עידכונים מהוילה - יום 53 , ה- 23.10

ExsoTic Cop

New member
נראה לי ידחו להם את הישיבה ליום שני..

או שיעשו כרגיל יום שבת ויום שני יוסיפו להם עוד מצרכים לבחירתם בכסף של הדיירים החדשים:)

היפ הופ1

New member
שאלה מאוד מוזרה

רנין בתולה? אני שמעתי אותה לפני כמה ימים אומרת שהיא תעשה את זה רק עם בעלה..

דורון

New member
היא אמרה שהיא בתולה כבר בכמה הזדמנויות

אני בכל אופן לא מאמין.

אור2221

New member
הנצרות לא תומכת בקיום יחסי מין לפני החתונה

היא לא צריכה להיות ערביה בשביל זה, אתה מכיר נוצרים אמריקאים שמרנים? אין סיכוי שהם יגורו ביחד לפני החתונה או יקימו יחסי מין.

טלטוש

New member
אתה מכיר ערבים נוצרים ישראליים?

אני כן. הבתולין אצלהן לא כל כך קדוש. יש מרחק רב בין מה שאומרים למה שעושים.

בדיוק לא מזמן הם דיברו

ויוסי שאל את רנין אם הם לא גרים ביחד, והיא אמרה "מה פתאום, רק אחרי החתונה".. כך שלא נראה לי.

רנין נצמדת ליוסי?!

היא העלתה אותו להדחה כי הוא לא בגיל.. אבל עכשיו נראה שהיא עברה צד. וואלה רנין השחקנית בבית: היתה עם שי כי חשבה שהוא החזק בבית והיום כשהבינה שיוסי הוא החזק אז היא מתקרבת ליוסי . הבוקר נתנה לו 4 סיגריות משלה, הציעה לו שתחליף את מעט האוכל שנשאר לה תמורת קופסת סיגריות עבורו.. כל היום התרחקה מצבר ושפרה וגם עכשיו היא לא איתם. האם רנין מתגלה כזו שבסוף תשרוד ולא תועלה להדחה ע"י המשתתפים עד הגמר? רק ונסה קלטה אותה עד היום.

האח85

New member
תזכורת: אתמול בלילה רנין לליאון על יוסי ועינב

"שיעופו כבר, הוא והבת שלו מכאן" ועכשיו רנין אומרת לעינב:"בואי נעבור לגור ביחד בת"א כשהתוכנית תסתיים" צ-ב-ו-ע-ה!!!! אני מקווה ששפרה וצבר יעלו עליה ויעמידו אותה להדחה!

צבר לא יעשה את זה כי הבטיח לשי לשמור עליה

שי חשב שהיא תרצה לעזוב, מילה אחת לא שומעים ממנה בכיוון. גם כששי אמר לה טוב תלכי לדבר עם האח הגדול- היא לא הלכה. ההתנהגות שלה היום מחזקת את מה שנכתב כאן בעבר רנין ראתה את האח הגדול באנגליה ויודעת את הטריקים הקטנים היא אמרה שהמסכנים שורדים כי הקהל מצביע להם מרחמים. היא לא יודעת שהישראלים קלטו אותה. אני לא מאמינה שצבר יצביע לרנין, לא השבוע כי הוא הבטיח לשי אלא אם יראה שהיא באמת משחקת איתם. הלוואי ואתבדה ואם ונסה, שפרה ולאון יעמידו אותה להדחה היא עולה . הצביעות שלה ממש מחליאה.

לדעתי זה טבעי שאדם עובר צדדים

במיוחד שהם גרים ביחד וזה כל כך אינטנסיבי, שלפעמים מרגישים ככה ולפעמים מרגישים ככה. ואולי היא לא מרגישה נוח בין שיפרה וצבר, כי היא מרגישה משהו.

SG12

New member
פשוט צבר ושפרה משעממים היא חיייבת

העביר את הזמן איכשהו..

והנה היא מדברת עם צבר

רנין מדברת עם צבר באנגלית על המחויבות ששי אמר לו לגביה רנין מבטיחה את עצמה מכל הצדדים היא יודעת שאם צבר לא יצביע לה וגם הבובלים לא... אז היא בטוחה. נחשית הרנין הזו

למעלה