עידכונים מהוילה -יום36- 20.12

Tapudy

New member
אני בטוח שיהיה לזה הסבר מחר

חייב להיות לצ'ופר של ארז תירוץ מוצדק. אולי משימה סודית. אולי ארז מכר את נשמתו לקופרמן בשביל זה. חייב להיות משהו. אחרת זה באמת יהיה פתאטי.

o א ג ה

New member
מה עם מסדר הזיהוי?

לא ראיתי את זה, את מי זיהו שם? אולי זה קשור לזה...?

Tapudy

New member
זה לא קשור

זה היה כביכול חלק ממשימת השוטרים וגנבים. הכניסו כמה אנשים לחדר ושאלו מי מהם הוא האיש שקשור לאחד הדיירים. למשל הביאו כמה תוכים ושאלו מי מהם התוכי של שרה. אני חושב שגם הביאו את החברה של ארז ושאלו מי מהם זו היא. לא ממש הראו את זה בלייב אבל היה ניתן להבין מהשיחות של הדיירים.

o א ג ה

New member
את מי הצליחו לזהות?

אולי הצליחו רק את מיכל? וזה הפרס.. אני סתם מנסה לחשוב חח

Tapudy

New member
אם אני לא טועה

ארז אמר בעצמו שהוא פגש את מיכל שסער לא זיהה אותה כי הוא לא מכיר אותה.

Tapudy

New member
הייתה סברה כזאת

אבל נאמר לדיירים שלאסימון שלום. הם גם היו הרבה יותר עצבניים אם זה היה על חשבון האסימון שהם שמרו לטובת מסיבה. האח הגדול פשוט לא מאפשר להם לנצל את האסימון היום. יכול להיות שיהיה טוויסט לכל העניין ויתברר להם שארז השתמש באסימון בשביל זה. אבל הסבירות לזה נמוכה מאוד.

jud88us

New member
מתי נאמר להם שלאסימון שלום?

לפני הפגישה של ארז או אחרי?

Tapudy

New member
אחרי

וכנראה שהאסימון עוד עומד על מעמד האסימונים אבל לא ראיתי אותו עוד כי לא צילמו את האיזור. בכל אופן, הדיירים לא עצבניים אז כנראה שהאסימון עוד שלהם. את יכולה להיות בטוחה שהיה בלאגן אם הוא היה משתמש באסימון.

בנצי הוא פקא פקא מאיים כדי להשיג דברים חחח

הוא דווקא חמוד אני אוהבת לראות אותו מאוד מאוד הלוואי שיישאר הוא מוסיף פלפל ושמחה לבית.

tg151

Well-known member
הדחות

לדעתי או שכולם יעמדו להדחה (אין לי מושג למה) או שאכן תיאום הדחות, מה שבטוח שאם זה בגלל תיאום הדחות גואל יהיה ברשימת המועמדים ועל זה אני כבר שמח

Tapudy

New member
מעניין שאף אחד לא נראה מודאג מזה שאין הדחות

יכול להיות שזה בגלל שמכניסים דיירים חדשים? נדמה לי שגם פעם שעברה שהכניסו חדשים לא היו הדחות.

אבל עד היום בבוקר הייתה שקופית בערוץ 20

"מי הדיירים שיועמדו להדחה"? אז לא נראה לי הגיוני שמדובר בדיירים חדשים, אלא משהו של הרגע האחרון, אולי תיאום הדחות כפי שסוברים פה... הרי הדיירים משתכנים במלון כמה ימים לפני הכניסה לבית, ואז לא היו שמים את השקופית של המועמדים להדחה...

sivan1237

New member
או שבנצי עוזב ואמרו לו לדבר על זה עד מחר

כי הואט היה מאוד נחוש לעזוב ולא בקטע רניני

tg151

Well-known member
בשידור האחרון אמרו

שהם יוסיפו פרטים על הדיירים האחרים במשדר ביום ראשון (כלומר מחר) יכול להיות שזה קשור גם אני חשבתי על זה אבל אני די מקווה שיהיו מועמדים להדחה ושזה יהיה בגלל תיאום הדחות או דיבורים על הדחות או משהו דומה כי אז גואל יועמד להדחה וזה כבר טוב. גם אם באמת היה תיאום הדחות בטוח יראו בטלוויזיה בבית את הקטע אז אני רוצה לראות את הפרצוף של סער כשהוא יראה כשגואל חשב להעמיד אותו להדחה חחחח

למעלה