עוד תמונות מהסט של העונה ה-3

../images/Emo58.gifסיימת את העונה השניה בכלל? לול../images/Emo118.gif

אלה דברים שקרו לקראת הסוף. ואם כבר הגבתי - מעניין איך תגיב אשתו של המאמן על הקטע עם הילדה, כי אני רואה שזה ממשיך [מן הסתם] |: ..

omer719

New member
../images/Emo58.gifעוד תמונות מהסט,הפעם של השחקנית החדשה

אז אל תשכחו שהכול נחשב ספוילרים!

omer719

New member
קטע מהכתבה שהייתה שם../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif

As expected, Lohan’s character, Kimberly (I’ve also seen it as “Kimmie”) is working at a fast food restaurant. Some captions have described this scene as a fight between Lohan and America Ferrera (or rather, their characters). Indeed, in one of the photos, you can barely see Ferrera inside the restaurant, Lohan outside, and what looks like milkshake all over the just-closed door. Apparently Betty and Kimberly aren’t getting off to the best of starts. It’s good to see some of the Lilo filming finally underway. The 40 or so seconds in the finale last year was quite a letdown. (בתרגום חופשי: הדמות של לוהן, קימברלי, עובדת במסעדת מזון מהיר. כפי שתואר בכמה מקומות לקימברלי היא חברת ילדות של בטי, אבל אולי לא כ"כ חברה, מאז המריבה שהייתה בין הדמויות. באחת התמונות, בקושי רואים מבעד לדלת את אמריקה ואת לוהן מחוץ למסעדה סוגרת את הדלת, וזה נראה כמו מילקשייק שנזרק אל הדלת הסגורה. כנראה שבטי וקימברלי לא בדיוק החברות הכי טובות. זה טוב לראות כמה תמונות של לוהן מהצילומים סוףסוף, אחרי ה- 40 שניות שהיא קיבלה בסיום של העונה השנייה שהיו דיי מאכזבות.

omer719

New member
../images/Emo41.gif כל הדיעות לפה../images/Emo3.gif

ואני מחכה לשמוע מה אתם חושבים

omer719

New member
מהרבה מקומות ../images/Emo58.gif

אממ מהסרט "ילדות רעות"(2004), "יום שישי הפוך"(2003) , "המזל שלי"(2006), "חיפושת- Herbie Fully Loaded"(2005(, ועוד כל מיני סדרות שהיא עשתה בהם תפקידי אורח.

ג'אסט מיי לאק! ../images/Emo99.gif |פסטרמה|

שם נחשפתי פעם ראשונה (ונקווה שגם אחרונה) למקפליי

Harpush

New member
היא

משתתפת ברוב ה"קומדיות הרומנטיות" שאני מכירה. (קיצר סרטי בנות
)

ענת 19

New member
וואו...

מעניין מה יהיה... התקווה שלי זה שהיא בחרה בג'יו ולא בהנרי... גם רואים שהיא מדברת עם דניאל אז יש מצב שהיא נשארה (הלוואי)

omer719

New member
../images/Emo58.gif ענק לסיום עונה 2 מעליי.

לשים לב לזה בבקשה

למעלה