עדכוני ערב מהבית יום 94 ה11/3

Ninaz

New member
לא בטוח יכול להיות שהיא תחשוב שטהרן זו המדינה

Ninaz

New member
שכונת ביצרון לא ממעוזי ת"א

שם אנשים יודעים את הגלובוס בע"פ. אך בכל צ'כונה יש יוצאים מן הכלל.

נוקי111

New member
בדיוק, נינז. שכונת בצרון-רמת ישראל נהפכה

לאחד ממעוזי היאפים התל אביבים, המחפשים בתים על קרקע עם פיסת אדמה. כל בית שם שווה בין 2 ל-3 מיליון שקלים, בלי שיפוץ ובניית שתי קומות נוספות. זו שכונה שנבנתה בשנות ה-50 על ידי תמהיל של עולים ממדינות המזרח (מצרים ותימן בעיקר) ופליטי מחנות ההשמדה (פולין והונגריה בעיקר). הבית של ההורים של נופר שווה מיליונים. [הבית של אלעד, נמצא ב"רכבות" של השכונה, ושווה הרבה פחות. כתושבת השכונה, אני שומעת עד כמה אנשים מתביישים שנופר היא זו שמייצגת אותנו בתוכנית. אלעד, לעומת זאת, היה ונשאר גאוות השכונה. באמת ילד מיוחד ומקסים, תמיד מוקף בחברים (אותם הוא מתזז ומסנג'ר, כהרגלו). אמא שלו אשה חזקה וסבתא שלו מאוד מזכירה את פרידה... כן, כן. טיפוס מיוחד, בלי מסננת, והאדם היחיד שאלעד דופק לו חשבון. אלעד דיבר על כך לפני כמה שבועות, שהוא רוצה לבנות קומה

Ninaz

New member
אני מכירה את המקום היטב פעם אברי גלעד

היה גר שם
מי אמר שהבית של משפ' מור לא שכור? אלעד יכול ליצג את השכונה בכבוד רב לעומת הפרסיה.

נוקי111

New member
מי לא גר בבצרון? דנה ספקטור, גיל חובב

ומלא יאפים תל אביבים. והבית של ההורים של נופר לא שכור. גם לא הבית של אלעד. עיני לא צרה בהם, אבל בצרון כבר מזמן לא צ'כונה. צ'כונה הוא לאו דווקא עניין גיאוגרפי. זו היתה כוונתי. מי שגר באמת בצ'כונה הוא ליעוז, תושב שכונת הארגזים, סמוך לכפר שלם.

leer57

New member
ליד אלה שטוענים שפרידה לא אלימה, וליהיא לא רכ

רכלנית

שוקולד10

New member
כל שישי החרטה בערוץ 2 כדי לסגור את ע.20 מול..

ארץ נהדרת !!! ככה הם מעלים את הרייטינג לתוכנית הכושלת , נמאס מהחרטה והזלזול בצופים . משלמים על ערוץ 20 - אל תסגרו אותו ותנו לנו להחליט מה אנחנו רוצים לראות . ארץ נהדרת כבר כמה עונות כושלת לא מעניינת

נופר הולכת לקבל כאפה רצינית בחוץ,שתדע שאלירז.

לא סבל, לא סובל אותה. נופר בזמן האחרון מזכירה הרבה את שמו של אלירז,יש לזה שתי אפשרויות. 1.היא באמת חיבבה\העריצה אותו ואכן סימסה לו כפי שסיפרה מעל 200 סמסים. 2.היא משתמשת בשמו של זוכה העונה שעברה כמו אחרים שם,כדי לזכות אולי בקולות מעריציו או יותר נכון לומר מעריצותיו. קשה לי עדיין לקבוע איזו אפשרות נכונה. אבל היא הולכת לקבל שוק בחוץ שתראה כמה הוא סלד ממנה,ובצדק. אני מחזיק ממנו אמיץ מאוד שהוא הולך נגד יקירת ההפקה. דרך אגב אמא של נופר בביקורים אמרה לנופר שדידי הררי מריץ אותה. שוב עברה חמורה על חוקי הפורמט של האח הגדול-מידע מבחוץ. אבל היי אם זו נופר הכל מותר לא? הבחורה מבלה כל יום לפחות 4 שעות בחדר האח. בגלל זה הפרחה כל רגע מזכירה את דידי הררי והשעות שהוא משדר בהן מ14.00 עד 16.00 טוב שהיא לא הזכירה 103FM. גועל נפש שהאח נותן לה לעשות את זה.

suspicious1

New member
היא גם סיסמה לדפנה מהרווק../images/Emo6.gif

כמה חבל שאין שם סמסים.. שקרנית כרונית לא להאמין לה..

ziva551

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

מיק101

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

זה הטעם של זק

למעלה