עידכונים מהוילה -יום36- 20.12

יש עוד אפשרות פחות הגיונית

אולי בגלל הפגישה של ארז עם מיכל שסגרו הכל הרי עד שהסתיימה הפגישה ועד שהם סידרו הכל ופתחו מחדש את כל הבית היה 10 וחצי בלילה אולי יש אפשרות שמחר יקראו להם להעמיד להדחה הרי זה אפשרי שבבוקר הם יתבקשו להעמיד להדחה לא צריך שבוע מראש לתכנן את זה. אולי הם יבקשו מהם להעמיד להדחה בשידור חי מה שלא ממש נראה לי . בכל מקרה אולי באמת יבקשו מהם מחר לתת שמות

s7m42

New member
יש לי תחושה שזה מה שיקרה באמת

נראה לי שאנחנו אופטימיים מדי לגבי זה שיעמידו את מי שתיאם הדחות

Princess Lotta

New member
יש מצב, אבל הם עברו על החוקים כל כך

הרבה פעמים, לא רק היום... והנה שוב סער מקטר על ההפקה, מדבר על החוזה אומר שרוצה ללכת וכו'. זזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז

יובל רן

New member
כתבתי היום בערב שמחר כולם מועמדים להדחה

זה הגיון פשוט, והיה את זה כמה פעמים בשנה שעברה.

היו תיאומי הדחות?

לא ראיתי בן מי למי? ומה בדיוק אמרו? האם מפורשות או רק כאלו שאפשר להבין ו/או לא להבין מי יודח. כי שנה שעברה, הם ממש אמרו את האות הראשונה של מי שהולכים להצביע, האם גם הפעם זה היה משהו בסגנון?

כנראה שזה מה שיקרה

אני די מחבבת את איילה למרות שהרוב לא כל כך אוהבים אותה בלשון המעטה. אבל למשל רקדנית אמרה שיעיפו מישהו שולי שאין בו הרבה עניין שזה השערה שלה מי שדיבר על הדחות הם גואל איילה סער סתיו ושרה (זה לפחות מה שאני זוכרת) אני חושבת וזו רק דעתי שאם בשלב הזה יעיפו את גואל או איילה אפילו סער ושרה יהיה משעמם ממש היחידה השולית שם היא סתיו אני יודעת שברשימה הזאת יש כמה שאנשים מתים להעיף אותם. אני חושבת שבעונה הבמילא משעממת שיש לנו צריך לנסות להשאיר את אלו שיוצרים עניין לסוף וכמו שאמרתי גם עניין שלילי הוא עניין. היחידים שלטעמי עוד אפשר לראות מהם משהו העונה ריבים וסכסוכים או כל עניין אחר הם אלירז שרה סער ואיילה. למרות שאם הפרצוף תחת שסער מסתובב איתו כל היום קשה לדעת מה נשאר ממנו בכל אופן לדעתי האינטרס שלנו צריך שלבנתיים האנשים פרווה ילכו אני לא יודעת אם אני רוצה את איילה או אלין או סער כזוכים של העונה אבל הם כן יוצרים סוג של עניין כמו אלירז צריך להעיף אותם אחרונים. אם הוא מעמיד מחר את כל מתאמי ההדחות יש סיכוי שכבר השבוע הוא מוריד עוד עניין מהתוכנית כי יש סיברות גבוה שמישהו שיוצר עניין ומריבות ואהדה לפחות אצל הקהל יודח

s7m42

New member
מסכימה עם רוב הדברים שלך

באמת רק אם הייתה הפרה בוטה שווה להם להעניש על זה, כי הם יכולים להפסיד מישהו חזק... לגבי איילה- היא לא מייצרת שום עניין, דוחפים בכח את המערכת יחסים שלה עם סער אבל זה לא אמיתי ולא מעניין... השאר סער, שרה וגואל יוצרים עניין שלילי שלצערי במצב הנוכחי באמת גורם לחשוב פעם שנייה אם כדאי להיפטר מהם עכשיו אני אישית מאוד אוהבת את סתיו וממש לא רוצה שהיא תודח בכל מקרה, כל הספקולציות המטורפות שאנחנו מעלים כרגע הן בעצם המטרה של ההפקה, אין שום עניין אז אנחנו מייצרים אותו בדמיון, וכל זה יכול להיות בסוף רק בגלל שדחו את ההדחה לראשון בבוקר או משהו שולי כזה...

tg151

Well-known member
נכון, לא חשבתי על זה

חבל אם באמת מחר הם יעמידו להדחה כבר ציפיתי לגואל מועמד להדחה

מיקה 60

New member
לדעתי

כל מי שחרג מכללי הבית בדיבור או התנהגות, יועמד היום להדחה.......... ויש רבים

s7m42

New member
כל מי שהתעצבן על ארז שלא אמר לדיירים

שהוא חושב שחברה שלו תגיע ומארגנים בחוץ את הפגישה איתה ולא מסיבה- עכשיו הוא אמר- אז מסתבר שאין היום מסיבה רק עכשיו הוא הבין את זה! הוא לא הסתיר כלום, כנראה שהוא כל כך התרגש מהיום הולדת והארוחה עד שהוא בכלל לא חשב על המסיבה הזאת עד להרגע

tg151

Well-known member
אם היה תיאום הדחות היו עושים פרומו לא?!

כדי למשוך צופים למחר, אני מניח שהיו עושים פרומו בסגנון ההדחה של חודדה, כלומר הודעה מפתיעה. אבל לא עשו כלום רק פרומו של איילה וסער או שאני טועה?!

yaeltlmr

New member
אין שום תיאום הדחות, בנצי עוזב

אני ראיתי לפני כמה שעות (קצת לפני שחברה של ארז הגיעה) שהוא יצא מהחדר של האח הגדול ואמר שיש דברים שהוא לא יכול לספר להם, הוא בטח עוזב...לא נראה לי שהוא שינה את דעתו, הוא היה מאוד בטוח בהחלטה שלו לעזוב.

רקדנית25

New member
גואל וסער חשפו שהם מקבלים 300 אלף ש"ח לכל

תקופת שהותם באח הגדול. סכום לא נורמלי.

למעלה