/Emo191.gifעוד פעם את?נדבקת כמו איילה

איילה רחוקה להיות מגיבורה היא לא אחרת מאשר פאטתית. היא בתסכול כי היא בחורה שלא יודעת מה טוב לה ומה רע. היא בתסכול בגלל שנדבקת לגבר שלא רוצה אותה בכלל. היא בתסכול בגלל שהרשתה לגבר להסית אותה נגד כל חבריה בבית כמו גואל ואלירז. היא בתסכול בגלל שהיא בחורה שמסוכנת לעצמה.

למעלה