עונה שלישית ל"בטי המכוערת"?

omer719

New member
../images/Emo41.gif עונה שלישית ל"בטי המכוערת"? ../images/Emo41.gif

מסתבר שכן! הינה כמה אתרים שכתבו על זה, אם אתם מוצאים עוד מוזמנים לשרשר, ככה ניהיה בטוחים עוד יותר
ABC Announces Scripted Show Renewals
Feb 11, 2008 ABC has officially announced pickups for nine of its most popular scripted drama and comedy series for next season. The network will bring back Brothers & Sisters, Desperate Housewives, Dirty Sexy Money, Grey’s Anatomy, Lost, Private Practice, Pushing Daisies, Samantha Who? and Ugly Betty. אחרונה, אבל חביבה ביותר! ( למי שלא הבין זה חברת abc שיצאה בהודעה על 9 סדרות דרמה וקמודיה שממשיכות לעונה נוספת.) (http://www.mediaweek.com/mw/news/recent_display.js...
לשחקנית מפורסמת שמצטרפת לפרק האחרון של העונה השנייה ולחלק מהעונה שלישית, עם הסבר יבש מאוד על הדמות שהיא תשחק שם.
[05.05.08 - 12:43 PM]
LINDSAY LOHAN JOINING THE CAST FOR MULTI-EPISODE ARC OF ABC'S AWARD-WINNING SERIES "UGLY BETTY Viewers will first see Lohan's character in the Season Finale episode airing THURSDAY, MAY 22 (8:00-9:00 p.m., ET). She'll play a mean girl from high school who suddenly resurfaces in Betty's life. She'll continue on the show when the series makes its third Season Premiere next fall. ( זה מאמצע קטע, בו מסופר על לינזדי לוהן שתשתתף בפרק הסיום של העונה השנייה של בטי, וגם תצטרף לעונה השלישית ל- לפחות 8 פרקים! ). וגם מצאתי 2 תמונות מהסט(אם זה באמת נכון), אני אעלה אותם בקרוב, יש למה לצפות

omer719

New member
אבל גם תירגמתי את הדברים החשובים.

אז את מוזמנת להסתכל שוב

omer719

New member
אלו כתבות שמראות שתיהיה עונה שלישית לסדרה.

בראשונה הם כותבים את כל ה- 9 סדרות שהם מחזירים לעוד עונה, ובינהם כתוב בטי. ובשני על שחקנית חדשה שתצטרף לקאסט מהפרק האחרון של העונה השנייה וגם לעונה השלישית, כך שזה מוכיח שתיהיה עונה שלישית

דורדור4

New member
אני ממש מקווה שזה נכון ../images/Emo4.gif

כי ברגע שזה יהיה בטוח גם יתחילו להיות הודעות בארץ, אבל זה דיי בטוח לפי מה שאתה הבאת, איך אני שמחההההההההההה

omer719

New member
../images/Emo58.gif בהחלט. ויש גם תמונה ../images/Emo13.gifוברוך הבא~

הינה -> מקווה שתהנה פה ומוזמן לחזור

omer719

New member
קרוב../images/Emo8.gif

סתםסתם, אני לא יכול לספר כי זה ספוילר רציני לפרק סיום העונה השנייה, אז חכו ותראו.

NevaEva

New member
מקווה שזה באמת ייצא לפועל.

בטי סדרה מעולה, בטוח שהעונה השלישית תהיה טובה. דרך-אגב, עוד מישהו שם לב שבעונה ה2 יש יותר הדגש על בטי כסדרה קומית מאשר בעונה ה1?

omer719

New member
../images/Emo45.gif בהחלט.

בעונה הראשונה היו כמה קטעים מצחיקי בפרק, ופתאום בעונה השנייה אני קולט שכמעט כל רגע קורע מצחוק, אבל עדיין הם לא איבדו לגמריי מהדרמה של הסדרה לדעתי. וכמובן שאני גם מקווה שזה ייצא לפועל.

NevaEva

New member
כן, הם אפילו עשו כמו "כולם שונאים את כריס"

פעם אחת. XD זה תמיד מצחיק. XD

NevaEva

New member
אמ.. נכון שהיא אמרה על הקטע של דניאל עם

האגודל והחיוך המזיף? אז אחרי זה היה רצף של אירועים שהראו שלא היו בסדרה אבל מראים איך הוא השתמש באגודל והחיוך.. אז היה את זה ב"כולם שונאים את כריס".P: ד"א, כל הכבוד שאתה מגיב לכולם על התגובות. XD זה משאיר את הפורום פעיל, גם אם אין הרבה משתמשים חדשים עדיין. :)

omer719

New member
העדיין זאת מילה חשובה מאוד שם../images/Emo9.gif

כי כל מה שיש בפורום כרגע זה מהפירסום שלי ושל אוראל שעוזר לי, וקצת בתפוז, בכתב 10 בפורומים החדשים ><. אבל בקרוב תעלה ההודעה הגורפת בתפוז כולו על פורומים חדשים ואני מאמין שיתחילו להגיע לפה יותר. ובקשר לאגודל באמת היה מצחיק באותו פרק בלי קשר לזה, אני לא מכיר את הסדרה, אבל שמעתי שהיא ממש טובה.

idanoosh17

New member
עשו החלטה נכונה בהפקה של בטי,

גם הרייטינג מעולה אז למה לא? הרייטינג של הסדרה הוא באזור המקום ה-20. בפרק הפיילוט ששודר בארצות הברית ב-28 בספטמבר 2006 צפו כ-16 מיליון איש (מקום ה-9 בטבלת המדרוג).(מויקיפדיה). באמת פורום מגניב (והמנהל...מדהים! XD) בסוף השבוע אשלים את פרקי הסיום החסרים לי של הוענה הראשונה ואתחיל להיות נוכח בשירשורי העונה השנייה

למעלה