עידכונים מהוילה - יום 51 - ה- 21.10

cookies10

New member
מסכן יוסי לא יכול להירדם

שמישהו יזרוק לו סיגריות הוא ממש הוא סובל בלי... ולא יכול לישון למה ככה למה לו נותנים לו סיגריות... איזה משחק מטופש זה שמקציבים להם אוכל 644 שקל לשבוע לאוכל לשמונה חברה, זה לא מוגזם, וגם סיגריות אין לו... זה כבר גובל באכזריות, מה הולך שם...

My Little Fairy

New member
אל תדאג לו, הוא יחיה גם בלי הרעל הקבוע.

למרות שהוא מכור, זה יעשה לריאות שלו רק טוב.

אוי נו באמת. הם עושים לו טובה.

הבן אדם בן 56 ומעשן כמו לא יודעת מה. לא יקרה לו כלום אם הוא יפחית קצת מהסיגריות, להפך. אז מספיק להגזים - "זה כבר גובל באכזריות".

הלוואי שזה יעבוד ../images/Emo57.gif

לצערנו , יותר מדי אנשים מסונוורים מהדורבן העילג ומתאמצים להשאיר אותו בבית. וגם חושבים ששפרה צבועה (אפשר לחשוב שבניגוד לדיירים האחרים בבית היא עושה משהו שונה. שמישהו יתן שם אחד של דייר שלא ריכל מאחורי גבו של אחר!). אני אוהבת את שפרה מאוד! וחושבת שהיא הבחורה הכי חכמה שם בווילה. כיף לשמוע אותה מדברת. לעומתה שי באמת נחש , תחמן ובחור שחצן ברמות שאני לא מבינה איך יש עוד מקום לדיירים אחרים בבית מרוב שהוא מלא בעצמו. כל היום הולך ואומר "אני עשיתי" "אני אמרתי" "אני הצלחתי"- איכס! אני באמת מקווה שאנשים יבינו שהגיע הזמן להיפטר ממנו בגלל צורת ההתנהגות שלו. ולא ייתנו לשנאה (הלא ברורה) שלהם לשפרה להשפיע.

daughter L93

New member
שמעתי שמרוב

שכולם אמרו להצביע גם לשפרה שפרה הגיע לפער גבוה.. ויוסי בתחרות עם שי עכשיו.. כי לא הצביעו מספיק ליוסי. אולי סתם אמרו את זה אני לא בטוחה במה שאני כותבת..

24 שעות 1

New member
כולכם שכחתם שלפני שבועיים שי התחיל מנדרג' על

שיפרה - חימם את אשר ועינב רק עוד בסוף השבוע אמר לצבר מה אתה סוחב אותה על הגב היא מזיקה לך גם שיפרה בעצמה שאלה אותו שבוע שעבר מה יש לו נגדה לולא היה השבוע הבלגן עם איתי היה מחמם כבר את כולם נגד שיפרה

s7m42

New member
נכון

הוא תמיד מכוון על מישהו וזה לא לפי איזה אידיאולוגיה או מחשבה אמיתית, איפה שהוא רואה אפשרות לסכסך הוא מסכסך

24 שעות 1

New member
הזוג הראשון קרן וערן היה לו על הכוונת את ש"ץ

הסכסוך נדחה כי אשר עלה להדחה והשבוע היה לו את ונסה ואיתי אין דבר כזה שהוא לא יסכסכך בין זוג חכם - תמיד שניים זה מפחיד זה שני אנשים שלא יצביעו אחד לשני

dodi1968

New member
בדיוק נכון פשוט שכחו

שיפרה מההתחלה לא הייתה מחוברת אליו ואפילו לא צבר הוא נדבק אליהם וגם ללאון ודחף את עצמו בכוח לצד שלהם שיפרה וצבר היו עם שני הצדדים וכשקרה הקטע עם לאון עם הכריות ששי זרק עליו מי שזוכר שי "נדלק" במילותיו על שיפרה כשאמרה ללאון: בוא לידי כאן לא יציקו לך. משהו כזה, שי לקח את צבר לשיחה ושם התחילה המזימה לקבוצות ולכול המנפולציה שלו על כולם אח"כ לקח את לאון לשיחה,,,, ואת שיפרה לשיחה.... ואז התחיל בלאגן!!! אם צבר היה משתף עם שי פעולה נגד שיפרה הכול היה ניראה אחרת כי שי לא סובל את שיפרה (אם בכלל הוא אוהב מישהו),,, מי שרוצה להנות מהתוכנית ללא הרגשה של מתח חייב להעיף את שי הביתה. סטו!

למעלה