עד שדני יעלה נושא חדש
אזרוק

אפי 7

New member
בוקר שבתי זיווני לכולם - בקשר ../images/Emo6.gif

לפרסומת לספרים - אכן זה גורם לזילות ולחוסר אמינות - מאחר ואין לדעת מה מסתתר מאחורי היחצנות. אולם בל נשכח, היום תחת כל עץ רענן או איפה שלא תזרוק מטבע, שם תמצא "סופר" הרוצה להוציא לאור מפרי עטו. הוצאות הספרים היום "קשות להשגה" - להוציא דרכן ספר, זה או דרך קשרים או סופרים ותיקים שמה שלא יכתבו - יפורסם. אדם שרוצה להוציא ספר בכוחות עצמו - המחיר גבוה מאוד ואין לו רשת שיווקית שתעשה עבורו את העבודה - ולכן כל מקור פרסומי, נותן לו את האפשרות במעט לפרסום ספרו. וכמו שספרתי פעם הייתי בתוכניתו של דן שילון והוא ראיין את לא אזכיר שם, מפורסמת, ובמקרה הייתי בחדר הקטן שלפני העליה לבמה (ליוויתי נערה עיוורת שטפלתי בה - גם היא הייתה מרואיינת) ושמעתי את המפורסמת אומרת לתחקירנית - תני לי רגע לעלעל בספר של הסופר שמפורסם. כשהיא עלתה לבמה - דן שאל אותה מה דעתה על הספר - אמרה שזהו ספר מעולה ואין אין הסופר כותב ממש ממש מעניין. (נו, היא בכלל לא קראה את הספר) -זו פרסומת זולה. שיהיה לכם יום מואר אפי

אפי 7

New member
הכוונה שרק סופרים מפורסמים יכולים

להוציא ספרים בקלות

אפי 7

New member
ובקשר לפרסומות בכלל

כשיש פרסומות בטלוויזיה - אני מיד מזפזפת למקום אחר. ואם רואה פעם פרסומת - יכולות לעבור שניות טובות ורואה סרטון ולבסוף צץ איזה מוצר ואני שואלת את עצמי מה הקשר בין הסרטון למוצר. מרוב המולה המוצר בכלל לא נקלט - רק הסרטון - וזו עובדה בשטח.

אנימו

New member
אפי-../images/Emo6.gif../images/Emo8.gifיש בעיה עם הבוקר ה"זיווני

- משלא תדעי מה חשבתי במבט ראשון

אפי 7

New member
אניממממו - אמנם השם שלך הוא

בכחול - אולם לא תיארתי לעצמי שגם הראש. (ססתתםם). סך הכל זה לא רע בוקר זיווני מכל ההיבטים. מדי פעם, למרות העברית הרהוטה בדרך כלל שלי, משתעשעת עם הכנסת מילים שמכניסה כחדשות לשפה העברית. אפי

צחוק צחוק, באחת הערים החליטו

לקרוא את שמות הרחובות בפרחים לפי א' ב' כשהגיעו לאות השביעית הם ניתקלו בבעיה, התושבים לא הסכימו בשום אופן ברחוב זיונית החורש או משהו דומה (לא זוכרת), רציני, זה היה פעם בעיתון

cara13

New member
אנימו,ואני חושבת שאין פסול בלפרסם

ספר,הכוונה להביא לידיעת הציבור שקיים ספר מסוים וגם לתאר בקצרה במה הוא עוסק.אם זה מענין מישהו,הוא יילך לחנות ויעלעל ורק אז יקנה או לא יקנה.איפה כאן הזילות?ספר הוא לא מצרך מקודש והסופר רוצה שיהיו כמה שיותר קונים.

bimbo.

New member
ועוד בעניין פרסומות....

אני לא צופה בסרטים שבערוץ 22 או 10, וזה בגלל הפרסומות... הן מה זה מ-ע-צ-ב-נ-ו-ת!!!!!!!!1

odo13z

New member
משרשר שנית. שם זה כנראה יאבד......

קורה לכם , שאתם רואים מישהו או מישהי בפעם הראשונה , בקצה החדר בו אתם נמצאים , במבט חטוף אחד. מייד ברור לכם שיש ביניכם "משהו". שעם האדם הזה / הזו תסתדרו מייד ותהיה ביניכם כימיה חיובית. ולהיפך.....אין מצב שארצה להיות בקרבתו/תה. לדעתי זה קורה לרובנו וברוב המקרים מתברר כנכון. מה דעתכם ? איך ה "קסם" הזה עובד ? אותי זה ממש מרתק. ספרו קצת סיפורים פיקנטיים אישיים...... תחממו קצת את האוויר. קריר קצת היום שרשור שני. העליתי קודם במקום עמוס. וודאי לא יבחינו בזה שם. ואם כן - מאמין שלא קרה ממש אסון.

אפי 7

New member
odo - שאלה נחמדה והרי תשובתי ../images/Emo23.gif

שיר מתוך אוסף השירים הפרטי שלי מפרי עטי. מסיבה: מעל ראשים שתויים סמוקי לחיים, מגלה דמותך בקצה מסיבה. רטט עפעפיך מרעיד מיתרי גופי נכסף לנשום הבל פיך. מלב שפתייך האדום. פוסע בשביל הזוהר השזור בינינו. מערוגת נפשך מלקט זר פרחים לאגרטל רגשותיים. ריח בשרך הענוג במחילות אפי. אבקש: ייעצר מחוג שעון על רגע קסום זה, רגע האהבה. בהימוג צליל אחרון אלך אחריך במדבר. אפי נוטפת נופת צופים.

bimbo.

New member
חבר'ה, השירשורים דוהרים פה כמו

חיל פרשים לצלילי ה"קבלריה הקלה".
הייתי קודם עסוקה, וכעת אין לי כוח לרדוף אחריכם.
אז מי שלא הגבתי לו, בל ירגיש מקופח. אני עייפה מהדהירה המהירה

אפי 7

New member
בימבונת - נסי מדגם אם אין כוח ../images/Emo6.gif

למי שלא מספיק לרוץ אחרי השרשורים - לא נורא - עוד יגיעו ימי גשם סוערים ואנו נתביית על המחשב - ואז נקרא את כל ההודעות - ואפשר תגובה במסר - אין מאוחר ומוקדם בתורה. אפי

נֵנָה

New member
אפינקה ../images/Emo24.gif איזה שיר נפלא ../images/Emo140.gif

את פשוט משוררת בנשמה
כל כך מרגש וחודר עמוק אל הלב

odo13z

New member
איזה יופי - אפי.

ממש סערת חושים רוטטת. איזה אנרגיות שיש בך !!!! וואיי... מקנא באותו אחד במסיבה מה חיכה לו......

למעלה